reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ahh i ja muszę się pochwalić!
Byłam dziś u ginka, dzidzia ma już 3,5cm a do tego tak machał obiema rączkami, ze aż lekarz się zaśmiał i powiedział, ze dawno nie mial takiego ruchliwego dziesięciotygodniowego maluszka u siebie w gabinecie:-D Myslałam, ze się tam rozpłaczę, 10 września idziemy na usg razem z M, dzisiaj obszedł się siedzeniem pod gabinetem:-p ale i tak chodzi dumny jak paw:-D
 
reklama
Dzisiaj zaczepiła mnie sąsiadka mówiła że mój synek chwali się kolegom że jego mamusia ma w brzuszku dzidziusia. A ja na to :tak::-):tak::-)

Ciekawe jak to będzie do tej pory był on i tylko on, a już niedługo będzie braciszek lub siostrzyczka. Rozmawiamy o tym dużo, dużo mu tłumaczę i mam zamiar żeby uczęstniczył i w zakupach dzidziusiowych i pózniej w kąpaniu, zabawie z maleństwem itd.. ciekawe jak to w praktyce będzie wyglądało;-)napewno odrobina zazdrości będzie, ale mam nadzieję że tylko odrobina!

Ja należę do szczupłych kobitek ważę 50 kg przy wzroście 166, poprzednim razem przytyłam 16kg i wszystko poszło mi w brzuch - był mega hiper ogromny!
 
cześć laseczki :-)
Wy już spać idziecie, a ja dopiero z pracy właściwie wróciłam... miałam dziś bardzo nieprzyjemną sytuację i totalnie nielogiczą dla mnie :confused:
niektórzy ludzie są wręcz nieprzyzwoicie roszczeniowi :dry: a słowo "przepraszam" za nic nie przejdzie im przez usta :dry:
nic to, żyjemy dalej.

zdecydowałam, że jednak przełożę wizytę na za 2 tygodnie, jak się da.
zawsze to już będzie 12 tydzień, to może mi tą przezierność zbada i przegrodę.

co do wagi, to przybył mi 1kg.
spodnie zapinam, ale wieczorami jest ciasno ;-)

coś jeszcze miałam napisać, ale ciężko mi się myśli. chyba też spadam spać.

udanego wieczoru wszystkim i dobrej nocki :tak:
a od jutra wszystkie jesteśmy zdrowe, bez plamień, mdłości i humorków; a na obiad ogórkowa, śledzie, kapuśniak, kebab, czekolada itp **** do wyboru :tak:
 
:happy2: jako nocny marek piszę:
Ja również odkąd jestem w ciąży długo nie posiedzę,
muszę już ok. 24 zmykać do łóżka (wcześniej norma to 2.oo) na szczęście mój M również się przestawia, abym dobrze spała =)
No i w dzień muszę się zdrzemnąć.
W dodatku od początku lekarz nakazał leżakowanie, więc wakacje spędzam na kanapie. Patrzę jak znajomi pokazują zdjęcia z wakacji, a ja mogłabym zrobić sobie zdjęcie własnej kanapy =) tylko ona kojarzy mi się z wakacjami =)
ale nie narzekam bo jestem często półprzytomna
i dobrze, że jest ta wygodna kanapa.
Do końca trymestru sobie poleniu****ę, towarzystwa dotrzymuje mi moja kotka, razem dzielimy się kanapą w ciągu dnia =)
 
reklama
Do góry