reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Pierwsza wizyta jest okropna jeśli mówimy o czymś większym:-p...ja musiałam korzystać 3 razy z czopków i jakoś poszło..kupiłam takie czopki glicerynowe dla dzieci!
Lo matko :szok::szok::szok: To ja chyba jesc nie bede przez tydzien, zeby do kibelka nie chodzic :-D:-D:-D
Jakos czopki do mnie bardziej przemawiaja niz lewatywa... :dry:
 
reklama
Z tegoco pamietam to bylismy wlasnie w GALLWEY czy jaktam sie pisze jak bym miala fotki bo duzo wtedy robilismy to bym dala i moze bys poznala :) To bylo latem 2008 :)byla tam tez taka galeria pasaz jeszcze nie do konca skonczony i wlasnie gdzies niedaleko ten sklep :)popytam M on bedzie wiedzial i jutro co napisze
 
Ja czopków glicerynowych używam już od 4 miesiąca. W sumie już nie mam zaparć, ale miałam i bałam się, że przy tym wysiłku coś zrobię dzidziolowi.
A z czopkiem to jest 5-10 min i już:-);-)

Jadę jutro na jasełka organizowane przez dzieciaki z mojej szkoły. Już widzę,co się będzie działo, jak mnie zobaczą. Toż nie widzieli swojej kochanej pani od października;-)

Też się żegnam - dobranoc:-)
 
Molly anna - ja tez mialam w poniedzialek jaselka z tym ze bralam niejako udzial kucajac i kleczac za kulisami :-D

co do czopkow to na przyklad u nas daja po porodzie, bo na obchodzie pytaja o wyproznianie, ale nie jest to metoda na dluzsza mete i po kilku dniach juz niezbyt chetnie dawaly zeb ysie organizm nei przyzwyczajal.
Te czopki tez sie uzywa potem dla dzieci bo wiele ma problemy tego typu


Spalam popoludniu 2 godziny ale chyab jzu tez pojde - dobraj i spokojnej nocy zycze :-)

Aha - co u mlodej mamuski????:confused:
 
reklama
Do góry