reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja mam wizytę w przyszły wtorek, dziś 7+0, okaże się czy jest zarodek i akcja serca. Pierwsze USG robiłam wcześnie, ok. 5+2 nie było zarodka, beta wtedy wynosiła 15 tysięcy. Już naczytałam się w internecie, że przy takiej becie powinien być widoczny i panika od blisko 2 tygodni 🥴

Też strasznie się denerwuję, poprzednią ciążę straciłam w 7 tyg, poszłam na wizytę i pojawił się zarodek, ale brak akcji serca, poronienie zatrzymane, zero plamień itd.
Od razu zrobiłam całą diagnostykę, trochę obciążeń niestety mam, więc jestem obstawiona lekami, ale na razie nie nastawiam się... Trzeba jakoś wytrwać i czekać na USG, tylko wtedy się dowiemy czy jest w porządku. 😪

Trzymam kciuki, by u Ciebie wszystko dobrze się ułożyło! 🤞❤️
A jakie leki bierzesz?
 
reklama
No ja tak samo tymbardziej że 3 razy na prenatalnych dowiedziałam się ze serduszko nie bije. Dzień przed prenatalnymi idę navwizyte do ginekologa aby zobaczyć czyvserce jeszcze bije jeśli będzie ok to powiemy dzień wcześniej bo będziemy jechać kawał drogi i wsumie niebedzie nas cały dzień a ktoś z dziećmi musi zostać a z teściami mieszkamy wiedź chcąc niechcąco będę musiała powiedzieć natomiast jeśli coś bd nie tak i będę musiała jechać do szpitala to powiem tylko tesciowej i ani słowa teściowi niech mu mąż nasciemnia coś. Mojej rodzinie też niepowiem jak coś nie tak, nieprzezyly tego co ja nieumia wspierać tylko dopytać się o pierdoly co było na obiad w szpitalu itp.. co do teścia przeszłam przez niego czyste piekło i przechodzę do dzisiejszego dnia nienawidzę go i niemam zamiaru się z nim dzielić moimi problemami
Z Calego serca życze Ci abyś szybciutko nie musiala mieszkac z tesciem. Ioczywiście mam nadzieje ze z ciąża wszystko będzie jak powinno.
 
reklama
U nas wie moja mama, teściowa, szwagierka, trzy moje przyjaciółki i kilka osób z męża pracy bo oczywiście się wygadał. Moja siostra i reszta najbliższej rodziny dowiedzą się po następnej wizycie czyli 17.08. A znajomi i inni to już kiedyś przy okazji🙂
Dochodzę do siebie dziewczyny powoli, ale wymordowało mnie jak nie pamiętam kiedy🙈
 
Do góry