reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
- KOCHANA tych podkladow poporodowych to tak ze 3 paczki mi poszly w szpitalu a lezalam 5 dni a potem to juz normalne podpaski nosilam bo gdzie z taka pielucha i w spodniach zeby kazdy widzial hehe bo w paczce jest chyba 10 z tego co pamietam

ale superr!!!!!!!!!!! mojemu tez by sie przydała hehe
a swoja droga to wczoraj reklamowali Fakt i tam cos bylo ze od nowego roku nauczyciele dostana podwyżke



a wogole teraz mi sie przypomnialo co mi sie wczoraj przydazylo....
poszlam z ta koleznka na spacer maja 3 corki to ta co kiedys pisalam ze maja taki syf i do nich nie chodze do domu i ze ich corka kiedys zarazila sebusia mojego no to poszlam z Nia wczoraj na spacer i poszlysmy do sklepu. I ona jak zwykle z calą chołotą i ta koleznka weszla do sklepu a ja siedzialam na lawce...a te corki do szkoly juz chodza a ta jedna corka mowi do drugiej " zaraz sie ławka zawali bo ktos tu siedzi ":dry: myslalam ze gowniarze strzele w pysk ze sie obroci dookola skarkula zasrana!!! Ja niewiem jak mozna miec takie bachory niewychowane...:baffled:
one zawsze maja takie teksty albo do mojego Sebusia ktory jest szczuply " ty grubasie" suki mlode a same maja ryje jak globusy:wściekła/y:

ej no bez przesady, przeciez to tez chyba dzieci sa jeszczae, a dzieci zazwyczaj nie mysla zanim cos powiedza:sorry2: dzieci czasami wyolbrzymiaja pewne sprawy i nie zdaja sobie sprawy z tego co mówią przeciez..mam na mysli oczywiscie dzieci nie nastolatki... co prawda nie swiadczy to moze jakos o ich wychowaniu ale tez nie tzreba dzieci nazywac sukami, ja bym chyba umarla jakby ktos tak powiedzial o mojej córce, zreszta synu tez jakby mi ktos grubasie do niego powiedzial wkurzyłabym sie, ale olej to, przeciez to dzieciarnia....
 
Racja! Ja z doświadczenia wiem, ze policję najlepiej wzywac zawsze, bo często jest tak, że jednak się dogadacie, dostaniecie jako poszkodowani jakąś tam kaskę, bo samochód wygląda ok. A potem w warsztacie okazuje się, ze ma jakieś ukryte wady jeszcze, których gołym okiem nie było widać u w sumie naprawa i wymiana części wynosi Was o wiele więcej. A tak nie musicie się martwić :tak:

U mnie też dziś bielusieńko się zrobiło. Co do zakupów, to mój Ł. tez cały czas uważał, ze mamy czas, ale nawet nie bardzo kręcił nosem jak robiłam zakupy. Tymczasem wczoraj jak się dowiedział, ze znajoma jedna z forum właśnie urodziła, a miała termin tylko 2 tyg. wcześniej niż ja i nic tego nie zapowiadało, to mówi do mnie, ze może jednak kupimy juz łóżeczko (ja miałam zamiar po nowym roku dopiero). Tak więc trochę się przejął :-D
Tylko mnie wkurza, bo uważa, ze nie jest nam potrzebny przewijak (taki na łóżeczko) :dry: I nie chce kupić!

O tak przewijak to baaardzo przydatna rzecz, choć wiem że nie wszystkie kobiety uważają go za niezbędną rzecz. Ja sobie nie wyobrażam inaczej przebierać maluszka, to duża ulga dla mojego kręgosłupa.Ale niektóre kobitki wolą np. na łóżku. Dla mnie to zbyt męczące.
 
reklama
Do góry