reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Widać historię twoich wpisów.
A weź zobacz proszę czy moje wpisy widać? Powinnam być incognito(niestety mam przykre doswiadczenis z forum..)
Wystarczy w lupce wpisać wyszukiwanie postu napisanego przez kogo i wszystko się znajduje 🫣
a może któraś z Was używa mocno nawilżającego kremu do buzi (coś tak mocnego jak Nivea ale lepszego w składzie)? Miałam kiedyś z clinique, aktualnie mam jakiś na bazie płatków róży który chowa się do lodówki ale nie mogę zdzierżyć zapachu, żelami moimi ulubionymi aktualnie myje się chłop bo na maxa mnie od nich odrzuciło 😫
Link do: Bielenda Professional SupremeLAB Hydra-Hyal2 Injection, 70 ml ja używam tego na noc i jestem bardzo zadowolona :)
 
Ja właśnie sobie zdałam sprawę, że od pozytywnego testu nawet kęsa ryby nie zjadłam 👀 to tyle na temat postanowień, żeby w ciąży zdrowo się odżywiać 🫠
a nie, przepraszam - raz jadłam paluszki rybne XD
Ja to samo 🙈
Raz mnie naszło i zrobiłam makaron z tuńczykiem (wiem ze tuńczyka w ciąży w ograniczonej ilości ale miałam mega ochotę) - to wybierałam potem makaron bez tuńczyka bo od samego zapachu mnie odrzuciło 😂
Jak mi przejdą mdłości to wprowadzę pstrąga i śledzenie, narazie wiem ze to nie wyjdzie i staram się jesc rozsądnie ale w granicach tego na co pozwalają mi mdłości ;)
 
Tak, ja miałam w 9+0 na prywatnej wizycie, było już widać wszystko pięknie ale w środę byłam na wizycie na NFZ, było 9+5 i miałam przezpochwowe bo mój lekarz woli aby dokładnie wszzystko widzieć na tym etapie
czy masz wtedy dwie karty ciążowe? Jak chodzisz na NFZ i prywatnie do dwóch różnych lekarzy
 
a może któraś z Was używa mocno nawilżającego kremu do buzi (coś tak mocnego jak Nivea ale lepszego w składzie)? Miałam kiedyś z clinique, aktualnie mam jakiś na bazie płatków róży który chowa się do lodówki ale nie mogę zdzierżyć zapachu, żelami moimi ulubionymi aktualnie myje się chłop bo na maxa mnie od nich odrzuciło 😫
Moja ekipa na zdjęciu 🤪 po lewej serum i krem na dzień, po prawej serum i krem na noc, na środku to tonic i na rano i na wieczór przed serum 🙂 Jako osoba o skrajnie suchej skórze, daję radę dzięki tej ekipie i teraz przy burzy hormonów 🤪
 

Załączniki

  • IMG_6902.jpeg
    IMG_6902.jpeg
    100 KB · Wyświetleń: 45
Ja to samo 🙈
Raz mnie naszło i zrobiłam makaron z tuńczykiem (wiem ze tuńczyka w ciąży w ograniczonej ilości ale miałam mega ochotę) - to wybierałam potem makaron bez tuńczyka bo od samego zapachu mnie odrzuciło 😂
Jak mi przejdą mdłości to wprowadzę pstrąga i śledzenie, narazie wiem ze to nie wyjdzie i staram się jesc rozsądnie ale w granicach tego na co pozwalają mi mdłości ;)
Rozumiem to, od pewnego czasu omijam dział rybny w sklepach szeeerokim łukiem 😂 A wcześniej jadłam pasty rybne, ryż z tuńczykiem, łososia (pieczonego w piekarniku z ziołami 🥰), dorsza 🙈
 
Moja mama piła mleko litrami będąc ze mną w ciąży 😅 Pomagało jej na wszystko. A ja niestety urodziłam się z nietolerancją laktozy i mam to od dziecka 🙂 Wiadomo wapń jest nam potrzebny, ale akurat ten najlepiej przyswajalny jest w śledziach, a nie w mleku 🙂. W dodatku wapń lepiej wchłania się z witaminą D3, a tej akurat w śledziach pod dostatkiem. Także śledzie to taki super food w ciąży 😍
Może nie śledzie, ale przez ostatnie dwa dni jadłam biały ser z filetem z makreli 😋 przypomniało mi się, że mój dziadek robił taka pastę serowo rybna i ją uwielbiałam. Za to sera i ryby osobno bym nie tknęła 😅 mój mąż był zniesmaczony tym połączeniem, ale spróbował i zjedliśmy ją na pół 😃
 
reklama
Do góry