reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja mam cudowna teściowa zawsze służy dobra rada jak mam problem ale nigdy nie mówi co mam robić jestemy na stopie koleżeńskiej dzwonimy do siebie codziennie czuje jakby to była moja mama. Jest tez bardzo młoda teściowa wg mnie ale w sumie kiedyś były takie czasy 😀😀mam 32 lata jestemy 10 lat po ślubie to będzie 1 dziecko nasze i jej pierwszy wnuk nie mieszka z nami ale weźmie urlop w pracy aby mi pomóc. Nie wspomoże finansowo bo życie ją skrzywdziło bardzo tzn bardziej jej mężowie ale można w inny sposób pomagać wiec każdemu życzę takiej teściowej bo nigdy złego słowa p niej nie powiedziałam
 
reklama
Ja nie wiem kiedy powiemy. Wiedza sasiedzi na osiedlu i maz. 19 sierpnia organizujemy urodziny mojego starszaka, bylaby dobra okazja, wszyscy razem. Ale jakos nie mam ochoty znowu wysluchiwac tych wszystkich dobrych rad. Tesciom najlepiej bym Wcale nie mowila. Pozniej beda pytanie o imię, i znowu zapewne cos im nie bedzie pasowalo. Jak powiedzialam ze corce chce dac na imie zofia to pozniej miesiac czasu wydzwaniala do mojego meza zeby inne imie wybrac.😂 no to mnie tylko przekonalo w tym.ze bedzie zoska😝 najchetniej bym powiedziala po prenatalnych, ale ja mialam miec w październiku operacje na zylaki, moja mama to mi zaltwiala, teraz.bede musiala jej powiedziec, ze musi wszystko odwołać 😂
Poza tym troche kredyt hipoteczny nas zzera, nie wiem jak.finansowo podolamy z kolejnym dzieckiem. A do starej roboty pewnie pozniej nie bede miala po co wracac. Jak teraz w pracy powiem o ciazy, to w ciagu kilku dni musze uciekac na zwolnienie bo mnie tam dojada glupimi tekstami. Mialam nauczke jak.wrocilam w 2020 do pracy a w marcu zamkneli zlobek przez pandemie. Do twj pory czasem slysze za plecami ze.mnke to wiecej nie ma w pracy niz jestem. Moze z pol.roku temu przestali dogryzac
 
Dziewczyny. 7t 3 d dzisiaj. Od dzisiaj delikatne olamienie kremowo jasno brazowe. Bardzo jasne. W pierqszej ciazy zero plamien. Lekarz zalecil luteine i odpoczywac. A jak sie pogorszy to na sor jechac. Myslicie ze to moze miec zwiazek np z nadzerka? Eh wizyte u lekarza mam dopiero 21 sierpnia...
 
Dziewczyny. 7t 3 d dzisiaj. Od dzisiaj delikatne olamienie kremowo jasno brazowe. Bardzo jasne. W pierqszej ciazy zero plamien. Lekarz zalecil luteine i odpoczywac. A jak sie pogorszy to na sor jechac. Myslicie ze to moze miec zwiazek np z nadzerka? Eh wizyte u lekarza mam dopiero 21 sierpnia...
Ja mam od tygodnia plamienia, raz większe raz właśnie kremowobrązowe. W poprzednich ciążach nie miałam plamień, to nowość. Chyba zaczynam się przyzwyczajać po tylu dniach... Odpoczywam ;)
 
Ja mam od tygodnia plamienia, raz większe raz właśnie kremowobrązowe. W poprzednich ciążach nie miałam plamień, to nowość. Chyba zaczynam się przyzwyczajać po tylu dniach... Odpoczywam ;)
I wszystko ok u Was? A czujesz czasami lekki ból brzucha? Ja leciutki jakby na okres ale nie caly czas chwilami. A lekarz zalecil bardziej lezec czy siedzenie tez ok? Bo zapomnialam spytac:/
 
