reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

my już w domku

szyjka trochę się skróciła póki co dostałam relanium 2mg


jak do jutra się nie poprawi dostanę na stałe kordafen na zatrzymanie akcji

ale jest dobrze:tak::tak::tak:

a ja biorę oprócz insuliny acard clexan magnez luteine i kwasy omega3 i witaminki



bidulo, trzymaj się
nafaszerowana jesteś tymi lekami:sorry:

ja jestem w stanie wojny z M, szkoda gadać, bo o pierdoły, więc sprawę przemilczę - nie ma to jak świąteczny nastrój:eek:

hmmm... a tak w ogóle, moja kupiona niedawno świnka morska zaczęła w brzuchu strasznie tyć - podejrzewamy ciążę:laugh2::laugh2::laugh2: - to taki gratis z zoologicznego:eek:


idę robić obiadek - cycki kurczakowe według przepisu którejś z was (te z zupą cebulową)
 
reklama
Kurcze dziewczyny za godzinke będe zadrabiać zaległości jednodniowe:tak: Chciałam tylko pochwalić sie hehe mój maly mężczyzna waży 917g !!!! Jest wieeeelki ale zdrowiutki. Nie ma zadnych przepuklinek ani nic. Serducho pije. Mmmm ale uparty był i buzi nie chcial pokazać. Musiała mi brzuchem troszke potrzącać.Łożysko mam na ścianie przedniej i wysoko:tak: Super pani doktor nas badała. Polecam Genom wszystkim, które na śląsku mieszkaja. Dostaliśmy zdjęcia, kartke z danymi i taka paczuszke małą z Pampersa:tak: Ale jestem szczęśliwa!! Jejku ale on wielki!!!!:-D Jak ja go urodze :-D:-D:-D:-D:-D
Ide ogarnąć mieszkanko i wracam do Was
Rybko bidulko co to sie stało:-( ale ważne że w domku jestes!!!!:tak: poczytam za godzinke, Buźka:-)
 
A powiedzcie mi czy zaczynacie juz szykowac maluszkowi ubranka, prac itp ?? bo ja sie zastanawiam kiedy zaczac :-D
Ja to te, które mam z lumpka to piore od razu jak przyniosę, choc wiem, że tam wyprane wiszą i w ogóle.. ale zawsze tak robię:-) A za "normalne" pranie wszystkiego to wezmę się w połowie stycznia gdzies:tak:

Kurcze dziewczyny za godzinke będe zadrabiać zaległości jednodniowe:tak: Chciałam tylko pochwalić sie hehe mój maly mężczyzna waży 917g !!!! Jest wieeeelki ale zdrowiutki. Nie ma zadnych przepuklinek ani nic. Serducho pije. Mmmm ale uparty był i buzi nie chcial pokazać. Musiała mi brzuchem troszke potrzącać.Łożysko mam na ścianie przedniej i wysoko:tak: Super pani doktor nas badała. Polecam Genom wszystkim, które na śląsku mieszkaja. Dostaliśmy zdjęcia, kartke z danymi i taka paczuszke małą z Pampersa:tak: Ale jestem szczęśliwa!! Jejku ale on wielki!!!!:-D Jak ja go urodze :-D:-D:-D:-D:-D
Ide ogarnąć mieszkanko i wracam do Was
Rybko bidulko co to sie stało:-( ale ważne że w domku jestes!!!!:tak: poczytam za godzinke, Buźka:-)
Kochana to wspaniałe wieści!!:-) Nadrabiaj, nadrabiaj i wklejaj fotki swojego małego mężczyzny:tak::-)


Rybka ale mnie nastraszyłaś..:szok: Dobrze, że jestes w domku:tak: Wypoczywaj Kochana.
 
rybka- Dobrze,że już Ci minęło, trochę mnie zestresowałaś.
petinka- Super, ża widziałaś małego i że wszystko jest OK, jaki on już duży:-).
Ciekawe ile mój Kubuś waży. Nie mam pojęcia kiedy lekarka zrobi mi USG, mam nadzieję, że na następnej wizycie w styczniu:tak:

Ja ubranka zacznę prać dopiero w lutym, wtedy też przywieziemy łóżeczko.
 
