reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

czesc dziewczyny,
wczoraj coś nie tak było z moim brzuszkiem bo po prawej stronie miałam twardy i mocno odstający a po lewej mięciutki i dużo mniej wypukły, normalnie sie przestraszyłam, nie miałam aż takiej dużej różnicy nigdy. boje sie ze mały ułożył się poprzecznie.... a był już główką w dół :/ we wtorek wizyta, zobaczymy co i jak.
z drugiej strony właśnie po tej prawej stronie czuje mocne ruchy... więc tak jakby to nie była główka. ale może rączki przy niej czy coś..........................................
 
reklama
Współczuje Wam tego braku znajomych w poblizu :-(
Ja całe szczescie mam super sasiadów- wszyscy sie znamy w bloku, wspólne imprezy, herbatki z sasiadkami. A ze mamy wysyp dzieci (srednio co 2-3 miesiace sie rodzi nowe) to i tematów wspólnych duzo :-D Ostatnio juz trzecia sasiadka zaproponowała ze gdyby małż nie dojechał jak zaczne rodzic to mam dzwonic i mnie zawiezie do szpitala :tak: No ale wykluczam taką ewentualność bo przeciez poród nie trwa 30 minut wiec małż bez problemu przyjedzie jakby akurat był w pracy. Za to "szczesliwie" mam rodzine w odległosci 200-300km wiec nalotów niezapowiedzianych nie ma hehe A powaznie to pewnie beda takie sytuacje ze by sie przydała ale damy rade- to przeciez nie koniec swiata.
Ach byłam dzisiaj na zakupach i znalazłam piekne truskawki :-) nawet dojrzałe i mało chrupiace ;-) no i smakuja jak truskawki wiec wcinam 2 opakowanie i cholernie żałuje ze nie kupiłam wiecej :sorry: Kurcze cos mam w ciazy straszna jazde na owoce. tzn zawsze byłam owocożerna ale teraz to czasami bym zamordowała za mango albo truskawki.

Ja mam tak samo! Dzień bez owoców, to dzień stracony.
Ostatnio ojciec mi jeszcze znosi jakies rzodkieweczki, zielone ogóreczki... mniam...
Tylko po grejfrutach mam zgagę, a tak lubię - zwłaszcza te zielone, które odkryłam dopiero w tamtym roku
 
czesc dziewczyny,
wczoraj coś nie tak było z moim brzuszkiem bo po prawej stronie miałam twardy i mocno odstający a po lewej mięciutki i dużo mniej wypukły, normalnie sie przestraszyłam, nie miałam aż takiej dużej różnicy nigdy.
A długo to trwało? Ja mam tak często - takie mam skurcze niesymetryczne :tak:
 
mirosia- ja też na weekend wybieram się do teściów -110 km - tylko że M ma ferie więc z tydzień pobędziemy tam , jak oczywiście wytrzymam :-D. Ale ja uwielbiam jeździć w tamte strony (Roztocze ) - oczywiście nie ze względu na teściów tylko klimaty.

To widzę, ze mamy teściów z tych samych stron hehe
 
Zrobiłam dzisiaj pierwszy raz zakupy w aptece dbam o zdrowie przez internet, no i nie wiem ile mam czekać na realizację, tzn. kiedy to będzie do odebrania. Zamawiała już może któraś z was w tej aptece?? Bo nic nie napisali czy przyjdzie jakiś mail czy coś, że produkty są już do odebrania.
 
Moniazuber wszystkiego najlepszego z okazj urodzin :tak:

mloda_mamusia1 trzymam kciuki za jutro, będzie dobrze i zobaczysz juz jutro swoją kruszynke :-)

frania20 i tiffanitami witajcie wśród marcóweczek :tak:

Ja dzisiaj padam na twarz ;-) po 19 dopiero wrócilismy z Chorzowa, oczywiście u doktora było full ludzi a po drodze korki.
Pan doktor nie widzi konieczności bym rodziła w szpitalu specyjalistycznym, w 2 tyg po porodzie mała musi miec zrobione usg, a jak skończy miesiąc wizyta u pana doktora i reszta badań.
Zobaczymy co jutro moja gin na to powie, no i jutro dowiem się ile pulpecik przez dwa tyg przytył :tak:
 
Ale klikacie!! :szok:

Mnie męczy straszna zgaga....
Zmykam zmykam spac....jutro moj maz wyjeżdza na caly dzien, a ja sama z 4 latkiem...mam nadzieję ze damy rade:-)

Milych snów!!

mcgosia, a w którym szpitalu w Wawie bedziesz rodziła?? Wogole pytanie do dziewczyn z Wawy i okolic..ktora z was planuje rodzic na żelaznej??
 
tiffanitami witamy w naszym gronie:)


miałyście może badanie KTG , bo zastanawia mnie czy to badanie jest potrzebnie i obowiązkowe??:confused:
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj pierwszy raz zakupy w aptece dbam o zdrowie przez internet, no i nie wiem ile mam czekać na realizację, tzn. kiedy to będzie do odebrania. Zamawiała już może któraś z was w tej aptece?? Bo nic nie napisali czy przyjdzie jakiś mail czy coś, że produkty są już do odebrania.

Jest zawsze na drugi dzień. Wystarczy zadzwonić doapteki i sie zapytać. Raz miałam taka sytuację żeleki się zagubiły więc kobieta dałami zapteki a potem jak zamówieniedoszło to skasowała resztę i nadwyżkępieniędzy oddała. Ale jest taniej niż w zwykłych aptekach prawda?
 
Do góry