reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam się porannie:tak: U mnie nocka w miarę,nie licząc okropnej zgagi:crazy: moniska surowy ziemniak to na gorączkę:tak:( też próbowałam,żeby się przed klasówką uchronić:-D)
 
reklama
symulantki...:-p:-p:-p

nie spie od 6.30 wiec chyba na zakupy sie dzis wybiore...musze buty kupic...bo wczoraj u gina to chyba z 10 m in je zakładałam po zejsciu z fotela :zawstydzona/y:
 
Witam się z rana :-)

Dziś mam parę spraw do załatwienia po urzędach i sklepach i na dodatek muszę Igora targać ze sobą bo nie ma kto się nim zająć więc wszystko będzie trwało dwa razy dłużej, a taaaak mi się nie chce :no::no:

Życzę miłego dnia :tak::tak:
 
mcgosia83 - a do porodu to cię ktoś zawiezie? Bo jak tak to może jakieś stare pólbuty, przecież na taką chwilkę to nie muszą być zimowe - chyba nie przemarzniesz po drodze;-)
 
Witam się porannie.

U nas w domu ospy ciąg dalszy. Lenucha wstawała i marudziła bo miała gorączkę. Ja nie śpię od 5. Mąż już dziś do pracy pojechał. Więc to ja od rana kropkowałam jej na biało te krosty. Ale się przy tym nagimnastykowałam:no::no:
No i jeszcze śniadanie - jajecznica dla małej damy. N jutro już naleśniki zamówiła. Łomatko teraz widzę jak mi ciężko. Mała do końca następnego tygodnia ze mną w chacie. Nie wyobrażam sobie mieć malucha jak niektóre z was.
I dziś wizyta u gina i zamiast do pojemniczka wysikałamsie do ubikacji:angry: Później nie dałam rady więć pójdę bez badań bo mąż mi psikusa zrobił i pojechał do pracy a ja z amłaż z ospą nie pojadę na pobranie krwi.
Koniec marudzenia. Pozdrawiam was Brzuchatki:-D
 
Witam się:-)

U mnie nocka beznadziejna, chyba jedna z najgorszych. O 3 się obudziłam i nie mogłam zasnąć. Wszystko bolało i wogóle.. ehh szkoda gadać.

A właśnie jeżeli chodzi o paciorkowca, to wiecie, że mi gin tego badania nie zalecił??:szok: No i nie wiem co to teraz będzie.. Może to nie w każdym regionie zalecają??

No i też nie wysyłał mnie na ktg.. Kolejną wizytę mam 5 dni przed terminem porodu, także napewno mnie nie wyślę na ktg.. Chodzę do niego prywatnie, więc raczej nie oszczędza.. Może po prostu ma taką praktykę.

Idę zaraz coś zjeść na śniadanie.. dzisiaj środa popielcowa, więc dzisiaj dzień bez mięsa. Chociaż moja mama mówi, że kobiet ciężarnych nie obowiązuje post;-):-p Znając życie to to wykorzystam:sorry::-p

Mi dzidzia coraz mocniej uciska na żołądek, czuję Olka coraz wyżej i jest mi z tym coraz bardziej nie wygodnie, a czasami to wręcz boli. No i zgaga coraz częstsza.. gdyby nie rennie to bym się wykończyła.
 
reklama
Witajcie!!
Dziś jakoś spokój na BB:) Żadnej się nie spieszy na porodówkę?:-p Hi hi:)
Ja dziś mam szkołę rodzenia.. ale tak mi się już nie chce tam "toczyc":-D
NOWOSC NA ZGAGE MA POMOC LYZKA MUSZTARDYLUB SUROWY ZIEMNIAK ALBO MARCHEWKA :)

ja w podstawowce jadlam surowego ziemniaka jak chcialam wywolac.. tylko nie pamietam co.. czy bole brzucha czy goraczke.
Oczywiscie zeby do szkoly nie isc :-D

wiec wole go nie probowac na zgage :-D

Witam się porannie:tak: U mnie nocka w miarę,nie licząc okropnej zgagi:crazy: moniska surowy ziemniak to na gorączkę:tak:( też próbowałam,żeby się przed klasówką uchronić:-D)

Ooo właśnie miałam pisac, że surowy ziemniak to na bol brzucha i gorączkę:tak::-) Tez próbowałam w podstawówce:-D
 
Do góry