reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie marcóweczki
ja dziś dzień wolny, pospałam "do oporu", bo wczoraj miałam zabiegany dzień i wróciłam późno i zmęczona :zawstydzona/y:
u mnie prawdziwa zima, śniegu sporo i dzięki temu jasno za oknem, no i ładnie,
ale cieszę się, że nie muszę nigdzie wychodzić

moja Malusia potrafi mi już dać bolesnego kuksańca pod żebra :-D
i wierci się, jak "żywe srebro"

rybka trzymajcie się dzielnie i bezskurczowo, trzymam kciuki za Was :tak:

wszystkim Wam mamuśki miłego dnia :happy:
 
reklama
Witam sie poniedziałkowo;-)

Za nami spokojna nocka.Wysplaismy sie wszyscy do 10:-):-)
Co do porzadków z ubtrankami.Ja dzisiaj spisywalam co mam i wyszlo mi ,ze mam w cholere ubranek na 6-12 miesiece.A do 6 miesiaca mam mało.Czekam tylko na jeszcze 1 obiecane ubranka ,a pozniej bede dokupywać.Bo wiem,ze tych ubranek mam dostać sporo więc na razie wstrzymam sie z kupowaniem.Nom chyba,ze jakas okazja sie trafi.

OD wczoraj mamy również łozeczko,materacyk,karuzele do lozeczka i pozytywkę.Dostalismy od chrzestnej Antosia.MAły wczoraj sluchal pozytywki.Bardzo mu sie podobała:)


RYBKA kochana trzymaj się!!! i daj znac co powiedzial lekarz
Mc Gosia ja usg dopiero 28.12 juz sie doczekac nie mogę!

Któras pisała o jakis ciastkach zaraz przeglądne przepis i może się skuszę:-):-):-)
 
Widze że dużo dziewczyn idzie na usg pod koniec roku. Ja mam wizytę na 29 grudnia (miałam na 28, ale przełożyli) - na 8 rano idę, żeby jeszcze mąż mógł popatrzec - bo u niego średnio ze spóźnianiem sie do pracy, a tak pół godzinki to mu może wybaczą :sorry:
 
No wróciłam z zakupów, nawet nie było tak tragicznie, obskoczyłam dwa reale i galerie. Dla M juz mam prezencik, zegarek o którym pare dni wczesniej pisalam, z grawerem do odbioru w srode:) Musze jeszcze kupic te bodziaki z jakims fajnym napisem specjalnie dla tatusia, obeszłam wszystkie sklepy dzieciece ale nigdzie nie było...no i nie wiem kompletnie co kupic tesciowej:eek::eek:kosmetyków ma pełną szafe, ubran tez, bizuterii pelno...no i nie wiem ....
Marti dzieki ze przypomnialas o nowym numerze 9 miesiecy, pojde z pieskiem to vsobie zakupie:tak:
Rybcia kochana trzymaj sie dzielnie !!!!
Wypije herbatke i ide sprzatac swiatecznie kuchnie
 
Witam poniedziałkowo:-)

Ja się średnio wyspałam.. na wieczór rozbolał mnie brzuch, miałam wzdęcia, wzięłam nospe i jakoś usnęłam, ale ciągle się w nocy budziłam. Jeszcze mój szkrab coś też nie chciał spać i się wiercił w brzuchu i chyba to też mnie budziło. No a o 8 musiałam wstać na zajęcia.. No i oczywiście niepotrzebnie wogóle jechałam, bo koleś przyszedł, posiedział z nami 5 min i powiedział, ze on właściwie to wogóle nie ma dzisiaj czasu i ze sobie odpuszczamy zajęcia dzisiaj. Poszliśmy się do wiedzieć co z kolejnymi zajęciami, zeby wrazie nie czekać 1,5 godziny, bo ostatnio tego kolesia wogole nie ma od tego przedmiotu. Okazało sie że nie będzie go tez i w tym tygodniu. Ale poszłam z kumplami do barku na herbatkę pogadać, zjadłam dwie kanapki, które zrobiłam sobie w domku i dwróciłam do domku. Potem wzięłam sie oczywiście za czytanie was i tak mi już minęły 2 godzinki. teraz sobie gotuję ziemniaczki do buraczków i kotleta.

Co do rzeczy, to ja już trochę mam, ale też się właśnie zastanawiam, kiedy je poprać, ale chyba zrobię to jak dokompletuję już wszystko, zeby nie prać na raty. A i dla zainteresowanych to jest proszek dzidziuś w realu za 11,95. Nie wiem jaka jest normalna cena tego proszku. Ja nie kupowałam, bo u nas brak kasy.

rybka trzymaj sie tam i nie daj sie skurczom!!!!
 
Cześć Dziewczyny, miałam trochę przerwy na forum, bo byłam w szpitalu (skurcze...), ale "podrasowali" mnie tam trochę i teraz jestem nawet na chodzie :-)

Czarnuszka, ja zamierzam brać się za szykowanie ubranek po Nowym Roku, bo przypuszczam, że urodzę w lutym przez te skurcze (podobnie było ze starszą córką, termin miałam na 12 grudnia, a urodziłam 23 listopada), więc wolałabym być przygotowana.

Rybka napisz co słychać, czy wzięli Cię na magnez do szpitala? Jakie w ogóle bierzesz leki oprócz tych na cukrzycę?
 
reklama
a ja wlasnie wrocilam z miasta. Musialam isc na poczte.. kurcze.. i stwierdzam, ze jest cholernie slisko.
Ta kostka to jest porazka w zime. A szczegolnie taka z takimi jakby wglebieniami, tam zostaje rozdeptany snieg i jest to sliskie jak cholera. A ze 4 razy bym fiknela na srodku rynku u nas :eek:

Rybka kurcze.. daj znac co u Ciebie...:happy:
Ty to masz przezycia biedactwo..:eek:
 
Do góry