reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Czy któraś z was jeszcze nie widziała na USG zarodka? Byłam dzisiaj u gin 7+3 na razie widać tylko ciałko żółte, kazała mi przyjść w środę ale mam się szalenie nie nastawiać. Ostatnie usg miałam w tamten czwartek i było tylko puste jajo. 🥺
 
reklama
Zgłoś się do swojego lekarza w pon żeby mieć „czystą głowę”, bierzesz jakieś leki? Może warto zbadać progesteron i z wynikiem pójść do lekarza?
Jak do jutra nie przejdzie, to podjadę do szpitala. Biorę Duphaston, właśnie ze względu na to, że progesteron spadał. Wzięłam podwójną dawkę jednorazowo. Ogólnie to się nie rozkręca, cały czas takie resztki tylko po odrobince dosłownie. Łącznie może łyżeczka tego wszystkiego była dziś.
 
Czy któraś z was jeszcze nie widziała na USG zarodka? Byłam dzisiaj u gin 7+3 na razie widać tylko ciałko żółte, kazała mi przyjść w środę ale mam się szalenie nie nastawiać. Ostatnie usg miałam w tamten czwartek i było tylko puste
A wiesz może jakiej wielkości jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy ?
 
Czy któraś z was jeszcze nie widziała na USG zarodka? Byłam dzisiaj u gin 7+3 na razie widać tylko ciałko żółte, kazała mi przyjść w środę ale mam się szalenie nie nastawiać. Ostatnie usg miałam w tamten czwartek i było tylko puste jajo. 🥺
U mnie zarodek pokazał się lekko dopiero wczoraj 6t6d. I tętno wątpliwe, mam przyjść za tydzień sprawdzić czy coś się zmieniło. U mnie też jest nieregularny kształt pęcherzyka ciążowego co może też komplikować sprawę 😞
 
Czy miała któraś z was detektor tętna płodu? W którym tygodniu można usłyszeć serduszko ?
Ja miałam, korzystałam, sąsiadka korzystała, przyjaciółka korzystała i znowu do mnie wrócił. Działa spoko ale na większym dzidziusiu, jak już czuć górę macicy gdzieś w okolicy pępka. Wcześniej baaardzo ciężko namierzyć serduszko, to bardzo stresujące kiedy 20min nie można znaleźć. Za to przydaje się w 3 trymestrze jak nie czuć ruchów bobasa przez dłuższy czas bo po prostu śpi a matka wariuje.
Przed 2trymestrem wogole nie będę wyjmowała z szafki
 
właśnie niestety nie. Już po tym co zobaczyłam na usg zapomniałam zapytać
Być może masz młodszą ciąże o tydzień, mogła ci się owulacja przesunąć. Jak już jest pęcherzyk żółtkowy to jakoś dwa dni po tym pojawia się zarodek tak więc spokojnie póki co nie denerwuj się bo to nic złego nie musi oznaczać😊
 
Dziewczyny, okazało się że moje siostrzenicę przechodzą rumień zakaźny, czy któraś z Was miała kontakt z osobą zakażona? Kontaktowaliście się z lekarzem w tej sprawie?
 
reklama
Czy któraś z was jeszcze nie widziała na USG zarodka? Byłam dzisiaj u gin 7+3 na razie widać tylko ciałko żółte, kazała mi przyjść w środę ale mam się szalenie nie nastawiać. Ostatnie usg miałam w tamten czwartek i było tylko puste jajo. 🥺
Może masz zle obliczone tygodnie ciąży, różne przypadki się zdarzają 🙂 bądź dobrej myśli i zrób ponownie USG żeby mieć pewność albo przyrost Bety wtedy będziesz mieć czarno na białym. Na moim przykładzie nie pocieszę bo u mnie w poprzedniej ciąży tak wyglądało poronienie chybione 😢
 
Do góry