reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
polusia, polka, zagłosowane :-)
agulka, to faktycznie gaoa z męża ;-) oby się zguba znalazła!

wiecie, jednak wprowadze na stałe tą zupę przed spaniem :-) dziś zjadła znów. drugie potem normalnie też je. teraz dziecko spi, ja szybki lunch jem i trzeba drugie robić.
 
hej :-)
Kalisa super, że imprezka udana. Czekamy na zdjęcia.
polka, polusia zagłosowane.
ionka, heronek dobre z tymi rybkami :-D U nas chyba nie ma akwarium albo ja ślepa jestem. Panie mówią, że on płacze tylko chwilkę. Mam nadzieje, że to chwilowy kryzys.
agulka powodzenia z tym kursem i oby klucze się znalazły.
justi 30 kg ogórów- niezła jesteś :-) Kto to potem jadł :-)
myszowata dzięki za link j&j. Właśnie wypełniłam.
ionka widzisz każde dziecko inne. Fajnie, że Olci podpasowały obiadki 2-daniowe.

U nas ok. Chciałam się pochwalić. Dziś zrobiłam 3 duże słoje przecieru z pomidorów, 4 słoiki drzemu brzoskwiniowego i 4 słoiki powideł śliwkowych. Do polusi mi jeszcze daleko, ale jestem na dobrej drodze ;-)
Byłam dziś zważyć Radzia. Przez 4 tyg przybrał 900g na samym cycusiu. Moje dziecie nawet nie wie co to mm :-) Do tej pory uważam to za największy mój sukces. Jednak przy drugim dziecku obsługa jest wiele łatwiejsza. Żeby nie było nie jestem przeciwna mm, ale bardzo chciałam karmić małego tylko cycem stąd moja radość.

Miłego wieczorku Kochane!
 
Ramari, też miałam taki plan, żeby Kuba był tylko na cycu jak był malutki. Ale niestety karmiłam go tylko ok 2,5mca samym cycem, a później musiałam podawać juz mleko modyfikowane. Niestety nawet herbatki laktacyjne w moim przypadku się nie spawdziły, a mały podczas karmienia aż się prężył bo mu nic nie leciało. Tak że trzymam za was kciuki.



spacyjka.pl
 
ramari fajnie, że tak się wszystko dobrze u Ciebie układa, że karmienie tak się udaje:-)Nieźle z tymi przetworami i to przy dwóch brządcach:-)Może jednak nie mam się co bać i przy dwójce też sobie wszystko sprawnie poukładam;-)A powiedz przyszły Ci te herbatki z herbapolu?
 
justi, myszowata dzięki. Nie chcę zapeszać z tym karmieniem ale myślę, że jestem na dobraj drodze. Nie mam mm w domu co było najlepszym posunięciem z mojej strony bo tak pewnie bym już nie raz się złamała i podała. Mleka nie było to musieliśmy sobie radzić z naturą :-)
myszowata u mnie taki plus, że Przemcio w żłobku pare godzin dziennie. Wtedy mam większy luz i czas na takie fanaberie :-) Ale jestem pewna, że super poradziłabyś sobie z dwójeczką także do dzieła ;-) Aha herbatki przyszły ale ich nie pije bo nie mam takiej potrzeby.
 
witajcie!

mysowata ionka u mnie w miescie spokojnie, na szczescie, ale to co dzieje sie z ta mlodzieza w tym kraju to normalnie brak slow, zero szacunku dla drugiej osoby :(((, ale tez mozna zauwazyc, ze z drgiej strony ludzie pomagaja sobie w sprzataniu, itd

kalisa super, ze impreza udana :)

agulka oby klucze sie znalazly :)

ramari na pewno tylko chwilowe u Przemka, przyzwyczai sie na nowo, zobaczysz :), a i super, ze tak Ci sie udaje z karmieniem piersia :), no i skad masz czas na te przetwory?

polusia, wiesz, ze Ci nie pomoge ;P, nawet korniszonych, czy kiszonych bym pewie nie umiala zrobic ;P

ionka mowisz zmyslowa malina...mmhhmmmm :D

u nas tez pogoda depresyjna, padalo caly dzien dzisiaj :(, normalnie jesien, do tego ten wiatr...brrrr
 
reklama
ramari brawo za przetwory wiesz jak to się mówi najtrudniejszy pierwszy krok - potem to z górki :) super że Przemuś tak rośnie i to na cycusiu - na prawdę ekstra :)

u mnie już cisz - dziewczyny śpią a ja sobie piję piwko z soczkiem :) za chwilę mój serial greys anatomy :)

miłego wieczorka :)
 
Do góry