reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Kurcze jeden dzień a tyle do nadrobienia :-) no to do roboty biore się za czytanie :tak:

Caroline dobrze że nic Wam się nie stało :tak: my też ostatnio odnotowaliśmy stłuczke, stoimy na czerwonym a tu facet za nami zagapił się i wjechał w tyłek, naszczęście nic sie nie stało i panowie jakoś się dogadali bez policji :tak:

mcgosia83 no to niezły ma teściowa tupet, tyle wydatków z dzidziom związanych a tu chce wasze pieniądze zagospodarować

AGUS27 mnie czasem drętwieją ręce ale zazwyczaj jak zmienie pozycje i troche nimi poruszam to przechodzi :tak:

wavejka kurcze współczuje ale mi stracha troche narobiłaś bo mnie od miesiąca też boli w tych okolicach szczególnie wieczorem, nieraz wstać nie moge albo obrucić się z boku na bok, musze spytać gina

rybka_24 no to świetne wieści na koniec roku :tak: każdy grosz się teraz przydaje a 600 zł to całkiem sporo :tak:
 
moniSkaBe to super wiadomość,czekamy na wiecej info :)) nie sądziłam ze aż tyle czasu mogą się sączyć wody i nic dzidzi sie wtedy nie dzieje.

Mam prośbę do Was. wiem ze któraś wypisała listę co trzeba kupić,ale to było daaaaawno temu i znaleźć nie mogę. Mogę o nią prosić? Bo jakoś internetowi nie ufam, wolę żeby poradziły kobitki które już rodziły. Z góry dzięki
 
reklama
Do góry