reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Blueberry, tak mam w standardowej wizycie w cenie 150 pln standardowe usg. Pani doktor co wizyte mnie bada, waży, mieży ciśnienie i robi usg....nie takie super dokładne, ale sprawdza czy dzidzia rośnie i nic złego się nie dzieje.
A na takie to usg w 12-14 tyg, w 20tyg i w 36 tyg muszę chodzić gdzie indziej i wtedy chodzę do takiego dr Makowskiego, który w Wawie ma bardzo dobrą opinie:tak:Ale o tym to już się chyba powtarzam;-)
No to jeszcze da się przeżyć, ja też z reguły tyle kasy zostawiałam. Wiadomo, że to niemało, ale nie jest to 160 euro na szczęście ;-). Ja miałam taką doktorkę, która robiła mi wszystkie USG u siebie, tylko te genetyczne kosztowały 90 zł. Teraz mam ten pakiet w Luxmedzie i to jest bardzo fajne, bo nie płacę za nic, ale jednak w prywatnym gabinecie czułam się bardziej zaopiekowana ;-)

widze tylko WR, grupa krwi, mocz, glukoza i toxoplazmoza.
powinnaś mieć jeszcze morfologię i HBs (zap wątroby typu B)

Poza tym przesunął mi się termin na 28 lutego, ale mam nadzieję, że pozwolicie mi zostać na marcóweczkach, bo się juz do Was przywiązałam :tak:
Spróbuj tylko zniknąć ;-)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie.
po slubie moi rodzice chca ufundowac nam wycieczke. Tylko ja nie chce za granice, a w pazdzierniku pogoda zbyt ladna moze nie byc.
dlatego pomyslalam o jakims osrodku typu SPA. Z sauna, masazami, basenem silownia itp.
tylko powiedzcie mi czy ja w 17-18 tygodniu bede mogla w czyms takims brac udzial?
no nie mowie o saunie czy fitness, ale np o masazach, zabiegach na twarz i cialo, basenie itp
 
Iza moze i to inne literki, mowie, tak tu nabazgral ze nie moge doczytac :-D
A tarczyce nie pisze sie TSH?
na mdlosci mi przepisal lek Torecam. tylko w necie napisali, ze nie mozna brac w ciazy :baffled:
 
Iza moze i to inne literki, mowie, tak tu nabazgral ze nie moge doczytac :-D
A tarczyce nie pisze sie TSH?
na mdlosci mi przepisal lek Torecam. tylko w necie napisali, ze nie mozna brac w ciazy :baffled:

Też to dostałam na mdłości. Pomagało mi przez 2 dni, a później było gorzej i przestałam brać. Mi lekarz powiedział że powinnam to brać raz dziennie albo nawet co dwa dni. Tak, tarczyca to TSH :)
 
reklama
Do góry