reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Oni chyba tak mówią bo dają sobie zapas ale myślę że jest spora szansa na dziś :)

Ja jednak siknelam 😅 oczywiście biało. Pierwszy raz robiłam strumieniowy i do dupy ta szybka, miała jakiegoś okruszka który rzucał cień że już wyglądało jakby się coś zaczęło wybijać :p ale jak się przyjrzałam to widzę że ta kropka w zależności od kąta trzymania sobie rzuca jakieś głupie cienie. Jak go rozebrałam to biało :p
Ja miałam tak samo miesiąc temu! Na pewniaka ze poszłam na bhcg hahaha się ***** zdziwiłam 🤣 nawet mój mąż widział ten cień! A to szybka..
 
reklama
Nie planujemy wcale. Tzn. nie wykluczam, że może kiedyś, ale jesteśmy razem prawie 14 lat i nie ma to dla nas najmniejszego znaczenia.
My w sumie wzięliśmy ślub tylko dla formalności .
Ależ to była zajebista impreza . Z chęcią bym powtórzyła.
jeżeli nie chcecie wielkiego wesela żadnej imprezy to może po prostu ślub cywilny ?
 
Męczy mnie od dłuższego czasu pewna sprawa. Z partnerem nie mamy ślubu i ślub nie jest w planach. Czy któraś z Was też jest w takiej sytuacji? Wszystkie tutaj planujemy dzieci i zastanawiam się czy któraś z Was z jakiś sposób regulowała prawnie dostęp partnera do informacji medycznej itp.?
My nie mamy ślubu i nie planujemy.
 
My w sumie wzięliśmy ślub tylko dla formalności .
Ależ to była zajebista impreza . Z chęcią bym powtórzyła.
jeżeli nie chcecie wielkiego wesela żadnej imprezy to może po prostu ślub cywilny ?
Mój chciałby dużą imprezę. Dla mnie jeśli on chce dużą imprezę to będzie na niej sam, bo ja ucieknę i schowam się do szafy.
Poza tym my mało imprezowi pod tym kątem jesteśmy (w sensie takie tańczone imprezy typu wesela nas nie bawią, moglibyśmy za to w ramach wesela zorganizować koncert metalowy, na którym chętnie machalibyśmy głowami). Także tego... Żeby nie iść na kompromis, który skończyłby się małym przyjęciem i żadna ze stron nie byłaby usatysfakcjonowana to uznaliśmy, że dobrze jest jak jest.
 
reklama
Do góry