reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny orientujecie się może czy do stwierdzenia cukrzycy ciążowej wystarczy wysoki cukier na czczo? Robię właśnie krzywą cukrową i okazało się że na glukozę na czczo mam 108 😞
Ja w pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową, na czczo miałam wynik ok, ale jak juz po 2 h miał mi spadać cukier to on nadal rósł. U mnie obyło się bez insuliny, sam dieta. Ale często czułam się głodna i obawiam się, że w tej ciąży tez mnie to czeka 😔
 
Założenie sensowne, tylko jak sprawdzimy ocenimy na ile często się dziewczyny odzywały? Ja np mam grono z was dziewczyn, które kojarzę i z awatara i z nazwy, bo często piszecie.. ale jakbym miała spojrzeć na listę Kotciary, to już ciężko byłoby mi stwierdzić, które dziewczyny się rzadziej odzywały, bo nie wiem czy mi po prostu gdzieś umknęły, czy się nie odzywały
ja tez jestem za tym zeby dodawac tylko te osoby ktore w miare na biezaco pisza, 1,2 posty to stanowczo za malo. Nie chce na grupie zamknietej kogos kto bedzie tylko czytal co pisza inni i jeszcze moze wynosic to z grupy.

Sprawdzic mozna tylko nie w aplikacji ale na stronie, jak klikniesz na nick danej osoby to tam jest zakladka ostatnia aktywnosc i mozna sprawdzic co kiedy w jakim watku ten ktos pisal 🙂
 
Jak ktoś się tylko przywitał to myślę, że nie ma sensu. To pewnie są osoby co tylko sobie podczytują ;)
Ja dołączyłam dosłownie 2 dni temu więc jeszcze nie miałam okazji się wypowiedzieć, głównie dlatego, że nie miałam takich przejść jak niektóre dziewczyny więc po prostu nie udzielam rad czy odpowiedzi bo nie mam doświadczenia w temacie poronienia czy cukrzycy ciążowej. Ale jak będzie temat w którym będę coś więcej wiedzieć dam znać :)
A tak poza tym to ostatnio całymi dniami wymiotuję pomimo xonvea więc też nie mam siły czytać na bieżąco no i praca + dwójka maluszków nie ułatwiają ;)
 
Ja w pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową, na czczo miałam wynik ok, ale jak juz po 2 h miał mi spadać cukier to on nadal rósł. U mnie obyło się bez insuliny, sam dieta. Ale często czułam się głodna i obawiam się, że w tej ciąży tez mnie to czeka 😔
Super że udało się bez leków. A dietę sama komponowałaś czy byłaś u diabetologa?
 
Przy okazji upewnijcie się, że na pewno wszyscy są na liście. Ja później jeszcze sprawdzę czy nie ma tam kont nieaktywnych od dawna i itp.
I pytanie - jeśli ktoś napisał tylko post powitalny i od tego czasu cisza, to dodajemy taką osobę? :)
@AScarlett podaje ciebie jako drugiego moderatora 🥰
I jeszcze jedno pytanie, może ktoś ma już doświadczenie z wątkiem zamkniętym - wystarczy tylko wiadomość na priv do Ani czy coś jeszcze powinnam zrobić? :)
Ja mam jeszcze USG 25.08 😊
 
reklama
Ja też czytałam, że fajna seria!!! Na nie się czaję...
Za fajną cenę można dorwać na olx, szczególnie że szkoda 50 zł za sztukę 😄
Założenie sensowne, tylko jak sprawdzimy ocenimy na ile często się dziewczyny odzywały? Ja np mam grono z was dziewczyn, które kojarzę i z awatara i z nazwy, bo często piszecie.. ale jakbym miała spojrzeć na listę Kotciary, to już ciężko byłoby mi stwierdzić, które dziewczyny się rzadziej odzywały, bo nie wiem czy mi po prostu gdzieś umknęły, czy się nie odzywały
A to raczej easy, po prostu te nicki które nie kojarzę będę sprawdzać kiedy ostatnim razem pisały wchodząc na ich profil. 😄 Mówiłyśmy już wcześniej o aktywności chociaż w ciągu 2 tygodni lub tak jak teraz piszecie - coś więcej niż tylko post powitalny (w czym się z wami zgadzam, ale wolałam spytać)
 
Do góry