reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja mam wadę -1,5, nie robiłam dodatkowych badań przed porodem. Moja gin powiedziała ze to bardzo mała wada. A rodzić pewnie będę w okularach, tak jak chodzę najczęściej. W sumie się nad tym nie zastanawiałam, ale myślę że w tych wszystkich emocjach to będzie ostatnie o czym pomyślimy ;-)

moj gin powiedzial, ze jak chce to moge zrobic badania. a wade mam -1,75.
no wlasnie.. tylko zalezy kiedy mnie zlapie, bo ja najczesciej chodze jednak w soczewkach. Zdejmuje tylko do spania. W okularach tylko po domu (bo mam takie obciachańskie :-D)
 
reklama
moniSkaBe no ja wiem.. ale wsumie to mial byc ten 1 marca.... i wolalabym zeby jednak byl marzec hehe.... w ogole to chcialabym zeby byl 3 marzec:D taka ladna data 03.03.. ja mam 02.02 i bylo by fajnie tak..
Natomiast Gosciu na USG mi powiedzial że dopiero 6-7 urodze.. to moj D. się cieszyl ze na urodzinki (7) dostanie córeczke... a tu po dzisiejszej nocy ktora calkiem mnie zmasakrowala :dry: ze do poniedzialku moge nie doczekac hehee

moj Karol juz by chcial. W sobote ma urodziny :-D 27 lutego.
Ale wydaje mi sie, ze Paweł nie bedzie chcial jeszcze wyjsc :-)
 
Hej Kochane!

U nas nocka nawet nawet;-) siusiu i tyle. Troszke skurczy wieczorem ale dało sie przezyć;-) Wczorajsza wizytka u fryzjera bardzo poprawiła mi humor. Zafarbowałam wloski i podcięłam. mmmm od razu mi lepiej:-)
Ja ide teraz zrobić sobie kawusie. Siedze sama bo M w pracy. Mam troszke prasowanka ale to popołudniu. Kurcze czekam juz na ta wizyte 3 marca. Ciekawa jestem co mi powie. Czy ustali termin cesarki czy jak...ahh
Byle do niedzieli:-D Mi tez masakrycznie puchną.. wczoraj to palcami u stóp ruszyc nie mogłam:eek: Takie bambaryły... i bolace:eek:

A ja dalej walcze z tym swoim uczuleniem.. już nie mam siły.. masc nie pomaga. We wtorek ide do gina i niech coś radzi bo ja już się wykanczam:-(
Moje paluszki też wygladaja tak jak napisała mag007 jak parówki. Paluszkami u stóp też cięzko mi ruszyć ale co tam ;-)
Ja dzisiaj tez mam zamiar pisać!! Zobaczymy, która napisze więcej :-D

kurcze, a ja chyba nie zdarze zrobic sobie badania wzroku. Nawet prywatnie kaza czekac okolo 3 tygodni na wizyte :confused2:
takze mam nadzieje, ze z moimi oczkami bedzie ok.

Dziewczyny, ktore nie maja przeciwwskazac do SN i maja wade wzroku. Zamierzacie rodzic w okularach czy w soczewkach? czy w ogole bez niczego ?

Ja mam wage + 1,5 a kazał mi mimo wszystko iść do okulisty. Poszłam i czuje sie uspokojona. Mi kazał te badania zrobić już w 25 tc.

Lece pić kawusie...Wybaczcie moja zmniejszoną aktywność na BB:-( ale jakoś cały czas coś do roboty teraz a później padam na twarz heh.
Buzka i miłego dnia!!
 
Czesc dziewczyny!!!
Ja nie dawno wstalam, ale mialam noc, cale biodra mnie bolaly przy wstawaniu:-:)-:)-(.
Ale nie narzekam, bo sie przynajmniej wyspalam:-).
Dzis taka sliczna pogoda za oknem, moze pozniej pojde na spacer.
Wlasnie wcinam salatke owocowa i za chwilke obejrze co tam pisalyscie wczoraj....
moniskabe Moj tez w 27.02 urodzinki...
Musze jakies salatki i ciasto przygotowac(konczy25)...
 
