reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja do sąsiada mam z 300 m najblizej i to w sumie 1 mam tak blisko i to jakas babcie. Znam pare osob ale to sami faceci meza kumple. I chyba nawet nikt nie ma tu takiego malego dziecka. Ja do sklepu mam ze 2 kilosy :(
 
Bartus spi juz,dzisiaj non stopa by pił mleczko a jak widzi herbatke to by litrami pił,nawet duzo dzisiaj zjadł.Fajnie ze pojawiły sie nowe mamuski u nas na marcówkach jest jak w domu,bardzo miło sie tu pisze.
 
ja niby w mieście mieszkam, a do sklepu mam ze 40 minut w jedna stronę ;-) no chyba, ze autem ;-)

Ol zaczęła się sama bawić w akuku :-D :rofl2: :-D
leży na brzuszku, opuszcza głowę (podgląda hehe :-D) ja pytam "gdzie Olcia??" a ona z takim impetem, jak sprężynka, unosi się na rączkch i śmieje się w głos :-D :-D :-D
chyba z pół godziny sie tak bawiłyśmy :happy2:
strasznie jestem z niej dumna, zaczyna mysleć przyczynowo-skutkowo :-)
 
reklama
Ionka ale słodką masz Córeczkę :-D fajnie to musi wyglądać!
My się ostatnio bawimy w "a kuku" ale zasłaniamy buźkę tetrą albo rękami, radości po pachy :-D

Dzięki Dziewczynki za miłe przyjęcie :*

Tak czytając, zastanawiam się czy mój Aluś nie je trochę za mało.. zjada tak ok. 90 ml co ok. 3 godziny, w nocy też. Pomiędzy tymi trzema godzinami w trakcie dnia pije herbatkę ale też nie za dużo, razem na dzień wyjdzie może ok. 80 ml.
Przybiera na wadze ładnie, więc chyba nie ma się co martwić. Teraz ma 6,5 kg a jak się urodził miał 2280gram.

Pół jedzenia z cyca, pół jedzenia pepti. Bardzo chciałam karmić piersią, bo chciałam schudnąć... a ... zgrubłam haha :-D no nic i tak mi jest dobrze z tym co mam, choć jest mnie "TROCHĘ" więcej :-D

Buźka! Miłych snooff!
 
Ostatnia edycja:
Do góry