reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Nie mam dobrych wieści, akcja serca się zatrzymała, zarodek zatrzymał się na 4mm. Jadę właśnie do szpitala, pewnie spędzę tam noc, dziś podadzą tabletki, jutro kontrolne usg i zobaczymy czy zabieg będzie potrzebny.

Dziękuje Wam za całe wsparcie ❤️
Mocno trzymam kciuki za Was, za pozytywne rozwiązanie i mam nadzieje, że niedługo i mi będzie dane ❤️

Będę tu do Was zaglądać ☺️
Bardzo mi przykro 😭 pamietam ten ból z marca 😭 przechodziłam to samo, ciągle usg - zbyt mały zarodek, może owulacja opóźniona (?) aż w końcu rozwój zatrzymał się między 5/6tyg i nie było akcji serca. Ściskam Cię mocno! Pamiętaj nie poddawaj się, po każdej burzy zawsze wychodzi słońce. Wiem dobrze że to frazesy ale trzeba wierzyć że w końcu będzie dobrze, że się uda. Nie poddawać się. Przeżyć to wewnętrznie uspokoić się, dojść do siebie i starać się na nowo 😘 będzie dobrze! Wierzę w to!
 
reklama
Nie mam dobrych wieści, akcja serca się zatrzymała, zarodek zatrzymał się na 4mm. Jadę właśnie do szpitala, pewnie spędzę tam noc, dziś podadzą tabletki, jutro kontrolne usg i zobaczymy czy zabieg będzie potrzebny.

Dziękuje Wam za całe wsparcie ❤️
Mocno trzymam kciuki za Was, za pozytywne rozwiązanie i mam nadzieje, że niedługo i mi będzie dane ❤️

Będę tu do Was zaglądać ☺️
Niesamowicie mi przykro!
Trzymaj się, oby ten czas teraz szybko zleciał. Też przez to przechodziłam, myślami z Tobą! ❤️
Dużo siły i wiary, że kiedyś usłyszysz tylko same dobre wieści, jestem pewna, że tak będzie 🤞💫
 
Bardzo smutna wiadomość :( Trzymaj się Kochana, dbaj o siebie, a ja będę trzymać kciuki by to smutne wydarzenie przyćmiły same pozytywne w najbliższym okresie!
 
Nie mam dobrych wieści, akcja serca się zatrzymała, zarodek zatrzymał się na 4mm. Jadę właśnie do szpitala, pewnie spędzę tam noc, dziś podadzą tabletki, jutro kontrolne usg i zobaczymy czy zabieg będzie potrzebny.

Dziękuje Wam za całe wsparcie ❤️
Mocno trzymam kciuki za Was, za pozytywne rozwiązanie i mam nadzieje, że niedługo i mi będzie dane ❤️

Będę tu do Was zaglądać ☺️
Kochana, tak przykro to czytać 😔 Będę trzymać za Ciebie kciuki mocno! ✊🏻 Wyrzuć z siebie wszystkie emocje które masz a potem próbuj, nie poddawaj się ❤️
 
Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny, jesteście zajebiste i to co ta grupa tu tworzy to jest jakaś abstrakcja ❣️

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby rozwiązanie w marcu było szczęśliwe, żebyście Wy były szczęśliwe, Wasze rodziny i żebyście w życiu było tak jak Wy tego chcecie to wtedy będzie wszystko dobrze, prawda? 😍

Będę do Was zaglądać Marcówki, mam nadzieje, że pochwalicie się pięknymi zdjęciami z usg, mocno trzymam za Was kciuki!

U mnie tym razem, w sumie to za pierwszym razem się nie udało, ale z tego co słyszę od lekarzy spotyka to 50% kobiet w ciąży na tak wczesnym etapie. Bierzemy tą sytuacje na klatę, damy sobie chwile na oddech i nie poddajemy się ☺️
 
Dziewczyny a czy wy też tak macie? Chodzi o objawy. Praktycznie żadnych. Jeden dzień miałam mdłości i wszystko mnie bolało. Ale to z 4 tyg temu. I wtedy czułam się jak na grype. Teraz nic mi nie jest. Wszędzie czytam że piersi powinny się zrobić nabrzmiałe, jakie żyłki
A u mnie praktycznie nic... Brodawki raz większe, raz mniejsze. Strasznie się denerwuje. Wizytę mam w piątek
 
Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny, jesteście zajebiste i to co ta grupa tu tworzy to jest jakaś abstrakcja ❣️

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby rozwiązanie w marcu było szczęśliwe, żebyście Wy były szczęśliwe, Wasze rodziny i żebyście w życiu było tak jak Wy tego chcecie to wtedy będzie wszystko dobrze, prawda? 😍

Będę do Was zaglądać Marcówki, mam nadzieje, że pochwalicie się pięknymi zdjęciami z usg, mocno trzymam za Was kciuki!

U mnie tym razem, w sumie to za pierwszym razem się nie udało, ale z tego co słyszę od lekarzy spotyka to 50% kobiet w ciąży na tak wczesnym etapie. Bierzemy tą sytuacje na klatę, damy sobie chwile na oddech i nie poddajemy się ☺️
Jesteś super dzielna! <3 Przytulam!
 
Nie mam dobrych wieści, akcja serca się zatrzymała, zarodek zatrzymał się na 4mm. Jadę właśnie do szpitala, pewnie spędzę tam noc, dziś podadzą tabletki, jutro kontrolne usg i zobaczymy czy zabieg będzie potrzebny.

Dziękuje Wam za całe wsparcie ❤️
Mocno trzymam kciuki za Was, za pozytywne rozwiązanie i mam nadzieje, że niedługo i mi będzie dane ❤️

Będę tu do Was zaglądać ☺️
Bardzo mi przykro 😥 wiem co czujesz. Zawsze po burzy wychodzi słońce
Trzymaj się!
 
Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny, jesteście zajebiste i to co ta grupa tu tworzy to jest jakaś abstrakcja ❣️

Trzymam za Was wszystkie kciuki, aby rozwiązanie w marcu było szczęśliwe, żebyście Wy były szczęśliwe, Wasze rodziny i żebyście w życiu było tak jak Wy tego chcecie to wtedy będzie wszystko dobrze, prawda? 😍

Będę do Was zaglądać Marcówki, mam nadzieje, że pochwalicie się pięknymi zdjęciami z usg, mocno trzymam za Was kciuki!

U mnie tym razem, w sumie to za pierwszym razem się nie udało, ale z tego co słyszę od lekarzy spotyka to 50% kobiet w ciąży na tak wczesnym etapie. Bierzemy tą sytuacje na klatę, damy sobie chwile na oddech i nie poddajemy się ☺️
Ty również jesteś super! Tobie również życzę dużo zdrówka, dojścia do siebie po tej stracie i powodzenia przy kolejnym staraniu❤️🥰trzymam mocno kciuki✊❤️
 
reklama
Nie mam dobrych wieści, akcja serca się zatrzymała, zarodek zatrzymał się na 4mm. Jadę właśnie do szpitala, pewnie spędzę tam noc, dziś podadzą tabletki, jutro kontrolne usg i zobaczymy czy zabieg będzie potrzebny.

Dziękuje Wam za całe wsparcie ❤️
Mocno trzymam kciuki za Was, za pozytywne rozwiązanie i mam nadzieje, że niedługo i mi będzie dane ❤️

Będę tu do Was zaglądać ☺️
Kochana strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić😞 masz prawo do każdych emocji. Jesteś mega dzielna! Tule Cie mocno i wierzę z całego serca że niedługo znów się uda i wkoncu będziesz tulić swoje maleństwo ❤️
 
Do góry