reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dzień dobry!!
No nareszcie nadroblam co napisalyscie!!!!
jestem padnieta.....a dopiero po 13 ohh...od rana zasuwam, sprzatam przekładam itp....rozkrecilam mlodego lozeczko i spal juz wczoraj w kojcu! chyba bylo mu suuuper i ma teraz swoj pokoik...a my swoj....
Wszytko juz zrobilam tlko okna umyc ale to juz w inny dzien i umyc podloge ale to chyba wieczorkiem...no i koszmar moj - wyprac mlodemu dywan...nie nawidze prac dywanu...
Obiadek juz zrobiony zaraz bedziemy jesc krupniczek :))
A na drugie udka tylko mysle jak je zrobic..




Jakie są najlepsze tabletki do ssania na gardło które może ciężarna brac?Cos mnie łapie,a nie chce być chora.
- Kochana ja sobie ssałam Herbitusin

O nie mogę !! Pierwsza dziś jestem:) Jupi :)
Przed chwilką wypiłam glukozę i za godzinke M zawiezie mnie na pobranie krwi:tak:
Odezwę się jak juz będziemy w domku. Pewnie koło 13 bo po pobraniu jedziemy do teściowej na śniadanko:-)
Mały w brzuchu szalej:-D
Wiecie.. tak mnie od paru dni żebro pod lewym cycem napier****** że :szok: jakbym wielkiego mega siniaka miała..:eek: Ani spac, ani nic..:confused2:Odcisnąc to sobie nie odcisnęłam no bo jak i gdzie:eek: Nawet w nocy śpię na prawym boku bardziej..:eek:Eh.. muszę lekarza zapytac..
- moze to dzidzia Ci nozke tamtrzyma :tak:i dlatego Ci boli :)

hej hej po weekendowo:-D:-D:-D

u nas powolutku się kulamy nadal 2w1

ale wczoraj skurcz miałam tak że aż drzwi porodówki zobaczyłam:no: ale daliśmy rade:-D:-D:-D

cukier żyje swoim życiem ale co tam w wigilię się najemy:tak::tak::tak:

miłego dnia poczytam nadrobię i się odezwę:tak::tak::tak:
- kochana Ty to masz przeboje...uwazaj na tego swojego maluszka...niech on tam jeszcze siedzi :);-)

Czesc :) Ja tylko na chwilke. Kurcze spaliśmy do 11:00 hehe teraz szybko sie musimy zbierać bo biegniemy na usg 3d :) jejku ale sie ciesze!! odezwe sie po powrocie!!:-)
- daj znac jak tam na usg :)
 
reklama
Do góry