reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

abluma witaj :-D Widzę, że jesteś z Wawy - w którym szpitalu zamierzasz rodzić??

kamikaa u mnie też dziś była wątróbka :-):-):-) mniaaaaaaaaaaaaaaaaam[/QUOTE]


hej hej :o)
rodzę na karowej, a Ty?????

Dziewczynki dużo ciężkich tematów dzisiaj, ale głowy do góry, może być tylko lepiej, najważniejsze żeby nasze kochane cuda były zdrowe!!!!!

Ap-ropo lewatywy też uważam, że jest niezbędna dla lepszego samopoczucia potem :o)

Pozdrawiam cieplutko :o):-)
 
reklama
Ja własnie wziełam ciepły prysznic jestem padnięta,kupiłam dla synka oliwke,zasypke i kremik,proszek dzidziuś do prania,bo mojego M bratowa prała w tym i ładnie pachną.A jutro jade na polowanie ciuszek jest za pół ceny,dzisiaj wpłaciłam za ciuszki które zamówiłam w allegro.Pierwszy raz farbowałam włosy komus dzisiaj chciała na blond,a miał takie brązowe i fajnie wyszło.A o 20tej bede rozmawiała na skype z meżuskiem:-)
 
Witam dziewczynki i dzieciaczki!:-D
zaraz poczytam co tam naskrobałyście...
a młoda_mamusia... ojoj i licz tu na lekarzy... trzeba samemu wręcz pchać się by człowieka zbadali!!! ehh:wściekła/y: :wściekła/y: trzymam kciuki by szybciutko wróciła do domciu
 
Dziewczyny was nadrobic to problem.My dzis siedzimy w domku dopiero na 4:30 do polskiej szkoly.Dzieciaki maja wolne do poniedzialku z amerykanskiej szkoly wiec odpoczywamy.

Wspolczuje problemow finansowych.Znam ten bol bo chodz w stanach to nam tez sie nie przelewa.Tymbardziej teraz bedzie krucho.Ale mysle ze poradzimy sobie,chodz na zadna pomoc socjalna nie moge liczyc.Dobrze ze porod bedzie darmowy bo jakbym miala zaplacic 8000$ za porod to pewnie w Polsce bym wyladowala.

Kurcze dziewczyny wy juz popakowane a ja z terminem na 3 marca tylko ciuszki mam poprane i czesciowo poprasowane.A nic nie mam przygotowanego ani lozeczka ,ani wozka ,ani fotelika.Chyba jestem nieodpowiedzialna bo wydaje mi sie ze jeszcze mam na to czas.Przestane was chyba czytac bo schizow dostane.

Dobrze ze mloda mamusie zostawili w szpitalu bo z tym zatruciem to nie przelewki.A tak bedzie miejmy nadzieje pod dobra opieka lekarska.
Nie wiem jak teraz ale kiedys jak ja rodzilam to przy zatruciu trzymali juz do konca w szpitalu,a ono bylo wskazaniem do wczesniejszego porodu.

Ok ide cos pogotowac bo mialam wczoraj juz pierogi robic ale zrobilam placki ziemniaczane to dzis juz pewnie mi sie nie upiecze.
 
Ale mi napiepszyl juz teraz nawet pisac normalnie nie moge :(

zeby z wami pisac musze wejsc na cytuj:( potem skasowac posta i pisac inazej nie da rady :( co ten *** mi tutaj naprzestawial a komp i taksie wylacza 3 godziny tutaj robil i dupa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ty to masz przeżycia z tym kompem:no: mi sie za to wiesza internet często i musze restartować kompa:wściekła/y:

moj sie teraz wylacza to nawet sie juz wlaczyc nie chce i musze go na maxa rozlaczyc wszystko wyjac baterie i czekac az sie znowu uruchomi a teraz nawet pisac normalnie nie moge

Co za hu******* ACH TRZEBA kupic powoli nowego bo wiecej nerwow mnie to kosztuje niz to warte

Ide do sklepu po chleb bo nic nie bedzie do jedzenia ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
byłam dzis w szkole rodzenia tzn na indywidualnym spotkaniu polożna bo nikt nie przyszedł prócz mnie ludzie sie poumawiali i zrobili ja na szaro, ciekawe czy za tydzien tez bede sama. co do lewatywy i golenia to ponoc indywidualna sprawa pacjentki podobnie z przewijaniem malca, co do odwrotu dziecka to potwierdziła ze do 36 tyg ma czas mieli pacjentke ze wskazaniem do cc której maluch przed samym zabiegiem sie odwrócił
 
Do góry