reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Moj uwielbia sie kąpać.Zreszta to dziecko z ktorym mozna zrobic wszystko i on nie zaplacze.Wyciagam mu gile,fioletuje w buzi,smaruje,przewracam jego to nie rusza.Ostatnio podczas kapieli niechcacy troszke wody mu do oczka wlecialo,na nim to najmniejszego wrazenia nie zrobilo.

Jest wstanie sam sie zabawic nawet godzine bedąc w lezaczku czy na macie.A ja w tym czasie ,sprzatam,gotuje,kąpie się.Czy siedzę na BB.

Jedynie z czym mamy problem to to ,ze nietoleruje butli a to czasem przeszkadza.Ale mam zamiar kupic niebawem niekapka i probowac.
 
Roztapiam się:baffled::baffled::baffled: Nie ma czym oddychać.
Byłam u fryzjera, dobrze że tam klimatyzacja, to przynajmniej chwilę mi chłodniej było:-p
Weszła tam babka w ciąży i mówi: "Proszę mi szybko ufarbować włosy, bo ja jeszcze śniadania nie jadłam". No cóż - różni ludzie mają różne priorytety:confused:

Fiołkowa polecam na komary 'Chicco Zanza No' dla dzieci i niemowlat od 0+...my mieszkamy przy Wiśle i bez tego bysmy zostali zjedzeni:/ dla nas bomba:)
Dzięki, popytam ale podejrzewam, że w moim małym mieście to tylko w sprayu będzie.

a czytalyscie ulotke tego raidu do kontaktu ? ja kiedys kupilam cos takiego ( chociaz nie pamietam czy byl to raid ) i tam bylo napisane ze nie mozna tego stosowac przy malych dzieciach, kobietach w ciazy etc

my w domu mamy klime hehe ale z domu nie wychodzimy

a moskitery do okien i drzwi naprawde polecam, bez nich chyba nas zjadly te potwory ,wrrr
Właśnie ja też czytałam, że te do kontaktu są szkodliwe. A moskitiery w oknach to super sprawa - ja się w ogóle brzydzę robactwa, więc to dodatkowy plus.

jezu, jakbym o swojej czytała :( każda kąpiel to okropny stres dla mnie :(
U nas czasem to też się zdarza (np wczoraj mi koncert na całe osiedle urządził:baffled:) ale na szczęście baaaardzo rzadko.

Mój mały sam od siebie tak nóżki układa, więc ta dodatkowa pielucha nic by nie wniosła...

DSCF4387.JPG
Mój też tak śpi:-D I nóżki tak samo i w poprzek łóżka:-D Nie wiem, jak mu wygodnie;-)
 
co za padaczka na dworze...
ja padam spac mi sie chce co dopiero nasze dzieciaczki..mlody nie chce nawet zjesc połowy butli siedzi dętka w foteliku i patrzy nic mu sie nie chce....
 
Hej :) Pogoda śliczna, ale na spacer na razie za gorąco, wybieramy się po 16 godzinie :)

Dzieciaki śpią, a ja mam chwilkę dla siebie :)

Natalka przez te upały również mniej je, sen też jest inny, dużo krócej śpi i przeważnie co 3 h jak zje mleczko wtedy usypia.

Kąpiele córcia bardzo lubi także nie mamy z tym problemu :)
 
Nikulek sobie ucikna krótkie drzemki na szczęscie nie marudzi...dzis go włoże troche do baseniku może mu się lepiej zrobi i się ożywi..ja na spacer idę o 18 dopiero...
jutro mam szkołe i sesja a tak mi sie nie chce..
na dodatek w zeszły weekend miałam egzamin o ktorym zapomnialam (!!) i mam poprawke eh..zachciało mi sie jezdzic i szukac sali na wesele ;P
 
heloł :)
u nas odpukać lepiej, nastrój małej doskonały :) teraz lezy w bujaku i do mnie gada :) ale wczoraj było masakrycznie, mój nawet stwierdził, że mała ma humor gorszy niż ja zaraz po porodzie, hehe, kobietka mała, musi czasem pomarudzić ;)
wczoraj pierwszy raz dałam do picia herbatkę malinową z dziką różą :)
a jutro pierwsza marchewka :D ciekawe jak bedzie :)
do potem!
 
reklama
Hej!
U nas dzisiaj lepiej niz wczoraj, Mała chociaz chce jesc, bo wczoraj strasznie marudzila. Dzisiaj to jak ja karmie to klade na brzuch i reke pieluche, zeby sie do mnie nie przyklejala, bo widze, ze ja to drazni.

Dobrze, ze jest forum:-) dronka wlasnie dzieki Tobie, kupolam ten preparat na komary i oczywiscie kilka innych rzecz od tego samego sprzedawcy na allegro:-D

blueberry moja Basia spi tak samo i tez w poprzek ale w druga strone:-)

candy moje malenstwo jest chyba najmniejsze, bo przybiera okolo 700 gramow na miesiac, wiec jak czasami czytam o innych dzieciaczkach ze juz maja po 7 kg to sobie mysle ze moja Basia do takiej wagi dobrnie za kilka miesiecy. Ale dobiera w normie, dobrze sie rozwija, taka jej uroda:tak:

my tez na spacer dopiero o 17

a dzisiaj chyba bezsenna nocka, bo jutro chrzciny i trzeba troche przygotowac.

milego dnia
 
Do góry