reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Dziewczęta, czy wiecie może czy po histero w ten sam dzień można współżyć (wiadomo, że jeżeli samopoczucie jest dobre) czy jest kategoryczny zakaz?
Bo kurcze jutro histero, a prawdopodobnie pojutrze lub w sobotę owu 😱
 
Dokładnie pic na wodę, to nie od witamin zależy, a wiele czynników na to wpływa, ja brałam witaminy i moje dzieci urodzone obydwoje w 40tc. ważyły: 3200 i 3400, przy czym ja na wadze +20 w każdej, jedną ciąże calutką przeleżałam, w drugiej biegałam do 9 miesiąca, tyle samo przytyłam i leżąc i będąc aktywną, a jeśli chodzi o genetykę wsteczną to mąż miał 4,5kg jak się urodził, a teściowa miała 150cm i waga 40 kg, więc ani witaminy ani genetyka ani moje dodatkowe kg - nic wagi moich dzieci nie podbiło :)

Ja akurat uważam, że trudno zapewnić sobie i dziecku kompleks wszystkich witamin w odpowiedniej dawce samym jedzeniem, bo musiałybyśmy tonę warzyw jeść i nie uwierzę, że ktoś całe 9 miesięcy je tylko super zdrowo tylko, nawet jak tak mówi, bo przecież nikt nad jego talerzem nie siedzi i mu nie sprawdza :)

No ja jestem weganką i nawet gdybym chciała się objadać czymś niezdrowym to w Polsce jest mega ciężko. Wegańskie słodycze czy fast foody praktycznie nie istnieją ;) dlatego jak ktoś chce schudnąć to bardzo polecam te dietę. I tak trochę pojadę ortodoksyjnie, czego nigdy nie robię, ale wyświetliło mi się ostatnio na IG i takie to ładne

Instagram.jpg



Hej dziewczyny!🙋🏻‍♀️ Ja na becie jeszcze nie byłam, podjęliśmy z mężem decyzje o zrobieniu dopiero w terminie @. Nie chciałam powtórzyć tego co się przydarzyło @AScarlett !
Więc lece dzisiaj po pracy albo jutro z rana 🙈

Na pinkach dwa dni temu kreska była dosłownie jak włos, a teraz już jest odrobine ciemniejsza.
Najlepiej wybarwiały mi sie te z rossmana facelle.

Miłej środy❤️

Gratulacje! Super kreska :) myślę, że beta będzie tłuściutka

To jak będziesz kiedyś w Krakowie zajdź do Muzeum Katedry i Zakładu Anatomii UJ CM. Eksponaty to pomoce naukowe studentów- preparowane ciała itp

Właśnie planujemy jakiś ładny weekend w Krakowie bo dzieciaki jeszcze nigdy nie były. Trochę bieda 😂

Dziewczęta, czy wiecie może czy po histero w ten sam dzień można współżyć (wiadomo, że jeżeli samopoczucie jest dobre) czy jest kategoryczny zakaz?
Bo kurcze jutro histero, a prawdopodobnie pojutrze lub w sobotę owu 😱

Ogólnie dziewczyny po tym trochę plamią więc pewnie zależy jak się będziesz czuła
 
Dziewczęta, czy wiecie może czy po histero w ten sam dzień można współżyć (wiadomo, że jeżeli samopoczucie jest dobre) czy jest kategoryczny zakaz?
Bo kurcze jutro histero, a prawdopodobnie pojutrze lub w sobotę owu 😱
a histeroskopii się nie robi w pierwszych dniach cyklu zaraz po okresie? 🤔
 
Dziewczęta, czy wiecie może czy po histero w ten sam dzień można współżyć (wiadomo, że jeżeli samopoczucie jest dobre) czy jest kategoryczny zakaz?
Bo kurcze jutro histero, a prawdopodobnie pojutrze lub w sobotę owu 😱
Hmm mi się wydaje że miałam na wypisie zeby się powstrzymać... zresztą kilka dni mnie bolal brzuch i plamiłam wiec ochoty nie było i tak.
 
Dziewczęta, czy wiecie może czy po histero w ten sam dzień można współżyć (wiadomo, że jeżeli samopoczucie jest dobre) czy jest kategoryczny zakaz?
Bo kurcze jutro histero, a prawdopodobnie pojutrze lub w sobotę owu 😱
Mi się wydaje, że jak się będziesz dobrze czuć i nie będziesz plamić mocno to można 🙂
Wszystko zależy od samopoczucia.
 
reklama
Dziewczęta, czy wiecie może czy po histero w ten sam dzień można współżyć (wiadomo, że jeżeli samopoczucie jest dobre) czy jest kategoryczny zakaz?
Bo kurcze jutro histero, a prawdopodobnie pojutrze lub w sobotę owu 😱
z tego co kojarzę to chyba powinien być zakaz starań w cyklu z histero.

Kiedyś @Hope99 wspominała, że po histero jest dużo biochemów.
 
Do góry