reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Więc potwierdzam, że cena za talerzyki na kolejne lata to istny kosmos. Na 2024-2025 ceny są nawet w graniach 500-600zł/osoba. Niemniej wcale nie zniechęcam haha proszę brać śluby, muszę jakoś pracować😂😂
Mogłabyś opowiedzieć jakie są teraz trendy? Czy ludzie organizują duże imprezy czy głównie przyjęcia? Poopowiadaj nam trochę :D
 
Witam kobietki. Tułam się od jednego tematu do drugiego,przysłali mnie tu ☺️🙋‍♀️ jestem prawie 30latka i mam synka, ma 3,5 roku. Staramy się z mężem o drugie. No i jestem 6dpo. Owu była 19dc( pozytywny test owu,sluz i bol owulacyjny, strzelam ze to wtedy )a stosunek 18dc. Czyli testowanie pewnie najwcześniej 10 dpo, no nie? Ktoś testuje też koło dnia kobiet? 😀☺️
no cześć! Są i tacy co od 7dpo testują, ale ze świadomością, że nic nie wyjdzie 😂 Od 10dpo jest najrozsądniej 😉 Na kiedy Cię wpisać na pierwszej stronie? 😉
 
Myślę, że jej akurat wybaczymy :) @Ceonis ☺️
No nie wiem… Nie wiem… 🤔
Think Which One GIF by Nick Jonas
 
Mogłabyś opowiedzieć jakie są teraz trendy? Czy ludzie organizują duże imprezy czy głównie przyjęcia? Poopowiadaj nam trochę :D
Szczerze mówiąc chyba już ludzie powoli odchodzą od organizowania wesel na 200 osób. Z reguły mam takie na 100-140 (to taki standard). A najbardziej lubię fotografować te w gronie najbliższych czyli między 50-80 osób i takich też jest coraz więcej. Lubię jest za to bo mamy wtedy więcej swobody, luzu i czasu na wszystko:). Od tego roku zauważyłam tendencje na spontaniczne decyzje, organizowanie last minute (może ludzie się wystraszyli tych wzrastających cen?). Śluby w tygodniu to już norma nawet na wsiach, a covid tylko utwierdził pary w przekonaniu że z braku laku wtorek/czwartek też dobry:))
Jeszcze teraz dostaje zapytania o 2023,. Coraz więcej par otwiera się na ten luz, robienie tego co podoba się im a nie "rodzicom" i są bardziej świadomi. Oby to szło tak w dobrą stronę:)
 
reklama
Do góry