reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hej a ja dzisiaj rano zaczęłam od 🤮🤮🤮 robiłam sobie jajecznicę... ostatni kęs mi został noo....coś zasmyralo w gardle i moje śniadanie poszło na marne 😅ale plus jest taki że i tak te wymioty teraz są sporadycznie
 
reklama
Robię prywatnie i na szczęście w moim mieście, więc nie będę jechać niewiadomo ile ... Raczej problemów z terminami nie było jak wtedy się umawiałam... No nie wiem,może po niedzieli się wpisze .. a na który wiek ciązy w ogóle patrzeć?
Najlepiej z usg. Mi ustalila lekarka termin wg wieku ciazy z 1 usg . Wg om bylo wtedy 7+1, z ush wyszlo 6+5i to bylo dla nich największym wyznacznikiem i prenatalne ustalali wg tego 6+5
 
Najlepiej z usg. Mi ustalila lekarka termin wg wieku ciazy z 1 usg . Wg om bylo wtedy 7+1, z ush wyszlo 6+5i to bylo dla nich największym wyznacznikiem i prenatalne ustalali wg tego 6+5
No tak tylko właśnie w USG wyszły teraz rozbieżności 🙈 zobaczę co mi powiedzą.. ale póki co jeszcze się nie odważyłam zapisać :p
 
No tak tylko właśnie w USG wyszły teraz rozbieżności 🙈 zobaczę co mi powiedzą.. ale póki co jeszcze się nie odważyłam zapisać :p
Ja bym wyliczyła z tego średnią. Tak naprawdę jest spory zakres kiedy można się umówić, bo przecież jakies 3 tygodnie, ale wg mnie najlepiej w przedziale 12+0-12+6.
 
Dziewczyny coraz bardziej namacalna wydaje się ta moja ciąża,że może odwaze się już zapisać na prenatalne ale... Według wizyty z lipca (prywatnej) dziś powinno być 8+4. Według wczorajszej na fundusz dziś powinno być 9+1... Już sama nie wiem na które pomiary patrzeć i w razie coś na kiedy umówić się na te prenatalne,żeby było już coś widać 🧐 rozważam 25 lub 28 sierpnia. Eh :p no i powiem Wam,że jak już mam ułożony w głowie plan,że dzwonię to za chwilę coś mnie odrzuca i mówi poczekaj jeszcze... Ostatnio byłam umówiona i 2 tyg przed badaniami na zwykłej wizycie dowiedziałam się,że serduszko nie bije.. 10 tydz. Kolejna newralgiczna data przede mną. Wizytę prywatną mam 17 sierpnia czy czekać do wtedy? I dopiero się umówić?
ja bym wziela pod uwage ten starszy wiek ciazy zeby w razie czego nie bylo juz pozno. U mnie wedlug tego co ostatnio wyszlo na usg, na prenatalnych bede 12+6, lekarz sam mi wyliczyl i ustalil taki termin 🙂
 
Dziewczyny a ja mam prenatalne 11+4 bo tak był termin 🫣 czy to nie jest trochę szybko ? Czy lepiej szukać w innym mieście tydzien później?
 
No tak tylko właśnie w USG wyszły teraz rozbieżności 🙈 zobaczę co mi powiedzą.. ale póki co jeszcze się nie odważyłam zapisać :p
Podobno
Dziewczyny a ja mam prenatalne 11+4 bo tak był termin 🫣 czy to nie jest trochę szybko ? Czy lepiej szukać w innym mieście tydzien później?
Nie jest. Ja pierwsze prenatalne mialam 11+5 a drugie 12+0. Bylo wszystko ladnie widac. I lekarz.od razu plec powiedzial.bezblednie🙂
 
reklama
Robię prywatnie i na szczęście w moim mieście, więc nie będę jechać niewiadomo ile ... Raczej problemów z terminami nie było jak wtedy się umawiałam... No nie wiem,może po niedzieli się wpisze .. a na który wiek ciązy w ogóle patrzeć?
Wspomni o tym przy rejestracji ze rozni się tydz ciąży wg om a wg pomiarów dzidzi żeby niezapisali cię np w 11 tyg bo może być za wcześnie najlepiej 12 albo 13 jeśli ciąża młodsza to i tak wtedy zmieści się w tym przedziale kiedyvwykonuja te badanie ja mam badanie za niecałe 2 tyg będzie to 12+4 niby ten tydzień idealny
Głową do góry ja też się ciągle chodzę martwię ale co ma być to będzie. Moja bratowa była ok tydz temu na prenatalnych właśnie też kawał drogi i okazało się że serce nie bije to już wogolenoe paraliżuje ale nic na to nie poradzimy niestety
 
Do góry