reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
moja tesciowa juz bardzo dawno mi truje, ze brzuch mi sie obnizyl.
Jak jej tlumacz, ze ja zawsze mialam w miare nisko to nie..
bo ona jest madrzejsza i 6 dzieci urodzila.. :-D
:-D:-D Tak to jest z "dobrymi radami", hehe:-)

Co do ktg-pytalam na ostatniej wizycie to powiedział mi gin ze dopiero od 38 tc się robi. Hmmm dziwne...5 lat temu chyba jakies inne wytyczne były bo miałam robione od połowy 7 miesiąca. A ja wizyte mam 1 marca więc akurat pierwszego dnia 39 tc. Ciekawe czy doczekam do tego ktg...
U mnie gin mówił, że ktg robi sie po 38 tc własnie.. ja już mam skierowanie na to badanko i ide we wtorek:tak:





No marela to pochwal się wózeczkiem jak kupicie:tak:
 
Czesc Dziewczyny. Dzisiaj jakies rekordy bijecie jeśli chodzi o ilość postów. Niestety jeszcze nie nadrobiłam i nie wiem czy nadrobię :szok:
Dzisiaj miałam wizyte u ginekologa i usg. Wszystko Ok ale mój Igorek to chyba z tych wiekszych dzieciaczków się szykuje. Pan doktor znowu dał mu 2 tygodnie do przodu. I stwierdzil ze jesli doczekam swojego terminu z OM czyli 8 marca to zaleca CC :-( a ja tak chciałam naturalnie Tym bardziej ze łożysko jeszcze w II fazie. No wiec dzisiaj czyli na skończony 37 tc 1 dn moj Igi wazy 3600 :szok:
Po badaniu troche mnie uspokoili, wprawdzie szyjka zachowana ale twierdza ze nawet 2 tygodni to ja jz nie powinnam wytrzymac. Wiec jesli to bedzie prawda to tez sie na luty szykuje;-)

U nas w szpitalu pierworódka urodziła też duże dziecko SN i zajęło jej to około 2 godzin....nie martw się na zapas:tak::tak::tak:
mysz1978 mi gin też mówiła o łyżeczce musztardy:tak::tak::tak:, ale mi akurat nie pomaga:-:)-:)-:)-(
mirosia ja też nie mam badań na paciorkowca ani żadnego ktg....może w L tak jest?? a następną i ostatnią wizytę mam 9 marca....a potem to już .... rodzić (termin dopiero na 22 - przez ten czas to ja chyba kompletnie osiwieję:angry::angry::angry::angry::angry:).
 
Hej kochane :)

Ale się w nocy wystraszyłam.. Mój dzidziuś jest nisko (tak lekarz powiedział) ale w nocy zaczęła się wiercić, i normalnie czułam tak jakby mi normalnie w kanale rodnym siedziała.. Tak nisko poczułam ruchy, że szok.. Naprawde się wystraszyłam że już rodze..
Dziś odstawiłam Asmag, zobaczymy czy to dobry pomysł.
Ja już po śniadanku, dziś troche dłużej pospałam.. Miałam głupie sny.. ;/ Mam nadzieje że u Was wszystko ok :* Zdziwiłam się bo dziś nie było wieści z porodówki ;P
 
reklama
Do góry