Dziewczyny słyszałyście może o takiej zabawce?
Wczoraj wyciągałam rzeczy z toreb dla dzidziola i znalazłam taką owieczkę (dostałam od mojej przyjaciółki co swoje bliźniaki tym hipnozowała:-D)
OWIECZKA Sterntaler z BIJĄCYM SERCEM serduszkiem (920768543) - Aukcje internetowe Allegro

Owieczka wydaje dźwięk jak KTG tylko ciszej....moze rzeczywiście maluszki się uspakajają słysząc znajomy dźwięk.

Pamietam jak czekałan podłączona do KTG na poród Ignasia jak przychodziła do mnie do pokoju położna z noworodkami na rękach, które ryczały....a tylko jak siadała z nimi kolo KTG to się uspokajały i zasypiały. Powiedziala mi wtedy ze to najlepszy sposób na zestresowane dziecko po porodzie;-).
 
Dziewczyny słyszałyście może o takiej zabawce?
Wczoraj wyciągałam rzeczy z toreb dla dzidziola i znalazłam taką owieczkę (dostałam od mojej przyjaciółki co swoje bliźniaki tym hipnozowała:-D)
OWIECZKA Sterntaler z BIJĄCYM SERCEM serduszkiem (920768543) - Aukcje internetowe Allegro

Owieczka wydaje dźwięk jak KTG tylko ciszej....moze rzeczywiście maluszki się uspakajają słysząc znajomy dźwięk.

Pamietam jak czekałan podłączona do KTG na poród Ignasia jak przychodziła do mnie do pokoju położna z noworodkami na rękach, które ryczały....a tylko jak siadała z nimi kolo KTG to się uspokajały i zasypiały. Powiedziala mi wtedy ze to najlepszy sposób na zestresowane dziecko po porodzie;-).

Widziałam tą owieczkę na Allegro i się zastanawiałam nad nią czy rzeczywiście jest warta kupna. Bo mało nie kosztuje. A ja własnie jedyne czego mi brakuje to jakis maskotek zabawek dla małego. A tego znajomi czy rodzinka, czy nawet w sklepie moili zeby nie kupowac bo im na prezent nic nie zostanie do kupna. Wiec ten pomysl z owieczka komuc moge podrzucic jesli naprawde tak uspokaja dzidziola :tak:
 
No ja na swoim synku nie testowałam, ale moja przyjaciółka mówi, ze działa i ze jej córeczki bardzo lubily i sie uspokajały....

Tylko ze to taka zabawka na pierwszy miesiąc życia...moze dwa....potem maluch i tak chyba zapomina ten dźwięk serducha.

Wiec rzeczywiście,..chyba najfajniej dostac na prezent...
No ja dostałam to mam:tak::-D
 
No troszke was nadrobilam!
Ale mala mnie kopie z prawej strony po zebrach, kurde ten bol kosci (biodra i cipka) cos mi nie przechodzi, ciezko mi sie wstaje.:crazy:
mag0007 Mysle, ze moj tez by sobie tego filmu3d nie odpuscil, jakby o nim uslyszal.:laugh2:
moniskabe Tez juz nie mam usg:-(.
igi Slyszalam o tej zabawce ale jej nie kupowalam, a calkiem fajna:-).

w57vskjold61nkge.png
 
reklama
Hej Dziewczynki ;-)

Koza gratuluje!! Niezle sie uwinelas i z jednym i z drugim ;-)
Effa trzymam kciuki!
Nie wiem co komu jeszcze mialam napisac...

U nas spoko, ale Maly juz ostro napiera i mam wrazenie jakby mi mial pecherz plodowy strzelic i wody odejsc :-D Nie wspomne juz o spojeniu jak mnie boli :eek:
Wczoraj wysprzatalam sypialnie, dzis tylko lazienka i czekamy na Bobaska :-)
Jestem strasznie zestresowana wtorkowa wizyta w szpitalu...

Zmykam, do pozniej ;-)
 
Do góry