reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dziewczyny. 7t 3 d dzisiaj. Od dzisiaj delikatne olamienie kremowo jasno brazowe. Bardzo jasne. W pierqszej ciazy zero plamien. Lekarz zalecil luteine i odpoczywac. A jak sie pogorszy to na sor jechac. Myslicie ze to moze miec zwiazek np z nadzerka? Eh wizyte u lekarza mam dopiero 21 sierpnia...
jak masz nadzerke to jak najbardziej moze miec to zwiazek, moze byc tez jakis krwiaczek. Sama sie przekonalam ponad tydzien temu ze plamienie nie musi oznaczac ze cos zlego sie dzieje z ciaza.
 
reklama
Czytałam i nie wzięłam wpisów do cytowania. O ciąży u nas wie moja mama, teść, trzy moje kumpele i tyle. Dwóm pozostałym koleżankom i bratu powiem jak się skończy 1 trymestr. Reszta dowie się z czasem :) a co do soku z żurawiny to pije go od początku ciąży co rano
 
Czytałam i nie wzięłam wpisów do cytowania. O ciąży u nas wie moja mama, teść, trzy moje kumpele i tyle. Dwóm pozostałym koleżankom i bratu powiem jak się skończy 1 trymestr. Reszta dowie się z czasem :) a co do soku z żurawiny to pije go od początku ciąży co rano
A jaką ilość? Jest jakiś max ?
 
Hej Dziewczyny nadrabiam zaległości bo miałam trochę zawirowań w pracy, ale myślę że już teraz będzie lepiej 🙂
Dzisiaj coś tak kłuje mnie po prawej stronie na dole brzucha czy któraś z Was miewa takie dolegliwości? 🙂
 
Hej dziewczyny, chyba nie dam rady Was nadrobić:( Miałam teraz urlop i chciałam trochę odpocząć od telefonu. Byłam w środę u gieńka, fasolka miała 1cm było serduszko. Natomiast dzisiaj trochę krwi mi poleciało i tak myślę czy już nie po wszystkim :/ Objawy też mi się straciły dzisiaj, boli brzuch jedynie :(
 
Tak jest, ból lekki jak na okres(macica się napina). Lekarka powiedziała że nie muszę cały czas leżeć ale radzi conajmniej 2 razy dziennie położyć się na godzinę i zrelaksować brzuszek. Coś w tym jest. Z tego co pamiętam to ty też szyjkowa. Co by nie mówić z poprzednich ciąż mam doświadczenie w leżeniu i faktycznie jak poleżę to jest lepiej
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Mam luteine na 10 dni. Ciekawe jak dlugo bede brac. Czy juz moze caly czas. Eh
 
Hej dziewczyny, chyba nie dam rady Was nadrobić:( Miałam teraz urlop i chciałam trochę odpocząć od telefonu. Byłam w środę u gieńka, fasolka miała 1cm było serduszko. Natomiast dzisiaj trochę krwi mi poleciało i tak myślę czy już nie po wszystkim :/ Objawy też mi się straciły dzisiaj, boli brzuch jedynie :(
moze podjedz na sor sprawdzic, jak zywa, czerwona krew to ja bym nie czekala
 
Hej Dziewczyny nadrabiam zaległości bo miałam trochę zawirowań w pracy, ale myślę że już teraz będzie lepiej 🙂
Dzisiaj coś tak kłuje mnie po prawej stronie na dole brzucha czy któraś z Was miewa takie dolegliwości? 🙂
mnie tak kluje, zwlaszcza jak np za szybko wstane, zerwe sie, ale czasem tez np leze i czuje takie wlasnie klucia, mysle ze to macica sie rozciaga i dlatego 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny, chyba nie dam rady Was nadrobić:( Miałam teraz urlop i chciałam trochę odpocząć od telefonu. Byłam w środę u gieńka, fasolka miała 1cm było serduszko. Natomiast dzisiaj trochę krwi mi poleciało i tak myślę czy już nie po wszystkim :/ Objawy też mi się straciły dzisiaj, boli brzuch jedynie :(
Krwawienia sie zdarzaja i w dobrze rozwijajacej ciazy. Ale mi gin mowil ze jak pojawi sie krew to skontrolowac w szpitalu. Powinni wykonac usg i ewentualnie jakies leki przepisax
 
Do góry