reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja juz po pierwszej ciazy weszlam w miseczke E... No i nie moge kupowac bielizny w sklepach typu H&M bo tam maja tylko do D... :dry:
Dzis zaszalalam i kupilam stanik Triumpha - 75E - ekspedientka podejrzliwie patrzyla ze chce taka wielka miseczke a nie wygladam :-D
 
reklama
mysz1978, ja też już 75E :-)
Myśłam że pani w sklepie mi dziure wywierci w brzuchu, bo tak perwidnie się patrzyła jak oglądałam. ;-)
A my niedługo na wizyte do gina idziemy. Bardzo sie cieszę bo chciałabym mieć obecny "portret" maluszka. :tak:
 
ja juz po pierwszej ciazy weszlam w miseczke E... No i nie moge kupowac bielizny w sklepach typu H&M bo tam maja tylko do D... :dry:
Dzis zaszalalam i kupilam stanik Triumpha - 75E - ekspedientka podejrzliwie patrzyla ze chce taka wielka miseczke a nie wygladam :-D

Że az się tak spytam z ciekawości (mimo że nei ma u mnie nigdzie bielizny z Triumpha), ale chyba i tak się wybiore gdzieś dalej na zakupy: ile płaciłaś?

U mnie dziś koszmarna noc. Dzidziol się "rozpychał" i w efekcie tak mnie wszystko w środku bolało, że nie mogłam spac, ani się ruszyć, ani nawet lezeć, no nic kompletnie. Masakra! Oby dziś nie było powtórki z rozrywki. Na razie mam jakies dziwne uderzenia goraca i nagle zaczyna mi sie kręcić w głowie, robi mi się słabo i momentalnie robie się cała mokra :-(
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale śledziłam codziennie wasze wątki:-)

Lady Karen jestem pełna podziwu twojego poczucia humoru i siły jaką masz w sobie..nie jednej nas tego brakuje ale ty....jescze nas potrafisz rozbawic:)

Yess bardzo mi przykro, mam nadzieje ze za 3mce pochwalisz się nam swoją fasolką 3maj sie!!

Nie pamietam kto ale zastanwial sie czy nie za poźno robi badanie genetyczne..ja sama zapisałam sie na 12 tc ale wczoraj bylam na usg i kazała mi przepisac sie na 13 bo wtedy najlepiej widac wszytkie parametry wiec glowa o gory-leakrze wiedzą co robią zapisując nas na 13 tc.

Co do mojego stanu zdrowia...a raczej naszej dziecinki to wczoraj na usg zobaczyłam nasze tak żywotne dzieciątko że aż łza mi się zakreciała jak rączkami i nóżkami przebierało:tak: Gin stwierdział "że idzie sobie na spacer i nie wie czy zdązymy za nim bo takie żywotne dziecko jest":-D Widziałam nawet 2półkule mozgu i dziecko jest idealnie w 9t3dniu wg ostaniego usg ktore robilam prywatnie !! Teraz poszłam z NFZtu i dotałam wiecej zdjęć bo 9 niż tam płacąc za samo usg 150 zł bez konsultacji:baffled: złodzieje!! Lekarz zaprosil nawet mojego męża a myśłam ze przy takiej wczesnej ciązy jeszce nie moze byc mąż a tu szok:tak: Pozniej śmaiałam sie z Krzysia bo tak przeżywał to ze dzidzia ma 2,6cm a ma raczki i nożi jak stwierdził "wyciągneło do niego ręce:-)" kochany głuptas :-D

No ale zeby nie była tak pięknie lekarz stwierdział ze mam krwiaka podkosmówkowego:-( o wymiarach 27x11 mm ...
i no wg niej powinnam leżec do 12 tc:-( ale nie jst lekarzem prowadzacym i nie mogla nic przepisac ani dac zwolnienia!! Mam pytanie czy ktoras z was tez ma/miala krwiaka i czy musze isc na zwolnienie i cos trzeba brac na podtzrmyamnie ciązy?? Jak wy z tymsobie uporałyscie !! Wchłonał wam sie??

Bo w pracy nikt nie wie jeszcze i jak pojde na 3tyg L4 to lipa....GŁUPIA jestem bo sie przejmuję parcą ale obsluguję sprzęt ktory nikt oprocz mnei nie umie obsłuzyc i jak pojde na zwolnienie to jak wróce to do konca roku sie nie wyrobie z robotą!!

No i teraz mam kolejny orzech do zgryzienia co robic..wiadmo dobro DZIECKA na 1 miejscu ale ciąza to nei choroba wiec :confused:
 
hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale śledziłam codziennie wasze wątki:-)

no ale zeby nie była tak pięknie lekarz stwierdział ze mam krwiaka podkosmówkowego:-( o wymiarach 27x11 mm ...
I no wg niej powinnam leżec do 12 tc:-( ale nie jst lekarzem prowadzacym i nie mogla nic przepisac ani dac zwolnienia!! Mam pytanie czy ktoras z was tez ma/miala krwiaka i czy musze isc na zwolnienie i cos trzeba brac na podtzrmyamnie ciązy?? Jak wy z tymsobie uporałyscie !! Wchłonał wam sie??

Bo w pracy nikt nie wie jeszcze i jak pojde na 3tyg l4 to lipa....głupia jestem bo sie przejmuję parcą ale obsluguję sprzęt ktory nikt oprocz mnei nie umie obsłuzyc i jak pojde na zwolnienie to jak wróce to do konca roku sie nie wyrobie z robotą!!

No i teraz mam kolejny orzech do zgryzienia co robic..wiadmo dobro dziecka na 1 miejscu ale ciąza to nei choroba wiec :confused:

dziewcze na krwiaka to ja włąsnie w szpitalu leże.
Kładź sie dołóżka i to natychmiast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
licyzlam sie z kwota 110-120zl, ale niestety rzecyzwistosc przerosla moje oczekiwania :baffled:
149zl :szok::szok::szok::szok: Teraz to troche zaluej ze nie spisalam (albo nie zapamietalam) modelu i nie kupilam na Allegro - zawsze to taniej... :dry:
 
dzisiaj w nocy kolejna dziewczyna poroniła - leżała tak długo jak ja. Była w 11 tygodniu z bliźniakami... świat jest niesprawiedliwy

Postanowiłam nie myślec o złych rzeczach i szukam na allegro ile kosztuje każda pozycja z długaśnej listy rzeczy potrzebnych dla dzidziusia.

Właśnie dostałam 2 zastrzyki :( bolałooooo
 
Lady Karen - bardzo t owszystk osmutne... :-(
Ostatnio uslyszalam o poronieniu w 5 miesiacu :-( Tak naprawde to wszelkei niebezpieczenstwa mijaja dopiero jak sie dziecko urodzi (zdrowe!)
 
reklama
dziewcze na krwiaka to ja włąsnie w szpitalu leże.
Kładź sie dołóżka i to natychmiast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Qrcze nie sadzilam ze takie to powazne:baffled::baffled: krwiak objawia sie plaminiami, bolami brzucha....mnie to nie dotyczy ale lepiej dmuchac na zimne!! Leze w łóżku z lapotem i pilotem w reku:) wiec pranie i odkurzanie zostawie dla M:-( ale sie ucieszy :-D
 
Do góry