Badania krwii dzisiaj zrobiłam. Na was to nie robi wrażenia a dla mnie to jak skok ze spadochronem 😱 Obudziłam się o 4 z nerwów. Na 8 pojechaliśmy do przyjaciółki do domu, jest pielęgniarką. Mąż zasłonił mi cielskiem narzędzia zbrodni, przyjaciółka usiadła na rękę, syn lat 3 głaskał po głowie i jakoś poszło. Cyrk na kółkach. W alabie przyjęli dokupiłam jeszcze toxo igg bo na nfz nie napisała i standardowo Wit D, Magnez, żelazo. Chwilę przed zamknięciem sprawdzałam czy są wyniki I nie było😭 Już mam czarne wizje że te próbki do poniedziałku skisną a ja nie planuję kolejnego stresu pobierania aż do krzywej cukrowej😥 Dodatkowo wczytałam się i mimo całej mojej uważności, lekarka nie wypisała badań na cytomegalowirusa a ja nie dokipiłam bo pomerdało mi się z wirusowym zapaleniem wątroby. A tyle o tym tu mówimy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Siedzę i googlem i okazuje się że CMV nie jest standardowym badaniem w ciąży 🤯 Nie ma w tabelkach badań. Ale jak to? W poprzednich ciążach prowadzonych prywatnie zawsze kazali zrobić (zapłacić...). I w sumie dobrze bo od 7lat IGg mam pozytywne, pół stresu mniej. Myslicie ze robić aferę w poniedziałek, wbiec do alabu, wyśledzić próbkę i żeby z niej jeszcze CMV zrobili...? Jestem zdolna do takiego szaleństwa w imię braku kolejnego pobierania ;) tylko nie wiem czy jest sens skoro kiedyś chorowałam...
 
Ja nie wiem kiedy powiemy. Wiedza sasiedzi na osiedlu i maz. 19 sierpnia organizujemy urodziny mojego starszaka, bylaby dobra okazja, wszyscy razem. Ale jakos nie mam ochoty znowu wysluchiwac tych wszystkich dobrych rad. Tesciom najlepiej bym Wcale nie mowila. Pozniej beda pytanie o imię, i znowu zapewne cos im nie bedzie pasowalo. Jak powiedzialam ze corce chce dac na imie zofia to pozniej miesiac czasu wydzwaniala do mojego meza zeby inne imie wybrac.😂 no to mnie tylko przekonalo w tym.ze bedzie zoska😝 najchetniej bym powiedziala po prenatalnych, ale ja mialam miec w październiku operacje na zylaki, moja mama to mi zaltwiala, teraz.bede musiala jej powiedziec, ze musi wszystko odwołać 😂
Poza tym troche kredyt hipoteczny nas zzera, nie wiem jak.finansowo podolamy z kolejnym dzieckiem. A do starej roboty pewnie pozniej nie bede miala po co wracac. Jak teraz w pracy powiem o ciazy, to w ciagu kilku dni musze uciekac na zwolnienie bo mnie tam dojada glupimi tekstami. Mialam nauczke jak.wrocilam w 2020 do pracy a w marcu zamkneli zlobek przez pandemie. Do twj pory czasem slysze za plecami ze.mnke to wiecej nie ma w pracy niz jestem. Moze z pol.roku temu przestali dogryzac
ja tez się o finanse martwię chociaż mój mąż jak zawsze uspokaja . Wzięliśmy drugi kredyt hipoteczny i od wiosny będziemy spłacać 6200 samego kredytu a ja nie mam z wyprawki nic prócz kocyka który został po młodszym synku :D
 
Dziewczyny. 7t 3 d dzisiaj. Od dzisiaj delikatne olamienie kremowo jasno brazowe. Bardzo jasne. W pierqszej ciazy zero plamien. Lekarz zalecil luteine i odpoczywac. A jak sie pogorszy to na sor jechac. Myslicie ze to moze miec zwiazek np z nadzerka? Eh wizyte u lekarza mam dopiero 21 sierpnia...
jeśli będziesz się stresowała to chyba lepiej pojechać sprawdzić i spokojnie odpoczywać . Ja nie mam plamien ale codziennie się zastanawiam czy napewno jestem dalej w ciąży ..
 
I wszystko ok u Was? A czujesz czasami lekki ból brzucha? Ja leciutki jakby na okres ale nie caly czas chwilami. A lekarz zalecil bardziej lezec czy siedzenie tez ok? Bo zapomnialam spytac:/
Tak jest, ból lekki jak na okres(macica się napina). Lekarka powiedziała że nie muszę cały czas leżeć ale radzi conajmniej 2 razy dziennie położyć się na godzinę i zrelaksować brzuszek. Coś w tym jest. Z tego co pamiętam to ty też szyjkowa. Co by nie mówić z poprzednich ciąż mam doświadczenie w leżeniu i faktycznie jak poleżę to jest lepiej
 
reklama
ja tez się o finanse martwię chociaż mój mąż jak zawsze uspokaja . Wzięliśmy drugi kredyt hipoteczny i od wiosny będziemy spłacać 6200 samego kredytu a ja nie mam z wyprawki nic prócz kocyka który został po młodszym synku :D
Nam rata wzrosla z 2,400 do 5tys zl. I nie powiem ze odczuwamy to trochę. Wczesniej zylismy sobie swobodnie. Od jakiegoa czasu znowu patrE na ceny, poluje na promocje bo ceny zywnosci nas zajezdzaja.
 
Do góry