reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Co do witamin, ja nie biorę takich komoleksowych, biorę kwas foliowy, wit D I jod, zobaczymy co zaleci ginek na wizycie.
 
Co do witamin, ja nie biorę takich komoleksowych, biorę kwas foliowy, wit D I jod, zobaczymy co zaleci ginek na wizycie.
Na pewno zaleci suplementację z kwasem DHA ponieważ jest on bardzo ważny jeśli chodzi o prawidłowy wzrost wielu narządów u maluszka, w tym mózgu i oczu . Mam szczęście mieć siostrę farmaceutkę, to ona od razu podłapała temat i zaczęła mi robić wykład co muszę brać 😂.
 
Na pewno zaleci suplementację z kwasem DHA ponieważ jest on bardzo ważny jeśli chodzi o prawidłowy wzrost wielu narządów u maluszka, w tym mózgu i oczu . Mam szczęście mieć siostrę farmaceutkę, to ona od razu podłapała temat i zaczęła mi robić wykład co muszę brać 😂.
myślę że zdecyduje się na puerie uno ona ma dość fajny skład ;)
 
Kochane a jakie witaminy polecacie ? Ja nie w temacie , biorę na dzień dzisiejszy kwas foliowy z naturell, ale zastanawiam się nad pueria uno ? Stosowała któraś ?
Ja biorę Doppelhertz Aktiv Mama Premium. Ma fajny skład, ale nie dla każdego bo zawiera żelazo (akurat ja potrzebuję, mam wieczną anemię). A do tego Profolium, to jest kwas foliowy metylowany (w badaniach genetycznych wyszło że mam problem z wchłanianiem tego zwykłego).
 
Na pewno zaleci suplementację z kwasem DHA ponieważ jest on bardzo ważny jeśli chodzi o prawidłowy wzrost wielu narządów u maluszka, w tym mózgu i oczu . Mam szczęście mieć siostrę farmaceutkę, to ona od razu podłapała temat i zaczęła mi robić wykład co muszę brać 😂.
A tak omega 3 także!! Ale to biorę już dluuugo, tak jak witd
 
Pueria Uno ma fajny skład, dwa tabsy:
1721634632526.png


Marzę już o zmianie na Duo, bo biorę Uno już chyba drugi rok "na wszelki wypadek" i chciałabym zmienić smak :p
 
@Kitsune kciukasy za pozytywne wieści ✊ ✊
Ja też żadnych objawów . Do głowy przychodzi zaraz pełno myśli .. coś tam kawa mi nie smakuje jak w każdej ciąży ale jeszcze jest znośnie . Jeśli wszytko będzie dobrze u mnie to będzie bardzo trudna psychicznie dla mnie ciąża 🤷 😔 ale myślę pozytywnie .tym razem musi się udać 🤞
 
reklama
Dziewczyny, które już mają dzieci - jak sobie radziłyście z zaparciami? 🙈 Położna wspomniała o Lactulose (poza woda, śliwkami, błonnikiem itd), ale kazała najpierw zapytać gina. Tyle, że gina mam za jakiś czas, a od zaparć boli mnie brzuch. 😞🫠
 
Do góry