reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam Was zimowo-wiosennie:-)
U mnie noc pierwsza z bólami krzyża i wariactwami dzidzi, tylko nie wiem czy to tuż przed czy po wczorajszych porządkach. Wzięłam sobie do serca to co robiła króliczątko i dorwałam się do sprzątania różnych miejsc i góryyyyyyyyy prasowania:-) Mój mąż tylko się śmiał, że to i tak nic nie da bo mamy uparciucha w brzuchu;-)
Ale dzisiaj brzuch trochę pobolewa i mierzę stoperem skurcze bo ostatni była solidny, mój brzuszek już niziutko:szok:
U mnie nudy nie ma bo zajęłam sie szydełkowaniem. Postaram sie wkleić załącznik, żeby Wam pokazać moje dzidziowe produkcje.

o jakie śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
reklama
uf wrocilam ze sklepu, zadne wody sie nie polaly, czyli generalnie wszystko po staremu!
w sobote nie odpuszcze wytargam mojego m po sklepach chyba na caly dzien to moze terminowo sie uda, a jak sie nie uda to juz nie mam pomyslow...:-p

aneczka powodzenia dzis:tak:, pewnie cie juz ostawia do tego rodzenia;-)

o pitach nic nie wiem ja jestem rozliczana w zakladzie pracy i nawet na oczy jeszcze go nie widzialam bo przeslali mi kopie ale na adres domowy tzn moich rodzicow,

czarnuszka jak szybko wyslesz to szybko dostaniesz ale po 2 miesiacach powinna juz kaska byc:tak: albo nawet i szybciej jesli nie zostawisz tego na ostatnia chwile

ja i tak nie mam zadnego zwrotu:no:
 
aaaaaaaaaaaaaa no to dzieki hehe

My mamy Maz ma zwrot za mnie i za Sebusia wiec sie nazbierało 1500 zł ponad.

Wogole taka glupia ta strona teraz jak nowa jest ze to masakra....wczesniej co cytowałam i odpisywałam nadal mi sie pojawia jak chce napisac wiadomosc. Musze potem kasowac wszystko. Bez sensu teraz...I wogole jak wchodze po iluś tam godzinach i daje pokaz pierwszy nieprzeczytany to pokazuje mi sie strona koncowa od poczatku i musze to dawac na dól i szukac a wczesniej to pokazywal sie naprawde ostatni post , ktory przeczytałam. Nie pogoba mi sie ta strona
 
ja tez mam rolety...koszmarnie to wyglada jak nie mam firanek! ale moj K tweirdzi ze nie potrzebne...nie dosc ze u jego rodzicow okna stare sprzed wojny chyba to jeszcze odsloniete zeby kazdy widzial:baffled:

odsłonięte bo może liczą ze ktoś nada im tytuł "zabytku" - na tym też da sie zarobić hahaha :-D:-D

A propo's pitów to ile sie czeka na kasiore z roliczenia??

mi w tamtym roku przyszły jakoś po miesiącu od złożenia PITa :tak::tak:

Witam Was zimowo-wiosennie:-)
U mnie noc pierwsza z bólami krzyża i wariactwami dzidzi, tylko nie wiem czy to tuż przed czy po wczorajszych porządkach. Wzięłam sobie do serca to co robiła króliczątko i dorwałam się do sprzątania różnych miejsc i góryyyyyyyyy prasowania:-) Mój mąż tylko się śmiał, że to i tak nic nie da bo mamy uparciucha w brzuchu;-)
Ale dzisiaj brzuch trochę pobolewa i mierzę stoperem skurcze bo ostatni była solidny, mój brzuszek już niziutko:szok:
U mnie nudy nie ma bo zajęłam sie szydełkowaniem. Postaram sie wkleić załącznik, żeby Wam pokazać moje dzidziowe produkcje.

śliczne te dziergane cudeńka... gdyby nie to że synek mi sie szykuje to na pewno bym cos u Ciebie zamówiła - o ile sprzedajesz te rzeczy..:-):-)
 
Witam Was zimowo-wiosennie:-)
U mnie noc pierwsza z bólami krzyża i wariactwami dzidzi, tylko nie wiem czy to tuż przed czy po wczorajszych porządkach. Wzięłam sobie do serca to co robiła króliczątko i dorwałam się do sprzątania różnych miejsc i góryyyyyyyyy prasowania:-) Mój mąż tylko się śmiał, że to i tak nic nie da bo mamy uparciucha w brzuchu;-)
Ale dzisiaj brzuch trochę pobolewa i mierzę stoperem skurcze bo ostatni była solidny, mój brzuszek już niziutko:szok:
U mnie nudy nie ma bo zajęłam sie szydełkowaniem. Postaram sie wkleić załącznik, żeby Wam pokazać moje dzidziowe produkcje.
Masz talent dziewczyno- śliczności!!
 
Mcgosia cola wanilową kupilam w delikatesach BOMI, tam jest duzo zagranicznycvh produktów :)

Ide na allegro zamówic jeszcze troszke ciuszków dla małej :)))
 
odsłonięte bo może liczą ze ktoś nada im tytuł "zabytku" - na tym też da sie zarobić hahaha :-D:-D



mi w tamtym roku przyszły jakoś po miesiącu od złożenia PITa :tak::tak:



śliczne te dziergane cudeńka... gdyby nie to że synek mi sie szykuje to na pewno bym cos u Ciebie zamówiła - o ile sprzedajesz te rzeczy..:-):-)

Wiesz co, jeszcze nie zrobiłam na tyle. Robię je na bieżąco dla "okolicznych" dzieci:-)
Chyba, że jak sie maleństwo urodzi i bardzo będę sie nudzić:tak::tak::tak:, to kto wie...
 
reklama
Do góry