reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

moniat czarnuszka i cała reszta dziewczynki dzięki za kciuki dobre słowo tak mi z wami lżej:tak::tak::tak:

choć zdaję sobie sprawę że czasami mogę już zanudzać tymi moimi dolegliwościami :-( za co przepraszam

ale już nie długo:-D:-D:-D

Poprawię Cię;-)...obyś jak najdłużej nas "zanudzała" czymkolwiek na co czujesz potrzebę i jak najdłużej zostawała 2w1, choć życzę Ci z całego serca, aby rzeczywiście nie dolegliwościami, aby one jeśli to możliwe ustąpiły jak najszybciej:tak::tak::tak::tak:


Ja muszę się pożalić :-( Cały czas chodzę do pracy i naprawde się przykładam, a jak spytałam szefa czy będzie premia na święta to mi oznajmił, że nie bo tego nie przewidział. I taka troche zła jestem, bo chciałam być w porządku, a tu psikus. A przecież już dawno mogłabym być na 100% płatnym L4 i jeszcze nie wydawałabym pieniędzy na paliwo. Co o tym myślicie?


O tym szefie to tylko niecenzuralne słowo można powiedzieć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w tej sytuacji rzeczywiście nie warto się na niego oglądać, tylko jak najszybciej iść po L4;-)

kurde....
wlasnie wyjelam czysty talerzyk, polozylam sobie na nim kanapke..
patrze... a on brudny :dry:

cholera... wasze zmywarki tez niedomywaja naczyń?

jak mnie juz wkurza ten syf.


oooo...a juz myślałam, że tylko mojej się zdarza nie domyć, ale to podobno zależy od tabletki - jeśli źle się rozpuści, to naczynie niedomyte.:confused2::confused2:
 
reklama
oooo...a juz myślałam, że tylko mojej się zdarza nie domyć, ale to podobno zależy od tabletki - jeśli źle się rozpuści, to naczynie niedomyte.:confused2::confused2:

tylko , ze u nas uzywany jest taki proszek. nie tabletki.

dziewczyny zrobilam sobie liste co moge kupic dla dziecka i dla siebie pod katem kosmetycznych rzeczy za te moje nieszczesne bony do Rossmana. Przeczytajcie i jakby co to pomozcie mi z ta lista :-D

-pampersy - chce kupic dwie male paczki huggies i pampers
(chusteczki mokre juz mam)
-proszek do ciuszkow do bialego i do koloru
-plyn do plukania - tutaj sie zastanawiam czy w ogole kupowac.
-płatki kosmetyczne i waciki
-plyn do kapieli i oliwka
-sudocream
-krem do buzi
-podpaski - ze 3 opakowania jakis najwiekszych.
no i nie wiem czy takie rzeczy jak tantum rosa i wkladki laktacyjne tam dostane.

czy jeszcze o czyms zapomnialam?
 
wiem że w nie których rosmanach sa artykuły canpol baby- więc możesz od razu kupić nożyczki szczoteczkę do włosów itp...
ja mam lovele do prania i płyn też mam lovely
 
tantum rosa i wkładek to nie ma w rossmanie, ale tak jak napisala marti mozna kupic z canpol jakies drobiazgi
a duzo bialych ubranek przewidujesz miec? bo przewaznie to jednak sie kolorowe kupuje, wiec nie wiem czy jest sens proszek do bialych kupowac. ja kupilam tylko do koloru. nie wiem jak z plynem do plukania, ale jest proszek jelp z jakims zmiekczaczem juz, jelp soft czy jakos tak sie nazywa, moze lepiej to sprobowac?
 
tylko , ze u nas uzywany jest taki proszek. nie tabletki.

dziewczyny zrobilam sobie liste co moge kupic dla dziecka i dla siebie pod katem kosmetycznych rzeczy za te moje nieszczesne bony do Rossmana. Przeczytajcie i jakby co to pomozcie mi z ta lista :-D

