reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
karalajna gratki z okazji pierwszego owocnego nocnikowania:-)
Marciaa super, że są kolejne ząbki!

Ja byłam z M na zakupach to co się dzieję w sklepach przechodzi ludzkie pojęcie! A teraz mykam coś zjeść i na barwy się pogapić!
Miłęgo wieczorku Wam życzę:-)
 
ja dałam na kolacje cały serek bieluch z gruszką boje sie dac kaszke nawet po obiadku mu się ulewało.
A ostatnio myslałam ze dawno nie było ekscesów 'zyganiowych' i ulewania i masz...wiedzma ze mnie
Mama moja wrocila ze szpitala i Niko jak ozbaczył ją to machał pa pa ale jestem dumna :) Już tyle umie

Frotka buziaczki dla naszej kochanej Milusi Milusinskiej :*:))))
pewnie gardziołko boli i nie je :((((((
 
wow marciaa widzisz ... Niko już 4 a Anko póki co litry śliny :-D Gratki :-)

karalajna no no no ! Brawo ! To się synek postarał :)))

myszowata właśnie w związku z tłumami w sklepach ... mnie tam nie było i nie kupiłam pieczywa dla Miłego mego :zawstydzona/y:

Ja też uciekam Laski, dzień zwariowany ... na pełnych obrotach - wypiję spokojnie herbatkę i kładę się spać. Uroczej nocy Marcóweczki :)
 
Witajcie!!!
u nas dzis pobudka o 5.15 RATUUUNKUUU!!!

nie wiem co sie dzieje, glowa mi peka, co robie zle ze moje dziecko odmowilo spania rano:-(

oczywiscie na badanie krwi nie idziemy bo juz wypil mleko, po 6 musialam dac butle, myslalam ze moze po niej usnie, ale gdzie tam, rozrabiaka sie wlaczyl...

mamusie czy ktores dziecko wstaje AZ tak wczesnie?? dodam ze wczoraj w ciagu dnia spal tylko 45 minut i wieczorem padl o 19.15, ale uspac go raz jest juz duzym wyczynem...

no nic moze jutro bedzie lepiej, ide po kawe!
Redan juz od tygodnia, odkad poszedl do zlobka wstaje o 4.30!!!Wczesniej jak wstawal o 5-5.30, probowalam o klasc pozniej, ale to nie robilo zadnej roznicy, po prostu ptaszek z niego ranny....

Marciaa gratulujemy zabka!
polusia ccaroline zdrowka!!!
k_aralajna gratulacje dla Pawelka!!!
frotka buziaki dla Milenki!!!

Przepraszam, juz nie pamietam co ktorej mialam odpisac, glowa mnie boli....Dzisiaj pierwszy dzien w pracy i taki jakis zabiegany...Dzisiaj w koncu Redus cos zjadl w zlobku, wiec w koncu jutro troche mniej sie bede denerwowac z tego powodu....
Milego Wieczorku!!!
M
 
kobitki możecie mnie wyśmiać ale odprawiłam dziś uroki bo wydaje mi się że ta moja przyszła bratowa rzuciła na nas urok i wiecie co mnie choroba przeszła i czuję się super. mój M też się dobrze czuje, Pola też taka żywsza. ale najlepsze jest to że jak przyszedł szwagier to się pytam niby z ciekawość jak się czuje Samira, a on mówi że chyab ją grypa rozkłada bo dostała temperaturę i wymioty i taka słaba jest. pytam kiedy tak się stało a on koło południa, a wtedy Pola spała to ja zmówiłam modlitwę i zrobiłam to co radzili w internecie, miało przejść na nią to co ona sprowadziła na nas. chyba podziałało. wiecie nie cierpię tej baby- dobrze że jutro już wyjeżdżają do Szwajcarii i prędko nie zawitają u nas :)

frotka pewnie gardełko boli i dlatego, zdróweczka życzę *)
 
reklama
yra w związku ze zmianą suwaczka i sygnaturki - w wątku majowym przedstawiałaś się ... jest tam Twoje i Twojego M. imię oraz parę innych info. Piszę, gdyż może zapomniałaś a usunąć post mozesz w każdej chwili.

polusia :-D ale jaja ... forumowa czarodziejka !

Spadam laski.
 
Do góry