reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
myszowata i Nesiaa szybkiego powrotu do zdrowia !!!

A ja też żałuję że nadal nie karmie :( bo młody wyglądał 100razy lepiej i nie chorował a i czułam się bardziej potrzebna.

Wróciłam z aero i wszyscy już śpią :) więc mam czas Was nadrobić.
 
Hej:)

YRA GRATULUJE!! I FRANIU TAKI DUZY SUPER:) CZEKAMY NA WAS!

Dronka u nas tez to tak wygladalo,ale ja odstawilam jak mial 8 miesiecy.Z tym ze maly polubil butle,a sprobuj jej dac butle w nocy moj tak zalapal.Jak byl mega spragniony

U nas noc tez do kitu byla,ale mamy winowajce KOLEJNY ZĄBEK!!!!!!!!!!!!!Gorna czworka prawa,i nastepne tez atakaują!
 
melduję się :)
kochane byłam na tym spotkaniu z Tomkiem Jacykow - ale było super, nawet załapałam się na stylizację przez niego wykonaną :) będą zdjęcia to się pochwalę :) dowartościowałam się jako kobieta bo powiedział że wiele nie mam do ukrycia :) tylko mój brzuch ale pokazała jak to zrobić za pomocą kilku tricków :) pokazał super bluzkę wykonaną z szala :)bardzo zadowolona jestem :)

lecę Was nadrobić :)
 
Marela, u mnie to samo - cycuś jest na pocieszenie jak coś boli. A jak wracam z pracy to Adaś przybiega, macha rękami i krzyczy :D Jak raz wróciłam pół godziny później, to babcia mówiła, że już się nie mógł doczekać, do niej się tulił i zaglądał jej w dekold ;)

Dronka, Adaś też usypia przy piersi i nieraz też jestem taka wyssana, że prawie piersi nie mam ;). A wczoraj mnie jeszcze ugryzł kilka razy drańciuch mały. A jak powiedziałam "Ałaaa, czemu mnie ugryzłeś?" to się rozpłakał ;)
 
wow takie newsy z wieczora, to sie franus pospieszyl, ale wazne ze zdrowy i duzy, gratulejszyn ;-)

u nas z autem sprawa skonczyla sie dobrze, 200 poszly ale to prawie jak nic,

sprobuje nadrobic ale jestem zmeczona dzis, taki jakis glupi dzien, pawel choruje, jutro znow zlobek odpada a zaplacilismy dzis 500 i jak na razie to chodzil 3 dni ;/
ja czekam na wyplate bo jakos teraz mam otrzymac ;-)

zajrze jak poczytam albo rano jak nie wyrobie, bo teraz tydz na 10 mam

milego wieczoru
 
O ja YRA ale news! Strasznie, strasznie Wam gratulujemy! No to Franio przegonił maleństwo Asi:)

Ja dzisiaj zajrzałam koło południa na TS, ale mój szkrab mi nie dal nic poczytać, a tu takie wiadomości.
no My dzisiaj z Lila w domu, gdyż wczoraj cały dzień temp. i dzisiaj do lekarza okazało sie że to przyczyna zębów, które trzy na raz wychodzą. jeszcze jutro zostawiam Lile w domu bo ma katar i niezłą chrypę.

Polusia ale fajny dzień miałaś. Pochwal się zdjęciami:)
 
reklama
dronka- moj tez potrafi ciumkac dlugo, ale mi to nie przeszkadza, no i nie boli.
Jak mu wyskoczy jakis nowy zabek to wtedy nie umie i 3-4 dni troche boli ale da sie wytrzymac . Ale ja np. jak jestem w weekend z małym to bardzo czesto go przystawiam, tzn. sam sie przystawia ;)))) Az mnie M krzyczy ze nie chce nic jesc a mleko to za malo , no i ma racje wiec nieraz mu juz nie daje dopiero jak cos innego zje ;). No ale moje cycki przechodza to bezbolesnie - nieraz ssie co 30 min caly dzien a na drugi dzien od rana do wieczora w pracy wiec ani razu dopiero na sam wieczor troszke zaczynaja bolec - wiec nie jest zle.
Nie poradze Ci co zrobic bo u mnie jest inaczej i ja nie wyobrazam sobie jak on przestanie .
A u nas na dworze deszcz, zimno - okropna pogoda . Jeju kiedy my wyjdziemy na normalny spacer ????:baffled:

polusia- super, czekamy na zdjęcia.
 
Do góry