-pampersy - chce kupic dwie male paczki huggies i pampers
(chusteczki mokre juz mam)
-proszek do ciuszkow do bialego i do koloru
-plyn do plukania - tutaj sie zastanawiam czy w ogole kupowac.
-płatki kosmetyczne i waciki
-plyn do kapieli i oliwka
-sudocream
-krem do buzi
-podpaski - ze 3 opakowania jakis najwiekszych.
no i nie wiem czy takie rzeczy jak tantum rosa i wkladki laktacyjne tam dostane.

czy jeszcze o czyms zapomnialam?
- kochana wiec tak z doswiadczenia wiem ze np plynu do plukana nie wolno przez jakis czas nawet najdeliaktniejszego , a ja zamiast kupowac proszku za 10 zl , ktory starczy na 3 prania kupowalam platki mydlane albo mydelko dla niemowlat i tarlam na tarce i tak prałam i bylo tanio .
Podpaski to musisz miec tez takie z apteki nazywaja sie pieluchy poporodowe to sa takie typowo po porodzie do szpitala...bo wiadomo w domu w takiej wielkiej nie bedziesz chodzic to mi w szpitalu przez 5 dni poszly 3 paczki bo to leci koszmarnie.
Wkladki laktacyjne dostaniesz w rossmanie i jeszcze jak napisala Marti8 potrzebne beda jeszcze nożyczki, gruche do noska, z kosmetycznych jeszcze to Pioktanine do pępka, albo spirytus rozrobiony 30 spirytusu /70 wody. Ja to potrzebowalam do pepuszka juz w szpitalu, ale kazdy szpital inaczej wymaga...no i butelke bedziesz potrzebowała jakas mala starczy do (c)herbatki, wogole w rosmanie dotaniesz tez cherbatke z kopru wloskiego z Hippa i rumianek....to tez potrzebne ale juz nie do szpitala, no bo koperek na kolki a ten z Hippa jest smaczniejszy niz takie zwykly do zaparzania w torebkach no i nie musisz jej parzyc przedewszystkim.( ej niewiem jakie ch. )
 
hmm a ja właśnie słyszałam że niektóre rzeczy to tylko w płynie należy prać, np pościel, którą się kupuje po raz pierwszy to należy tylko na płukanie wstawić
 
witajcie my po wizycie

nadal 2w1:-D:-D:-D:-D

szyjka jako tako się trzyma ujście zamknięte:tak:
tablety mam brać i walczyć dzielnie z cukrami i ciśnieniem:tak::tak::tak:

a jakby co to cytat pana dr "szpitale są czynne 24godziny na dobę"
ale wierzymy że damy radę bez nich się obejść
serducho małego wali jak dzwon 145/min

kolejna wizyta 29 grudnia:tak::tak::tak:
 
jak dobrze, ze Was mam :-D
tak, wklady to wiem, ze musze kupic, tylko takich rzeczy w Rossmanie nie kupie.
Oczywiscie jak trafie do Rossmana, w ktorym beda takie rzeczy jak nozyczki, szczoteczka itp to tez zakupie.

a co do ubranek, to mam duzo bialych.. bo moja mama jak lazila po lumpkach to brala pajacyki przewaznie białe. no i sa białe. :-)

butelke, to myslalam zeby kupic w sklepie dzieciecym Aventu, tak samo jak smoczki. Bo w drogerii nie dostane.

Kurcze troche tego jest.

Herbata :-D
 
witajcie my po wizycie

nadal 2w1:-D:-D:-D:-D

szyjka jako tako się trzyma ujście zamknięte:tak:
tablety mam brać i walczyć dzielnie z cukrami i ciśnieniem:tak::tak::tak:

a jakby co to cytat pana dr "szpitale są czynne 24godziny na dobę"
ale wierzymy że damy radę bez nich się obejść
serducho małego wali jak dzwon 145/min

kolejna wizyta 29 grudnia:tak::tak::tak:
jak to dobrze, ze masz fajnego gina.
widac, ze o Ciebie dba :-)
 
reklama
Do góry