reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hej 🙂 mi sie dawniej tez tak ciagle krecilo w glowie ze musialam sie czegos trzymac albo usiasc, zbadajcie sobie wit D, ja mialam duzy niedobor i dopiero po duzej dawce odeszly i takie zawroty i migreny 🙂 anemii wtedy tez nie mialam, teraz takie zawroty czasem mam ale wlasnie hematokryt byl ostatnio na pograniczu...
 
reklama
Ja jestem teraz 9+3 i u mnie "objawy" od jakiegoś czasu są mniejsze, może jeszcze nie zniknęły na 100% ale na pewno jest lepiej niż było. :)
Dziękuję za odpowiedź. Pamiętaj, proszę, o mnie przy zakładaniu grupy zamkniętej. Mało się udzielam, ale to dlatego, że cały czas podchodzę do sytuacji z rezerwą. Jeśli dotrwam w zdrowiu fizycznym i psychicznym do prenatalnych, to się tutaj rozgoszczę 😍
 
Ja zależy od dnia, razem mam objawy raz nie. Wczoraj rano tylko otworzyłam lodówkę i miałam mdłości dziś nic... Wstałam, zjadłam. Wieczorem pobolewał mnie brzuch na dole, dziś już spokój. Piersi też już bolą mniej, innych objawów nie mam :/
 
Ja nadal niezmiennie tylko wielkie bolące piersi i popołudniu/ wieczorem zmęczenie.
Na szczęście mdłości zero, od kawy też mnie nke odrzuciło 🎉
 
Dziewczyny coraz bardziej namacalna wydaje się ta moja ciąża,że może odwaze się już zapisać na prenatalne ale... Według wizyty z lipca (prywatnej) dziś powinno być 8+4. Według wczorajszej na fundusz dziś powinno być 9+1... Już sama nie wiem na które pomiary patrzeć i w razie coś na kiedy umówić się na te prenatalne,żeby było już coś widać 🧐 rozważam 25 lub 28 sierpnia. Eh :p no i powiem Wam,że jak już mam ułożony w głowie plan,że dzwonię to za chwilę coś mnie odrzuca i mówi poczekaj jeszcze... Ostatnio byłam umówiona i 2 tyg przed badaniami na zwykłej wizycie dowiedziałam się,że serduszko nie bije.. 10 tydz. Kolejna newralgiczna data przede mną. Wizytę prywatną mam 17 sierpnia czy czekać do wtedy? I dopiero się umówić?
 
Dziewczyny coraz bardziej namacalna wydaje się ta moja ciąża,że może odwaze się już zapisać na prenatalne ale... Według wizyty z lipca (prywatnej) dziś powinno być 8+4. Według wczorajszej na fundusz dziś powinno być 9+1... Już sama nie wiem na które pomiary patrzeć i w razie coś na kiedy umówić się na te prenatalne,żeby było już coś widać 🧐 rozważam 25 lub 28 sierpnia. Eh :p no i powiem Wam,że jak już mam ułożony w głowie plan,że dzwonię to za chwilę coś mnie odrzuca i mówi poczekaj jeszcze... Ostatnio byłam umówiona i 2 tyg przed badaniami na zwykłej wizycie dowiedziałam się,że serduszko nie bije.. 10 tydz. Kolejna newralgiczna data przede mną. Wizytę prywatną mam 17 sierpnia czy czekać do wtedy? I dopiero się umówić?
Jeżeli idziesz na nfz to lepiej zadzwonic wcześniej bo niezawsze moze byc miejsce jak ja dzwoniłam we wcześniejszych ciążach czy prywatnie czy na nfz pani z recepcji sama ustalała termin mówiłam tylko kiedy ostatnia miesiaczka i tyle. Rozumiem Twoje obawy ja też się boję wizyty prenatalnych badań bo 3 razy okazało się na nich że serce niebije a że nam około 3 godziny drogi do miejsca w którym będę miała wykonywane te badania umówiłam się dzień wcześniej w miejscowości obok mnie w ramach pzu żeby zobaczyć czy te serce bije żeby niejechac na marne
 
Dziewczyny coraz bardziej namacalna wydaje się ta moja ciąża,że może odwaze się już zapisać na prenatalne ale... Według wizyty z lipca (prywatnej) dziś powinno być 8+4. Według wczorajszej na fundusz dziś powinno być 9+1... Już sama nie wiem na które pomiary patrzeć i w razie coś na kiedy umówić się na te prenatalne,żeby było już coś widać 🧐 rozważam 25 lub 28 sierpnia. Eh :p no i powiem Wam,że jak już mam ułożony w głowie plan,że dzwonię to za chwilę coś mnie odrzuca i mówi poczekaj jeszcze... Ostatnio byłam umówiona i 2 tyg przed badaniami na zwykłej wizycie dowiedziałam się,że serduszko nie bije.. 10 tydz. Kolejna newralgiczna data przede mną. Wizytę prywatną mam 17 sierpnia czy czekać do wtedy? I dopiero się umówić?
Ja bym nie zwlekala. Przedzial.czasowy w którym robi sie prenatalne jest dosc maly. Jesli badanie masz na Nfz obawiam sie ze juz moze nie byc miejsc. Prywatnie latwiej. Dzwon od razu i uwierz ze bedzie dobrze!
 
Jeżeli idziesz na nfz to lepiej zadzwonic wcześniej bo niezawsze moze byc miejsce jak ja dzwoniłam we wcześniejszych ciążach czy prywatnie czy na nfz pani z recepcji sama ustalała termin mówiłam tylko kiedy ostatnia miesiaczka i tyle. Rozumiem Twoje obawy ja też się boję wizyty prenatalnych badań bo 3 razy okazało się na nich że serce niebije a że nam około 3 godziny drogi do miejsca w którym będę miała wykonywane te badania umówiłam się dzień wcześniej w miejscowości obok mnie w ramach pzu żeby zobaczyć czy te serce bije żeby niejechac na marne
Robię prywatnie i na szczęście w moim mieście, więc nie będę jechać niewiadomo ile ... Raczej problemów z terminami nie było jak wtedy się umawiałam... No nie wiem,może po niedzieli się wpisze .. a na który wiek ciązy w ogóle patrzeć?
 
reklama
Do góry