reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dzień dobry ☺️ Miałam czekać z wizytą na prenatalne, ale miesiąc to dla mnie za długo... Postanowiłam że umówię się na przyszły tydzień. Jestem po poronieniu zatrzymanym i mocno świruję.
Piszecie, że objawy czasem ustępują na kilka gldizn/dni, ale wracają. A ma któraś tak, że mdlości i brak apetytu przeszły w okolicach 8 tygodnia i już nie wróciły, a mimo to było ok? Dziwne uczucie w brzuchu też przeszło. Jedynie piersi nadal tkliwe i większe, ale to akurat ostatnio przeszło mi dopiero kilka dni po łyżeczkowaniu 🙇
ja mam aktualnie 7+3 z OM. Ostatnio jak miałam usg to było tylko puste jajo płodowe. Podbrzusze mnie nie boli, nie odrzuca mnie jakoś od jedzenia, nie mam mdłości ani jakoś bardzo wrażliwa na zapachy tez nie jestem. Jedynie co to delikatnie bolą mnie piersi i jestem strasznie senna. Jutro wizytuje- miałam chwile poczekać ale już nie mam cierpliwości. Jakoś niekoniecznie czuje się jakbym była w ciąży.
 
reklama
Dzień dobry ☺️ Miałam czekać z wizytą na prenatalne, ale miesiąc to dla mnie za długo... Postanowiłam że umówię się na przyszły tydzień. Jestem po poronieniu zatrzymanym i mocno świruję.
Piszecie, że objawy czasem ustępują na kilka gldizn/dni, ale wracają. A ma któraś tak, że mdlości i brak apetytu przeszły w okolicach 8 tygodnia i już nie wróciły, a mimo to było ok? Dziwne uczucie w brzuchu też przeszło. Jedynie piersi nadal tkliwe i większe, ale to akurat ostatnio przeszło mi dopiero kilka dni po łyżeczkowaniu 🙇
Ja też dziś wariuje. Wstałam i praktycznie piersi mnie nie bola a do tej pory bol był nie do wytrzymania, najgorzej przy zdejmowaniu biustonosza...mdłości tez wlasciwie od rana nie mam....plamienia nadal są..
Dziewczyny ktosxtak miał? Dziś 7+0
 
reklama
ja mam aktualnie 7+3 z OM. Ostatnio jak miałam usg to było tylko puste jajo płodowe. Podbrzusze mnie nie boli, nie odrzuca mnie jakoś od jedzenia, nie mam mdłości ani jakoś bardzo wrażliwa na zapachy tez nie jestem. Jedynie co to delikatnie bolą mnie piersi i jestem strasznie senna. Jutro wizytuje- miałam chwile poczekać ale już nie mam cierpliwości. Jakoś niekoniecznie czuje się jakbym była w ciąży.
Kurcze, daj znać po wizycie, mam nadzieję, że brak objawów to niekoniecznie zła prognoza. Ale stres jest 🫤
 
Do góry