reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Nulcia, Stefanna tez mam taka nadzieje.Mały ma 5kg i taki malutki mi sie wydawał

Dobranoc wszystkim ja jeszcze nie ide spac ale wam koorowych snów zycze
 
reklama
Gratulacje dla Mrowy i Skaby!!!!Dziewczyny duuuużo zdrówka dla was i dzieciaczków!!!no i szybkiego powrotu do domków!!:tak:
No i dla Nikosia moc buziaczków z okazji 1go m-ca!.no i dzisiaj ten wielki dzień!:-)Sabincia wszystko będzie dobrze!!!!
Ale superowo ze juz tyle mamy mamuś:tak:! No dzisiaj Dusia w kolejce..trzymamy kciukasy!
Mi się dziś śniło że miałam rodzić jak byłam u brata w Lublinie...ale że nie miałam ciuchów..i nic dla dzidzi...Może dlatego ,bo wczoraj wymyslilismy ze pojedziemy w niedzielę do lublina..2 godz.drogiMyślę że dam radę....
Miłego dnia wtym ostatnim dniu lutego..bo później to już nasz miesiąć!!!

 
Witam Kochane!!!
Dziękuję, za wszystkie odpowiedzi przygotowanych i nie przygotowanych mam...
Ja dzisiaj dostaję pensję mężusia i jutro na zakupki :-D
Przede wszystkim mam nadzieję Sabinko, szybko wyzdrowiejesz i wrócisz do domku ze swoim synkiem.
Serdeczne gratulacje dla mam: Mrówy i Skaby i oczywiście dla ich pociech...

 
Stefanna - u mnie w meiscie to raczej ewenement bo to z braku lekarzy te dyzury ustalono...:dry:
Dusia - trzymam kciukasy za Ciebie i Malenstwo:tak::-)
ja dziś Oli odstawiłam do rpzedszkola i od razu siałam na neta... jakos tak ciaż brakuje czasu:sorry2:
jestem okropnie głodna... :baffled:
 
Witam Marcóweczki! Nareszcie mam w domu internet, więc będę znowu mogła na bieżąco śledzic co się u Was dzieje. Miałam długą przerwę z BB i bardzo się zdziwiłam ile dzieciaczków już się urodziło, widzę też nowe osoby na forum. Postaram się troszkę nadrobic zaległości, choc tyle tego jest, że nie wiem kiedy mi się to uda, ale na razie pozdrawiam wszystkie nowo ujawnione Marcóweczki i
WIELKIE GRATULACJE DLA ŚWIEZO UPIECZONYCH MAM!
 
weronikaa spokojnej nocki Ci życzę:tak:! Swoją drogą chodzisz spać wcześniej niż moja Zuzia, hihi:-D

Stefanna - ja nie zasypiam o tej porze tylko przed TV siedzę owinięta w kołderkę (tak przynajmniej do 22-23) :-) W życiu bym nie zasnęła o 20-tej!

Befatka - nie bój się że krzywdę małej zrobisz, zobaczysz że jak się urodzi to wszystko przyjdzie samo (tzn. umiejętności) A co do tego że mąż będzie lepiej się nią opiekował - na pewno nie będzie się tak "rozczulał" jak my bo to facet! Oni po prostu podchodzą do wszystkiego bardziej racjonalnie a nie jak my - z paniką :-)

No i chyba wczorajsze wyniki Tosi się nie poprawiły, bo chyba PrzyszłaMamusia by się odezwała:confused::baffled:

U mnie nocka minęła superowo, spałam świetnie a i na siusiu tylko raz wstałam, sowją drogą coś rzadziej ostatnio w nocy wstaje, dziwne :baffled:
 
Weronika, ze mną jest podobnie, ale wcale się tym nie martwię...:tak:
Teraz lecę już do pracy. Życzę miłego dzionka wszystkim, może Was jeszcze dzisiaj odwiedzę wieczorkiem.
Buziaczki :*
 
reklama
Do góry