Kochane zdjęcia z chęcią bym wkleiła ale Franek troszke sie obracał. Mamy zdjęcia jego łydki :-D taaaaaaka wieeeelka:-D Na poczatku oczywiście sie zmartwilam bo zaczeła od mierzenia głowy i mówi do siebie "nie to nie możliwe że taka duża" a ja :sorry: ooo coś nie tak:eek: ale jak zmierzyla nogi i raczki i kregosłupek to mówi "Duzego faceta ma Pani w brzuszku" no ale mój M miał wage urodzeniową 4650g. wiec doktorka powiedziała ze wdał sie w tatusia:-D

my już w domku

szyjka trochę się skróciła póki co dostałam relanium 2mg


jak do jutra się nie poprawi dostanę na stałe kordafen na zatrzymanie akcji

ale jest dobrze:tak::tak::tak:

a ja biorę oprócz insuliny acard clexan magnez luteine i kwasy omega3 i witaminki

Kurcze dobrze że sie uspokoiło. Ja jak mialam skurcze dostałam relanium 5mg. Miałam faze po tym ale za to spałam i moja macica sie uspokoiła. Brałam przez 5 nocy i teraz nawet jka raz w nocy miałam taki mega twardy brzuch i bolalo troszke i nie reagował na nospe to wzięłam Relanium i sie uspokoiło. Jutro ide do lekarza. U mnie tez jak znowu coś sie zacznie to właczamy izoptin. Bo ja mam zab rytmu serca i raczej zostaje tylko to. No ale zobacze jutro. Mam wizytke rano:happy:

Druga rzecz ktora mnie troszke niepokoi..od wczoraj rana malutka jest hyperaktywna, caly dzien, non stop kopie tak mocno ze juz jestem zaniepokojona...zawsze byla dosc spokojna, miala swoje pory..a teraz szok..boje sie czy wszystko jest ok:-( uz zaczelam sobie wkrecac fazy ze zaplatala sie, nie moze sie uwolnic..ach i bóg wie co:-(
moje nerwy po ciaży beda zszargane,..non stop cos nowego, ach..

Powiem Ci że ja tez sie tym martwiłam. Franek wierci sie cały czas. Ja czasem już wstawałam i sie bujalam żeby go tak jakby uspać i zasypiał. Ale jak usiadłam i byłam spokojna to znowu zaczynał. Jednak po dzisiejszym usg upewniłam sie że jest wszystko ok. Lekarka mówiła ze on ma teraz duuuuuuuużo miejsca jeszcze i szaleje. :happy:

Kochane ide mieszkanko sprzatać. Ale mam vene do sprzątania. jejku ale sie fajnie czuje :-)
 
Powiem Ci że ja tez sie tym martwiłam. Franek wierci sie cały czas. Ja czasem już wstawałam i sie bujalam żeby go tak jakby uspać i zasypiał. Ale jak usiadłam i byłam spokojna to znowu zaczynał. Jednak po dzisiejszym usg upewniłam sie że jest wszystko ok. Lekarka mówiła ze on ma teraz duuuuuuuużo miejsca jeszcze i szaleje. :happy:

Kochane ide mieszkanko sprzatać. Ale mam vene do sprzątania. jejku ale sie fajnie czuje :-)

jej..to mnie uspokoiłaś....:tak: ja juz naprawde zaczynam soibe takie filmy wkrecać ze szok...no ale wizyta w srode wiec znowu sie uspokoje a little bit;-)
 
reklama
W ogole dzisiaj rano obudzilam sie z mega bólem nogi. Lewe udo boli mnie tak jkbym nadwyrezyla sobie miesnie..a ja przeciez spalam w nocy:laugh2: ledwno moge przez to chodzic...wczoraj nawet nigdzie nie chodzilam wiec nie wiem od czego to moze byc..mam nadzieje ze nie mam nocnych halucynacji i nie wybralam sie na rower w nocy...:sorry:
Pewnie skurcz cię złapał jak spałaś. Mnie zawsze po skurczu tak boli przez kilka dni :wściekła/y:
 
Do góry