reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
jak rodzilam pierwsza córkę w wieku 26 lat to tez patrzyli na mnie jak na uczennicę w ciąży:-D I przez to sama tak się czułam. Miałam ochote na czole sobie napisac "halo!jestem pełnoletnia!"

Teraz za to ciesze się jak mi dają mniej niz 31:-) Nie wiem skąd to się wzięło ale może to prawda ze po 30. czujesz się młodziej niż przed 30. i bardzo ci sie podoba ten stan umysłu. I juz nie zależy zeby inni wiedzieli ze masz tyle i tyle lat i nie jestes gówniarą w ciąży:-) Po prostu masz to w nosie:-D

A młodziutko wyglądajca mama z dwójka dzieci jest po prostu sexi;-)Jak to czasami mój mąż mói widząc suer mamuskę na ulicy: "zobacz jak fajniutka mamuśka, dwójka dzieci i tak super wygląda".
No! To ja tez zamierzam takie reakcje wywoływać hehehe:-D

ja tez zamierzam byc taka mamuska :)
ladnie wygladac czuc sie mlodo i pieknie :) no ale co z tego bedzie to wyjdzie w praniu. Nie chce byc kurą ....z chustka na glowie , jak moja tesciowa




Ja tez ide lulu :)
Dobranoc i do juterka kochane;-)
 
oki dziewczynki ja tez spadam bo jutro rano do fryzjera, musze wkońcu coś z włosami zrobić żeby się niunia nie wystraszyła jak matke zobaczy :-D spokojnej nocki i pliss litości w pisaniu postów bo jutro znów będzie ciężko nadrobić :tak:
 
widze ze na tapecie jest temat zwiazany z wiekiem...
To chyab jednak ja jestem najstarsza, co???? :-p 78 rocznik (M starszy ode mnie o 6 lat, wiec jzu w ogole staruch).:rofl2:

tak przelecialam przez watki i widze zen ikt dzis nie urodzil - mzoe sie troche uciszy do marca :-)

bo co u owerlene to nie wiecie??? czy wiecie a mi umknelo???? :eek:Izulqa lezy - to wiem. A koza????
 
widze ze na tapecie jest temat zwiazany z wiekiem...
To chyab jednak ja jestem najstarsza, co???? :-p 78 rocznik (M starszy ode mnie o 6 lat, wiec jzu w ogole staruch).:rofl2:

tak przelecialam przez watki i widze zen ikt dzis nie urodzil - mzoe sie troche uciszy do marca :-)

bo co u owerlene to nie wiecie??? czy wiecie a mi umknelo???? :eek:Izulqa lezy - to wiem. A koza????

Koza miala nas doczytac. Jak poszla tak zginela :-D


Biedna Kamila. Juz drugi dzien w szpitalu bez efektow.:-(

Ide jesc zupke chinska :-D

wykapalam sie na szybkosci, bo jakies problemy z cisnieniem wody mamy i gasnie piecyk. Nie umylam przez to wlosow. Rano bede musiala. :eek:
 
reklama
Do góry