reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

W jakim właśnie tygodniu robicie prenatalne? Bo ja dzwoniłam i termin jest na 4 września. Wedługo OM będzie to 13+0 a według USG 13+2. Mam jeszcze dzwonić w połowie miesiąca czy coś się zwolni tydzień wcześniej ale jak nie to zostanę przy tym :)
 
reklama
A ja tak wyskoczę... Jaka jest wasza ulubiona zupa?
Ja właśnie będę gotować fasolową 😂 Jaram się, bo dopiero jakiś rok temu teściowa nauczyła mnie zupy gotować. Mama nigdy się do tego nie garnęła, więc jestem z siebie dumna 😅
 
Powiedzcie Mi badania krwi na prenatalne gdzie mogę zrobić? Jakie i ile wcześniej ? Nie dopytałam lekarza... Zapisując się na prenatalne dostanę taką informację ?
 
Wspomni o tym przy rejestracji ze rozni się tydz ciąży wg om a wg pomiarów dzidzi żeby niezapisali cię np w 11 tyg bo może być za wcześnie najlepiej 12 albo 13 jeśli ciąża młodsza to i tak wtedy zmieści się w tym przedziale kiedyvwykonuja te badanie ja mam badanie za niecałe 2 tyg będzie to 12+4 niby ten tydzień idealny
Głową do góry ja też się ciągle chodzę martwię ale co ma być to będzie. Moja bratowa była ok tydz temu na prenatalnych właśnie też kawał drogi i okazało się że serce nie bije to już wogolenoe paraliżuje ale nic na to nie poradzimy niestety
A tak już z czystej ciekawości... Policzył jej wtedy normalnie za wizytę? Bo jednak to usg prenatalne jest dużo droższe...
 
A ja tak wyskoczę... Jaka jest wasza ulubiona zupa?
Ja właśnie będę gotować fasolową 😂 Jaram się, bo dopiero jakiś rok temu teściowa nauczyła mnie zupy gotować. Mama nigdy się do tego nie garnęła, więc jestem z siebie dumna 😅
Pomidorowa 4ever 😅 Ale lubuje się również we wszelakich kremach np. z dyni, z marchewki, z cukinii 🙈
 
A ja tak wyskoczę... Jaka jest wasza ulubiona zupa?
Ja właśnie będę gotować fasolową 😂 Jaram się, bo dopiero jakiś rok temu teściowa nauczyła mnie zupy gotować. Mama nigdy się do tego nie garnęła, więc jestem z siebie dumna 😅
u mnie oczywiscie kwasnica 😁 niestety najlepsza jest w zakopanem i zawsze sie tam nia objadam ile sie da 🙂 wczoraj zrobilam sobie fasolke po bretonsku z duuuza iloscia kielbasy i byla tak dobra ze od miesiaca tyle nie zjadlam ile jej wczoraj 😂 oprocz tego bardzo lubie rosol u tesciowej.
 
reklama
Do góry