reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

iza-3mam kciuki, w szpitalu się Toba porządnie zajmą i wszystko będzie okey!!!
czarnuszka-dobrze że jesteś, a właściwie jesteście, oby jak najdłużej:tak:
 
reklama
Witam się,
nocka ok, śniegu nawaliło i dalej sypie z przerwami, ale zawiewa okropnie. Leze do sklepu po twaróg i robię sernik rosa z nowego przepisu, jak wyjdzie ok, to wrzucę na odpowiedni wątek. Na obiad piercha z kury i jakaś surówka, bez specjalnego wysilania się. A wieczorem jadę do koleżanki i pisała, że zrobi łososia pod szpinakiem i już mi jęzor do d... ucieka.
Moni co do szpitala, to myślę, ze najważniejsze to , że mają specjalistyczny sprzęt. Ja też nie znam nikogo w szpitalu. Zaczęłam chodzić tam na szkołę rodzenia,to chociaż jedną położną znam :-).
Agus ja dzisiaj też wskoczyłam w ósme okienko i lekko się zestresowałam.Niby dziewczyny już dawno mają i już zaraz na 9 przeskoczą, to jakoś jak u mnie wskoczyło, to dopiero dotarło.
Lece do sklepu.
 
my po wizycie u dermatologa Natalka ma MIĘCZAKA ZAKAŹNEGO :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jakieś paskudztwo mamy maści jakieś płyny i leczenie minimum miesiąc:wściekła/y:
szok nie wiem skąd to ma bo to choroba od zwierząt hodowlanych lub przenoszona przez dzieci:szok: a my nie mieliśmy z nikim chorym kontaktu niby na dorosłych się nie przenosi a czas wykwitu od zakażenia jest 2-7tygodni więc mogła to mieć już w sobie ale nie wyrzucało:szok:
jakaś masakra pan dr oglądał ją pod lupą:confused:
no nic tyle u nas

udanych wizyt u gina dziś wam życzymy i samych dobrych wieści
 
my po wizycie u dermatologa Natalka ma MIĘCZAKA ZAKAŹNEGO :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jakieś paskudztwo mamy maści jakieś płyny i leczenie minimum miesiąc:wściekła/y:
szok nie wiem skąd to ma bo to choroba od zwierząt hodowlanych lub przenoszona przez dzieci:szok: a my nie mieliśmy z nikim chorym kontaktu niby na dorosłych się nie przenosi a czas wykwitu od zakażenia jest 2-7tygodni więc mogła to mieć już w sobie ale nie wyrzucało:szok:
jakaś masakra pan dr oglądał ją pod lupą:confused:
no nic tyle u nas

udanych wizyt u gina dziś wam życzymy i samych dobrych wieści


Oj, to życzę dużo zdrówka Natalce i oby po miesiącu po tym paskudztwie nie było śladu:tak::tak::tak:
 
dronka83 ja kocyki i ubranka przepiore ręcznie w płynie do prania i potem tylko wypukam, no i oczywiście prasowanko. Ubranka są nowe więc nie chce mi się ich w pralce prać bo jeszcze nie wiem co z czym i czy czasem coś nie farbuje :tak:

Czarnuszka88 witaj :tak: dobrze że wszystko w miare oki ;-) trzymam kciuki obyś miała internet bo brakuje tu ciebie na forum :tak:

marti8 nie martw się o psiaka będzie dobrze, mój piesio który już odszedł miał padaczke od 2 roku życia, żył z nia 8 lat :tak: i dawał rade, tylko jak miał atak trzeba było go trzymać bo inaczej nad sobą nie panował i mógłby sobie krzywde zrobić

misia2010 trzymam kciuki za usg :tak: czekamy na wieści

rybka_24 uuuu szkoda że leczenie aż tyle potrwa :-( ale najważniejsze że wiadomo co dolega i malutka dostała leki
 
dronka83 ja kocyki i ubranka przepiore ręcznie w płynie do prania i potem tylko wypukam, no i oczywiście prasowanko. Ubranka są nowe więc nie chce mi się ich w pralce prać bo jeszcze nie wiem co z czym i czy czasem coś nie farbuje :tak:

Czarnuszka88 witaj :tak: dobrze że wszystko w miare oki ;-) trzymam kciuki obyś miała internet bo brakuje tu ciebie na forum :tak:

marti8 nie martw się o psiaka będzie dobrze, mój piesio który już odszedł miał padaczke od 2 roku życia, żył z nia 8 lat :tak: i dawał rade, tylko jak miał atak trzeba było go trzymać bo inaczej nad sobą nie panował i mógłby sobie krzywde zrobić

misia2010 trzymam kciuki za usg :tak: czekamy na wieści

rybka_24 uuuu szkoda że leczenie aż tyle potrwa :-( ale najważniejsze że wiadomo co dolega i malutka dostała leki
no właśnie, boję się jak np. będę sama (tak jak dzisiaj) to zacznę panikować, i sobie nie poradzę:/ a co będzie jak nikogo w domu nie będzie??:(
 
reklama
DZIEŃ DOBRY!!!Ale pogoda super śniezyca azypało nas,ale za to nie ma takiego mrozu tylko -1.Chciałam do miasta dzisiaj jechać,ale sobie odpuszcze i pojade dopiero w pon.Wyspana jestem,leżałam do 11 w łóżku.Jestem po sniadanku.Synek coś teraz mało aktywny mam nadzieje że śpi.Dobrego dnia;-)
 
Do góry