reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Tak, zdecydowanie. Niski estradiol może być objawem niedoczynności przysadki.
Generalnie stymulacja może tutaj pomóc. Postaram się coś więcej napisać Ci jeszcze dzisiaj na ten temat.
To może żeby dziewczyn nie zamęczać tematem to napisz mi na priv, dziękuję :*.
 
reklama
Dziewczyny może to nie miejsce tutaj ale potrzebuje porady.
Czy ktoś boryka się z problemem pryszczy/grudek na pośladkach czy na udach?
 
A obciążenie masz na piętach, dupa wypięta jak do siadu?
dupa wypięta, obiążenie do tej pory miałam na całej stopie, dziewczyny pisały, ze to okej.
Dodatkowo, ja chyba nigdy nie poczułam przysiadu w pośladzie, zawsze w czwórkach z przodu. Znaczy czuję, że poślad jakąś pracę wykonuje, ale ból mięśniowy czuję tylko w czworogłowym.
 
Ja po treninżku, dzś godzina HIIT, czuję się wspaniale! Wreszcie trening, na który miałam energię. Pot między cycami lał się jak szalony. Teraz myślę co wspaniałego zjeść :)
Ja dzisiaj zaszaleje w ramach obiadokolacji, tylko o śniadaniu będąc wjedzie kebab , chyba rok nie jadłam😱
Oczywiście jak to ja pewnie trochę mięska zjem i sałatkę , a reszta będzie na jutro 😆
Za to mój będzie wniebowzięty pożre cały i może jeszcze pół mojego hehe
 
Ja dzisiaj zaszaleje w ramach obiadokolacji, tylko o śniadaniu będąc wjedzie kebab , chyba rok nie jadłam😱
Oczywiście jak to ja pewnie trochę mięska zjem i sałatkę , a reszta będzie na jutro 😆
Za to mój będzie wniebowzięty pożre cały i może jeszcze pół mojego hehe
mój tak kiedyś zjadł jakiegoś kebaba xxl to potem jęczał pół dnia, ze się tak nażarł xD
 
My kochamy sie codziennie wiec nawet jesli nie trafilam z testem w pik to moze cos z tego bedzie. Ale jestem od dwoch dni bardzo rozdrazniona i dotego ciagle mam mokro az mbie wkurza.
 
My kochamy sie codziennie wiec nawet jesli nie trafilam z testem w pik to moze cos z tego bedzie. Ale jestem od dwoch dni bardzo rozdrazniona i dotego ciagle mam mokro az mbie wkurza.
To ja mam podobnie, to znaczy cały czas rozdrażnienie, ale z kolei bardzo sucho, no i głowa mnie boli w trzon jak nigdy.
 
reklama
Do góry