reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

k_aralajna Ola miala dwie drzemki tak kolo 9.30 godzinke i kolo 14 godzinke. Wczoraj usnela dopiero kolo 12 i spala do 14.15. Nie spala juz wiecej do ok.20 A dzis padla po 11 i obudzila sie przed 13. Pewnie nie bedzie juz chciala spac a wieczorem bedzie bardzo marudna:( ehhhh

no to witaj w klubie od swiat u nas to samo, teraz panicz wstal po 3h spania;-)

buziaczki dla milenki!!!!

my z bujaka tez juz nie korzystamy

moj pawelek wlasnie zjadl zupke, nawet nawet mu poszlo, ale to byl sloiczek zmieszany z moim jedzonkiem, moje jest bee
 
reklama
u nas ze spaniem w dzień jest ok: wstaje koło 8 idzie spać 11 i śpi tak do 12:30 druga drzemka jest koło 15:30 i trwa do 16:30 a wieczorem idziemy spać koło 20 śpimy całą noc.
teraz mamy bunt na jedzenie, nie chce nic jeść tylko mleko, zupka jest blee, jogurty też, owocki też, kurcze nic nie zjada w ciągu dnia tylko mleko i banana na podwieczorek. ciekawe jak długo to potrwa bo ile można jeść samo mleko:)

młoda_mamusia dzień dobry :) witaj znowu u nas :)
 
n&h mi sie wszystkie zdjecia Frania podobaja ;P Szczegolnie jesli robi je fotograf, ktory robi to profesjonalnie a nie ja swoim nedznym aparatem;)
 
Karalajna no to super, ze Pawelek tyle spal. Moj sie dzisiaj najadl szaleju i nie spal od 9.30 do 14.30. A jak przy tym wariowal... robil "piruety" na podlodze - z siedzenia przechodzil do raczkowania i tak krecil sie w kolko mozna powiedziec :-D, przechodzil pod moimi nogami, rowniez w kolko (ja siedzialam na podlodze i mialam podkurczone nogi), latał - czyli siedzac i trzymajac w buzi zakretke od soku (samymi zebami) machal bardzo szybko rekami i prostowal nogi. Zrzucal moje spodnie z lozka na podloge i uciekal :-D

No, a teraz spi juz godzine. Ja w tym czasie przypilowalam mamie paznokcie, zjadlam i wstawilam mu jedzonko.

co do paznokci.. Czarna skoro jestes stylistka po kursie i z dyplomem, to wydaje mi sie, ze nie powinnas uzywac slowa TIPSY, no chyba ze chodzi o material, na ktory nakladasz mase. Mnie osobiscie szczerze to wkurza. No, ale zdaje sobie sprawe ze tak sie juz przyjelo i to potocznie sie tak mowi.
 
Moje dziecie jednak zasnelo, ciekawe na jak dlugo. A dobre i pol godzinki, przynajmniej nie bedzie marudzic wieczorem. Od jutra musze pomyslec nad zmiana planu dnia, ale z ta jedna drzemka chyba nie damy rady. Musze poprostu zrobic dluzsze przerwy miedzy drzemkami.

I tam mysle nad tym jedzeniem. Czy dziecko w tym wieku moze jesc samo mleko?? Chyba nie. Martwie sie tym moim mlekojadkiem:)
 
Młoda mamusia pewnie że pamiętam jesteśmy z tego samego miasta :) Pozdrowionka
Zapalenie dróg moczowych mówisz no cóż znajomy mi temat, życze szybkiego powrotu do zdrówka.

Dzięki kochana, u nas pierwszy raz, a na dodatek daję małej furaginum i ma strasznie żółty mocz, a ja nie wiem czy to przez ten lek czy dzieje się coś innego, mąż kazał mi poczekać do piątku, jak się jeszcze raz zdarzy, że mała zesiusia się na ciemnożółto to do lekarza, bo już sama nie wiem... :dry:
 
reklama
Dzięki kochana, u nas pierwszy raz, a na dodatek daję małej furaginum i ma strasznie żółty mocz, a ja nie wiem czy to przez ten lek czy dzieje się coś innego, mąż kazał mi poczekać do piątku, jak się jeszcze raz zdarzy, że mała zesiusia się na ciemnożółto to do lekarza, bo już sama nie wiem... :dry:
po furaginie to na bank :)
 
Do góry