reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja juz po. Serducho mi puscil do posłuchania na moment, 170 uderzen! Dzisiaj 1,94cm, 2 dni mlodsza niz z OM. Bedzie mi robil prenatalne w luxmedzie, bo.ma wszystkie certyfikaty, kazal zrobic pappe i ze mi wszystko zrobi na wizycie. A drugie prenatalne bede miala na nfz 🙈 bedzie dzidzius przebadany. Ale zdziwil.mnie jak powiedziałam o.tej infekcji... bo on stwierdzil ze nie leczy w 1 trym. Poczekam az zadzwoni polozna ze tamten wynik nieprawidlowy i pewnie lekarz da recepte. Ale zostane juz u tego ukrainca🙈 mega mily, delikatny i widac ze usg robi swietnie..wszystko opowiada
 

Załączniki

  • 20230810_083808.jpg
    20230810_083808.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Hej. Też dzisiaj 8+4! 🩷
Ja nie mam plamień, ale akurat w tym terminie ich mocniej poszukuję, bo byłyby to okolice miesiączki przy cyklach 29 dni. Ponoć plamienia w I trymestrze mogą się pojawić właśnie w dniach, w których normalnie miałabyś okres.
Dzięki właśnie normalnie miałabym dzisiaj okres. Martwię się jak nie wiem, teraz byłam siku i już cała zalana potem ze stresu i nerwow ale nie było na papierze nic
 
Dzięki, czyli pozostaje czekać. A już się zaczęłam wkręcać, że złe wyniki bo nie zwróciłam uwagi, że są w innej jednostce.
Wiem, że łatwo powiedzieć ale spokojnie :) Mi raz badania wyszły ok a wysokie prawdopodobieństwo Zespołu Downa a za drugim razem patrząc na same wyniki było słabo a z USG wszystko ok.
Więc pozostaje poczekać te 2 tygodnie.
Ja znów najpierw USG, do tego pobranie krwi i potem za ok tydzień wyniki więc też nie najlepsza czasowo opcja, zwłaszcza że ze względu na wiek to u mnie te prawdopodobieństwa będą zapewne cholernie wysokie już na początku.
Byleby dotrwać i przeżyć te prenatalne i będzie już "z górki" :)
 
Witam się nieśmiało :) jestem z Wami praktycznie od początku powstania grupy :) chciałam się odezwać po prenatalnych ale widzę ze grupa będzie się zamykać wcześniej niż moje badania.. jestem po dwóch poronieniach, pierwsze w 6 tyg, drugie ciąża pozamaciczna, trzecia ciąża wzorowa i mam syna i teraz czwarta.. od początku tej ciąży miałam plamienia wiec nie jestem przekonana czy się utrzyma ale póki co 9+2 a plamienia ustały tydzień temu. Wizytę kontrolna mam 24.08 :)
Hej, miło że w końcu dołączyłaś. ☺️ Na kiedy masz TP?
 
Ja juz po. Serducho mi puscil do posłuchania na moment, 170 uderzen! Dzisiaj 1,94cm, 2 dni mlodsza niz z OM. Bedzie mi robil prenatalne w luxmedzie, bo.ma wszystkie certyfikaty, kazal zrobic pappe i ze mi wszystko zrobi na wizycie. A drugie prenatalne bede miala na nfz 🙈 bedzie dzidzius przebadany. Ale zdziwil.mnie jak powiedziałam o.tej infekcji... bo on stwierdzil ze nie leczy w 1 trym. Poczekam az zadzwoni polozna ze tamten wynik nieprawidlowy i pewnie lekarz da recepte. Ale zostane juz u tego ukrainca🙈 mega mily, delikatny i widac ze usg robi swietnie..wszystko opowiada
piękny bobik 🩷
 
Hej, przepraszam że tak z doskoku, ale dużo się u mnie dzieje. Wczoraj byłam na wizycie - 7+4, 13mm bejbika z serduszkiem 🥰 gin powiedziała że trzeba przyjrzeć się jeszcze jajnikowi za 2tyg, niby coś tam widzi ale sama nie wie co... Na 13.09 mam umówione prenatalne.
Piszecie że zanikają Wam objawy - mam to samo, oprócz chęci spania niespecjalnie czuje inne objawy...;)
Mam jeszcze pytanie czy Wy i Wasi partnerzy chcecie znać płeć przed urodzeniem? Ja bardzo chce, ale mój mówi że chciałby niespodziankę do dnia porodu... Jak to u Was wygląda?
 
Hej, przepraszam że tak z doskoku, ale dużo się u mnie dzieje. Wczoraj byłam na wizycie - 7+4, 13mm bejbika z serduszkiem 🥰 gin powiedziała że trzeba przyjrzeć się jeszcze jajnikowi za 2tyg, niby coś tam widzi ale sama nie wie co... Na 13.09 mam umówione prenatalne.
Piszecie że zanikają Wam objawy - mam to samo, oprócz chęci spania niespecjalnie czuje inne objawy...;)
Mam jeszcze pytanie czy Wy i Wasi partnerzy chcecie znać płeć przed urodzeniem? Ja bardzo chce, ale mój mówi że chciałby niespodziankę do dnia porodu... Jak to u Was wygląda?
Tak my chcemy poznać, nie wytrzymałabym w niewiedzy 😅
 
reklama
Hej, przepraszam że tak z doskoku, ale dużo się u mnie dzieje. Wczoraj byłam na wizycie - 7+4, 13mm bejbika z serduszkiem 🥰 gin powiedziała że trzeba przyjrzeć się jeszcze jajnikowi za 2tyg, niby coś tam widzi ale sama nie wie co... Na 13.09 mam umówione prenatalne.
Piszecie że zanikają Wam objawy - mam to samo, oprócz chęci spania niespecjalnie czuje inne objawy...;)
Mam jeszcze pytanie czy Wy i Wasi partnerzy chcecie znać płeć przed urodzeniem? Ja bardzo chce, ale mój mówi że chciałby niespodziankę do dnia porodu... Jak to u Was wygląda?
Oczywiście, że chcemy. Po cichu liczę, że już na prenatalnych lekarz zasugeruje płeć 😄
 
Do góry