reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dzień dobry:-)
Może ja już o mrozie nic nie będę pisać...

Witaminy jeszcze biorę, ale ja późno zaczęłam, gdzieś pod koniec 6 miesiąca.
A na opakowaniu mam "dla kobiet w ciąży i matek karmiących", to pewnie po porodzie też będę brać.

Co do palenia, to nienawidzę:wściekła/y:Ale i mój mąż i teściowie i Mama palą. Tyle, że teraz już nigdy przy mnie.
Mój mąż jak chce w domu zapalić, to ubiera się i wychodzi na zewnątrz. "Podziwiam" tych palaczy, że przy -20 stopniach mają siłę stać i kurzyć:wściekła/y:
 
witam brzuchatki :)

witaminki biorę codziennie i będę brać cały czas aż do końca ciąży oraz podczas karmienia piersią, powinno się :tak:
 
witam brzuchatki :)

witaminki biorę codziennie i będę brać cały czas aż do końca ciąży oraz podczas karmienia piersią, powinno się :tak:

Ja po porodze będe pić herbatke HIPP dla matek karmiących :)

Bo słyszałam,że takiej wydzieliny nie powinno być;-)

No tak właśnie myślałam, ale wolałam sie upewnić :) Dziękuje.
 
Ja tez biore witaminki, od poczxatku ciazy ELEVIT i bede brac do konca :tak:bardzo dobrze sie czuje po nich, wogole włoski mam super, paznokcie, i mdłosci praktycznie nie mialam takze polecam!!:tak:
 
jak zrobilam sobie niedawno parodniową przerwe , to fatalnier sie czulam, wiec wrócilam znów do nich :tak:wyniki mam wzorowe jak to stwierdzil lekarz, mysle ze po czesci to zasługa tych witamin:tak:
 
A ja jestem taka wściekła że szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ten mój mąż mnie wykończy nerwowo z tym paleniem papierosów.
Jak było cieplej to wychodził na dwór i luzik ale teraz mrozy i tyłek mu marznie więc pali w kuchni ok ale my nie mamy drzwi do kuchni więc śmierdzi w całym mieszkaniu. Proszę tłumaczę że truje nam dzidzie a mi to przeszkadza ale bez skutku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:\
No mam takiego nerwa że żołądek mnie rozbolał.
Jak można być takim egoistą ,sorki ale musiałam się wyżalić:sorry2:



u mnie ten sam problem ale z mamą też pali w kuchni w których nie ma drzwi:wściekła/y: i smród mnie do szłu doprowadza, ale to jej dom jak mówi i ma prawo, nic nie poradzę ..:no:
 
reklama
Kurcze moja bokserka Suzi wczoraj stała sie kobieta ;-) i cholera latam caly c\as ze szmatą i scieram czerwone kropki z podłogi :no:ehhh..wie ktoras ile trwa cieczka u suczek??
 
Do góry