reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

cześć !
Ja także nie wyspana , usnęłam gdzieś o 4.00 potem sie obudzilam i usnęłam dopiero o 8.00:baffled::baffled: i jeszcze zapchany nos katarem koszmar
z tego wszystkiego w nocy sie po domu snułam bo i tak nie mogłam zasnąć :wściekła/y:
 
reklama
Witam! Dzisiaj mam troszkę więcej informacji :-p Pan Ordynator powiedział mi dzisiaj, że po niedzieli będę miała DZM, i jak białko się nie zmniejszy, tzn nie będzie mniejsze, od wyników które miałam wcześniej, to w czwartek będzie rozwiązanie... Boję się jak nie wiem. Mam nadzieję, że się zmniejszy, ale są na to nikłe szanse, bo od kilku dni mam bardzo podwyższone białko... Niby jem jedzenie mało solne, ba prawie w ogóle bez solne, zero kofeiny, a białko rośnie... :-( Nie wiem o co kaman... :-?
 
wavejka no właśnie troszke daleko,nie mam możliwości na razie tam dojechać :baffled::baffled: ale dzięki za cynk, dobrze wiedzieć na na zapas:tak::tak:
Troszkę mnie pocieszyłyście, że jednak jest możliwość znieczulenia ,bo bez to ja się nie piszę na taką imprezę:no::no:
 
witam sie czwartkowo kobitki
ja sie do lekarza dzis zbieram, wczesniej jeszcze do pracy musze podjechac i tez zapytam jak to jest z ta legitymacja i tym wszystkim bo juz sama nie wiem, w mojej legitymacji jest napisane ze poswiadczenie o uprawnieniach do swiadczen zdrowotnych jest wazne przez okres 6 miesiecy, wiec juz nic nie wiem, ale i tak pieczatka jest z konca sierpnia wiec bym musiala miec nowa na marzec:baffled:

co do dentysty to ja wczoraj bylam, ale ja nie biore znieczulenia bo tej igly boje si ebardziej niz samego borowania a poza tym to byla tylko wymiana plomby wiec w sumie to nic nie czulam, chwilke to trwalo... ale z tego co wlasnie wiem to spokojnie jakies znieczuleniemozna stosowac tylko trzeba powiedziec ze sie jest w ciazy, podejrzewam ze juz widac:tak:

tez dzis mialam jakas fatalna noc zasnelam o 21 ale potem obudzil mnie tel i do 24 nie zasnelam i i tak budzilam sie co chwile, jakos zoladek mnie bolal i niedobrze mi bylo, nadal nie jest za fajnie a tu mnie czeka wyprawa, i to na dodatek autem jade dobrze ze dzis bo dzis juz lepsze warunki na drogach, wczoraj byl dramat, a wlasnie czy wy jeszcze jezdzicie?? bo niektorzy mi sie dziwia a ja sie wcale nie czuje jakbym jakos za ta kierownica niezgrabna byla albo co... ;-)

a ciekawe co z nadia bo cos jej nie widze na forum....

milego dnia
 
Witam! Dzisiaj mam troszkę więcej informacji :-p Pan Ordynator powiedział mi dzisiaj, że po niedzieli będę miała DZM, i jak białko się nie zmniejszy, tzn nie będzie mniejsze, od wyników które miałam wcześniej, to w czwartek będzie rozwiązanie... Boję się jak nie wiem. Mam nadzieję, że się zmniejszy, ale są na to nikłe szanse, bo od kilku dni mam bardzo podwyższone białko... Niby jem jedzenie mało solne, ba prawie w ogóle bez solne, zero kofeiny, a białko rośnie... :-( Nie wiem o co kaman... :-?

Aha, a wg tego ordynatora dzisiaj dopiero kończę 36 tc:confused::confused:
 
witam sie czwartkowo kobitki
ja sie do lekarza dzis zbieram, wczesniej jeszcze do pracy musze podjechac i tez zapytam jak to jest z ta legitymacja i tym wszystkim bo juz sama nie wiem, w mojej legitymacji jest napisane ze poswiadczenie o uprawnieniach do swiadczen zdrowotnych jest wazne przez okres 6 miesiecy, wiec juz nic nie wiem, ale i tak pieczatka jest z konca sierpnia wiec bym musiala miec nowa na marzec:baffled:

co do dentysty to ja wczoraj bylam, ale ja nie biore znieczulenia bo tej igly boje si ebardziej niz samego borowania a poza tym to byla tylko wymiana plomby wiec w sumie to nic nie czulam, chwilke to trwalo... ale z tego co wlasnie wiem to spokojnie jakies znieczuleniemozna stosowac tylko trzeba powiedziec ze sie jest w ciazy, podejrzewam ze juz widac:tak:

tez dzis mialam jakas fatalna noc zasnelam o 21 ale potem obudzil mnie tel i do 24 nie zasnelam i i tak budzilam sie co chwile, jakos zoladek mnie bolal i niedobrze mi bylo, nadal nie jest za fajnie a tu mnie czeka wyprawa, i to na dodatek autem jade dobrze ze dzis bo dzis juz lepsze warunki na drogach, wczoraj byl dramat, a wlasnie czy wy jeszcze jezdzicie?? bo niektorzy mi sie dziwia a ja sie wcale nie czuje jakbym jakos za ta kierownica niezgrabna byla albo co... ;-)

a ciekawe co z nadia bo cos jej nie widze na forum....

milego dnia



no ja jeszcze jeżdże i sie śmieje że nawet do porodu do szpitala się zawiozę a co jak nie będzie komu :-p



młoda mamusia a nie mówią co moze być przyczyną tego białka????
 
mloda_mamusia1 no to jest szansa, że obejmiesz brązowy medal:tak::-D
A do tego wszystkie rozpakowane dziewczyny są po CC.
 
reklama
Haha i co z tego? :-D I tak urodzic jeszcze nie chce bo dalej czasu nie mam ;-) Umówiłam sie z Haniórem , że nie wyjdzie zanim sie nie obronie, a obrone bee miała pare dni przed terminem heh

Koza ja też mam podobną sytuację. 19 lutego mam wyznaczony termin obrony- czyli nasze dzidzie muszą jeszcze trochę poczekać:) Powodzenia Tobie życzę!!!
A tak chciałam zapytać- czy nie jest Tobie ciężko się uczyć- ja to czuję jakbym miała watę zamiast mózgu:dry: Oby tylko potraktowali nas łagodnie!!!
 
Do góry