reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć Dziewczyny, miałam trochę przerwy na forum, bo byłam w szpitalu (skurcze...), ale "podrasowali" mnie tam trochę i teraz jestem nawet na chodzie :-)

Czarnuszka, ja zamierzam brać się za szykowanie ubranek po Nowym Roku, bo przypuszczam, że urodzę w lutym przez te skurcze (podobnie było ze starszą córką, termin miałam na 12 grudnia, a urodziłam 23 listopada), więc wolałabym być przygotowana.

Rybka napisz co słychać, czy wzięli Cię na magnez do szpitala? Jakie w ogóle bierzesz leki oprócz tych na cukrzycę?
widze ze ty tez z poznania jestes :) a juz myslalam ze jedyna z poznania na tym forum jestem, powiedz mi gdzie rodzilas wczesniej i gdzie teraz zamierzasz rodzic i do jakiego lekarza chodzisz?
 
reklama
my już w domku

szyjka trochę się skróciła póki co dostałam relanium 2mg


jak do jutra się nie poprawi dostanę na stałe kordafen na zatrzymanie akcji

ale jest dobrze:tak::tak::tak:

a ja biorę oprócz insuliny acard clexan magnez luteine i kwasy omega3 i witaminki
 
Witam:)
nutika to dobrze że skurcze minęły i że wszystko jest okej
rybka trzymaj się z dzidzią dzielnie
A mnie coś do wczoraj boli gardło, mam nadzieję ze się nie rozłoże
Co do ybranek, też chyba zemierzam w styczniu, albo nawet pod koniec stycznia szykować wyprawkę
 
ach mi Jarek obiecal 3 tygodnie temu ze umyje okna..nie wiem czy sie doczekam:cool:

W ogole dzisiaj rano obudzilam sie z mega bólem nogi. Lewe udo boli mnie tak jkbym nadwyrezyla sobie miesnie..a ja przeciez spalam w nocy:laugh2: ledwno moge przez to chodzic...wczoraj nawet nigdzie nie chodzilam wiec nie wiem od czego to moze byc..mam nadzieje ze nie mam nocnych halucynacji i nie wybralam sie na rower w nocy...:sorry:

Druga rzecz ktora mnie troszke niepokoi..od wczoraj rana malutka jest hyperaktywna, caly dzien, non stop kopie tak mocno ze juz jestem zaniepokojona...zawsze byla dosc spokojna, miala swoje pory..a teraz szok..boje sie czy wszystko jest ok:-( uz zaczelam sobie wkrecac fazy ze zaplatala sie, nie moze sie uwolnic..ach i bóg wie co:-(
moje nerwy po ciaży beda zszargane,..non stop cos nowego, ach..
 
widze ze ty tez z poznania jestes :) a juz myslalam ze jedyna z poznania na tym forum jestem, powiedz mi gdzie rodzilas wczesniej i gdzie teraz zamierzasz rodzic i do jakiego lekarza chodzisz?

Witaj :-) Rodziłam na Polnej (opłacona położna, ale po pierwsze, interes nieopłacalny z tymi położnymi, a samego pobytu w tym szpitalu nie wspominam miło). Teraz zamierzam rodzić na Raszei, byłam tam na patologii ciąży i wrażenia mam takie, że lekarze są średnio mili, ale za to położne rewelacyjne. Podobno na porodówce jest podobnie :)
Na pewno nie będę nikomu płaciła za poród, w końcu chodzi o to, żebyśmy GODNIE urodziły, bo nam się to NALEŻY,bo takie mają być standardy, a nie dlatego, że za to ekstra zapłacimy.

Chodzę do LIMu do dr Głów, przemiła lekarka, która z kolei pracuje na Lutyckiej :)

A Ty gdzie zamierzasz rodzić i gdzie prowadzisz ciążę? Pozdrawiam :)

my już w domku

szyjka trochę się skróciła póki co dostałam relanium 2mg


jak do jutra się nie poprawi dostanę na stałe kordafen na zatrzymanie akcji

ale jest dobrze:tak::tak::tak:

a ja biorę oprócz insuliny acard clexan magnez luteine i kwasy omega3 i witaminki

To świetnie, że na razie się wyciszyło, w razie czego nie bój się brać relanium, w końcu jak ma się do wyboru przedwczesny poród albo ten nieszczęsny medykament, to trzeba wybrać mniejsze zło...

Pytałam o lekarstwa, bo zastanawiałam się właśnie, czy dają Ci coś "mocniejszego" na skurcze, właśnie tylu Cordafen albo Fenoterol. Trzymam kciuki, żeby skurcze się wyciszyły, leż, leż i odpoczywaj, będzie dobrze!!
 
Rybka- no i całe szczęście ,że jesteście cali w domku, uffff
Ja normalnie mam taką faze na sprzątanie, wymyłam całą łazienkę(wykorzystałam to że M i mamy nie ma w domu, bo by mi nie pozwolili:-()a ja normalnie mogłabym sprzątać i sprzątać, a najbardziej mam ochotę umyć podłogi, hmmm dziwna jestem chyba, moja mama mówi że takie akcje to przed porodem, eh widocznie mnie juz dopadły;-)
 
no my też cieszymy się że w domku ja się przed szpitalem nogami i rękoma będę bronić jak już na serio będzie trzeba to wtedy ale jak mogę brać leki i leżeć w domku to tak wole:tak::tak::tak:


ile można w szpitalu być??? bez odwiedzin może jeszcze w święta:no::no::no:

brzusio mi się jeszcze stawia ale póki co od 14.20 bez skurczy:tak:
 
reklama
Do góry