reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
@Cherry_Tomato o której masz wizytę we wtorek? ☺️ przypomnij proszę który tydzień jesteś?
Ja wizyta dziś o 15:40, ale ze stresu nie mogę spać. Niby się nie nastawiam na nic, raczej na te gorsze, ale sama wizyta i usłyszenie tego jest stresujące
Daj proszę znać jak po ❤️ Boże, stresuje się razem z Tobą, ale wierzę, że Twój bobik ma po prostu inne niż my poczucie humoru (pewnie po ojcu 😜)✊🏼✊🏼✊🏼.
Ja jutro 19.00, aktualnie 10 tc i to ostatnie usg przed urlopem, wiec mam nadzieję, że mi go nie popsuje 🤞🏻
 
@Cherry_Tomato o której masz wizytę we wtorek? ☺️ przypomnij proszę który tydzień jesteś?
Ja wizyta dziś o 15:40, ale ze stresu nie mogę spać. Niby się nie nastawiam na nic, raczej na te gorsze, ale sama wizyta i usłyszenie tego jest stresujące
Kochana, mam nadzieję, że miło się zdziwisz! Ogromnie mocno trzymam za Ciebie kciuki 🤞🤞🤞 koniecznie daj znać!
 
Daj proszę znać jak po ❤️ Boże, stresuje się razem z Tobą, ale wierzę, że Twój bobik ma po prostu inne niż my poczucie humoru (pewnie po ojcu 😜)✊🏼✊🏼✊🏼.
Ja jutro 19.00, aktualnie 10 tc i to ostatnie usg przed urlopem, wiec mam nadzieję, że mi go nie popsuje 🤞🏻
A ostatnie usg kiedy miałaś? Będzie dobrze zobaczysz ☺️

Ja właśnie jedziemy do kliniki. Serce mi wyskoczy zaraz z klatki piersiowej. Ale jak się szykowałam w domu to sobie muzyczkę włączyłam, jakoś minął ten czas ☺️
 
reklama
Jestem nastawiona na najgorsze, ale w nocy jak spać nie mogłam to oczywiście czytałam pare rzeczy i narobiłam sobie nadziei 🥸
 
Do góry