reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Zazdroszczę wam tych dzisiejszych wizyt.Ja muszę do czwartku poczekać a niepokoi mnie coś i już wolałabym zapytać lekarza...
Od kilku dni strasznie boli mnie i rwie na samym dole brzucha.Chodzę przygarbiona albo jak się zmuszę by wyprostować się,to muszę iść powoli.Boli przy każdym poruszeniu.Jak leżę lub siedzę wygodnie to nic nie czuję ale każde poruszenie się,to coś strasznego.Pocieszam się,że malec się wierci i nie mam plamień...ale co jest z tym bólem???:wściekła/y:
 
reklama
Witam i ja :) Nocka spokojna, w miarę wyspana, także muszę się brać za sprzątanie, wczoraj troszkę odpuściłam.

Co do nowych wątków, będziemy na pewno nowe zakładać po narodzinach maleństw, typu opowieści z porodówki itp. Myślę, że możemy jeszcze z tym poczekać, aż jakaś mamusia się rozpakuje, chyba, że maborka chciałaby opisać swój poród.

Później będę miała zamiar połączyć sporo tematów z okresu ciąży, ponieważ dojdzie dużo nowych i zrobi się jeden wielki bałagan.
 
Hej :)

Witam się porannie :) Jejku, ale mróz.. Przecież to tragedia.. Dziś drzwi nam zamarzły ;/ dodam że sa bardzo grube.. Ale najnormalniej tak po prostu zamarzły.. Na szybce aż lód jest.. I to taka gruba warstwa.. Bramka zamarzła, nie da się otworzyć.. Nawet klucza się nie da wsadzić.

Kochane, a teraz z innej beczki.. Mi chyba odchodzi czop śluzowy.. Najpierw w to nie wierzyłam, ale poczytałam troche i może to jest ten śmieszny czop.. Wczoraj 3 razy na wkładce miałam tak sporo takiej mazi przeźroczysto żółtawej, no lekko mlecznej.. Takie to gęste było i rozciągliwe. No i dziś rano znów takie cudo na bieliźnie.. heh. Czytałam że czop może odchodzić dużo przed porodem i stopniowo.. To zależy od tego w jakim tempie się szyjka otwiera.. Ale nie wiem.. Nie chce dzwonić do lekarza z tym, bo jak to nieprawda z tym odchodzeniem czopa na 'raty' to głupio mi bedzie ;/ hehe. Może Wy coś możecie mi doradzić?
 
A ja jestem taka wściekła że szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ten mój mąż mnie wykończy nerwowo z tym paleniem papierosów.
Jak było cieplej to wychodził na dwór i luzik ale teraz mrozy i tyłek mu marznie więc pali w kuchni ok ale my nie mamy drzwi do kuchni więc śmierdzi w całym mieszkaniu. Proszę tłumaczę że truje nam dzidzie a mi to przeszkadza ale bez skutku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:\
No mam takiego nerwa że żołądek mnie rozbolał.
Jak można być takim egoistą ,sorki ale musiałam się wyżalić:sorry2:

Jak kiedys palilam jeszcze to nigdy nie robilismy tego w domu, zawsze na balkonie. Do dzis tak jest - nawet jak mroz to moj zaklada kurtke i wychodzi na balkon :)
Jedyny minus, ze jak przyjezdzamy w weekendy do tesciowej to ona pali w kuchni w domu i to niestety sie roznosi - moj maz wychodzi do piwnicy zeby nie smierdzialo. Ale jak maly sie urodzi to bedzie ultimatum - albo pala wszyscy w piwnicy/ na dworze albo nie bede dziecka przywozic i tyle :)
 
hej kochane, noc jak zwykle
na dworze zimno i okrutnie mroźno:tak:
nic mi się nie chce a do tego jestem zła, bo sprzedawca od łóżeczka znowu napisał, że jeszcze nie ma ich na stanie magazynu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
31 stycznia minie 21 dni i wystawiam mu negatywa
szlag by go trafił:wściekła/y:

najlepsze, że po mnie jeszcze ok. 30 osób zamówiło to łóżeczko u niego skoro wiedział, że ma problemy z dostawą tego modelu, to czemu nie zakończył aukcji


IzuLQua
- lepiej obserwuj, może rzeczywiście to czop:dry:
 
misia2010 i MoniSkaBe jak nie macie co zrobic z nadmiarem energii to zapraszam do mnie- duuuzo jeszcze do wysprzatania, uprania, poukładania itp. Chetnie bym to zrobila ale przesladuje mnie ta praca :wściekła/y:

Milkshake tez słyszałam o tym cudownym działaniu soku z kapusty hehe :-D Kolega kiedys opowiadał jak zrobił bład wypijajac przed wyjsciem z domu ;-)

Witam nowa marcówkę :tak:

Agniesiak dasz rade :tak: Ja mam 2 dni na napisanie trzeciego rozdziału i podsumowania :-D Ale co tam, jestem dobrej mysli hehe

AniaSkrzat prawda ze od razu sie robi lepiej jak człowiek doprowadzi sie do wyglądu zadowalającego :-) Ja tez tak czasami sie wymaluje, odpicuje a wiem ze nigdzie sie ruszac nie bede. Ale przynajmniej małż mi nie bedzie mógł zarzucić ze nie dbam o siebie w ciązy :-D

hehe....nie ma sprawy....choć całkiem ładna podróż do Ciebie:-D:-D

ba1983 nie martw się na zapas, będzie dobrze:tak::tak::tak:
 
Zazdroszczę wam tych dzisiejszych wizyt.Ja muszę do czwartku poczekać a niepokoi mnie coś i już wolałabym zapytać lekarza...
Od kilku dni strasznie boli mnie i rwie na samym dole brzucha.Chodzę przygarbiona albo jak się zmuszę by wyprostować się,to muszę iść powoli.Boli przy każdym poruszeniu.Jak leżę lub siedzę wygodnie to nic nie czuję ale każde poruszenie się,to coś strasznego.Pocieszam się,że malec się wierci i nie mam plamień...ale co jest z tym bólem???:wściekła/y:

Zadzwoń do lekarza i będziesz spokojniejsza bo szczerze to nie wiem co to może być...:no:
 
reklama
Do góry