reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Nie wiem czy to przez ten dzisiejszy dzien czy nerwyczy ten stres przez tego fachowca paprocha ale jakos dziwnie sie czuje :/niby ok ale serce mi tak szybko wali i duszno raz zimno raz goraco :/ mala sie wypycha wiec chyba moge byc spokojna .Moze tez za duzo jak na jeden dzien tego wszystkiego .mialam isc do miasta i dupapojde jutro .najgorzej mam dola ze sie zacznie jak M nie bedzie np jak dzisiaj do 24 w pracyi co taxi i do szpitala :(Ale mnie zwielo na marudzenie
 
reklama
Wpadłam powiedziec dobrej nocki mamuśkom i dzieciaczkom :-)
Ja ide sie wykapac i do wyrka bo jutro jedziemy na zakupy dzidziolowe, lista spisana oby tylko zakupy były udane :tak:
 
Wow, to chyba tez sie zaopatrze :-D
Wlasnie boje sie wizyty w toalecie po porodzie, jeszcze jak mnie natna, to juz w ogole masakra jakas bedzie :szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ale mi sie leje z cycuchow!!!!!!!!! :shocked2:
Pierwsza wizyta jest okropna jeśli mówimy o czymś większym:-p...ja musiałam korzystać 3 razy z czopków i jakoś poszło..kupiłam takie czopki glicerynowe dla dzieci!
 
Tabasia w 2007 moj M pojechal do irlandi i byl tam 9 miesiecy .Mialam tam wyjechac bylam 5 razy i nie moglam z ta pogoda nie dalam rady :/ robote mial super i dzisiaj bysmy juz moze niezle stali mieszkal w Castelbar nie wiem czy dobrze to napisalam :) do oceanu mielismy 20 min autem :)Staralam sie jak moglam ale nie dalo rady .wynajmowal pokoj w domku u kolesi irlandi swietna dziewczyna i na przeciwko wszedzie bylo pelno polakow i nie takich normalnych to byli sami menele ,pijaki i to chyba mnie najbardziej dolowalo .
No widzisz, nie kazdemu pasuje :sorry2: Nam jest dobrze. Ja naprawde nie narzekam na pogode, tym bardziej, ze nauczylam sie doceniac piekne, sloneczne dni :tak: Poza tym znamy tu naprawde swietnych Polakow, ale fakt, duzo jest tez meneli, "kozakow", szpanerow, takich polaczkow-prostaczkow jak ja ich nazywam :baffled: Nawet ten sasiad zza sciany, co tak glosno gra jest jakis dziwny :dry:
Wiem o jakim sklepie piszesz, to TKMAXXX, ale u nas otworzyli dopiero pod koniec zeszlego roku, wiec musialas byc w innym miasteczku ;-)
A klify... piekne :-) I oswiadczyny tez musialy byc piekne :-)
 
reklama
Do góry