reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Ja się nie waze w domu tylko u położnej przed wizyta ;) ale w ciążach tyje po ponad 20 kg lekko czego po mnie nie widać i zrzucam wszystko szybko :)
 
reklama
O matko, nie wyobrażam sobie tego. Szczerze by mnie szlag trafił, ja do zaśnięcia potrzebuje idealnej ciszy 😐
Ja też potrzebuję ciszy. Niestety zatyczki się u mnie nie sprawdzają na dłuższa metę (uszy też muszą oddychać). Czuję się strasznie przebodźcowana przez tam TV. Budzę się w nocy, mam bardzo mało głębokiego snu. No i jeszcze standardowo w nocy biegam na siusiu 👀 No ale stara kobita i uparta mieszka za tą ściana. Jak chodzę z nią gadać to mi opowiada że ona całe życie w pałacu mieszkała i ze czuje się osaczona, że jej obcinam wolność w jej domu… 👀👀
 
Najlepiej jak mam na coś szaloną ochotę - zjem - a potem mnie mdli przez pół dnia 😏
Dziewczyny, a ja od niedzieli mam tak, że cały czas mnie mdli, potrafię wymiotować ale niczym bo pusty żołądek, a jak cis zjem to jest mi i tak niedobrze...jestem tym wykonczona. Do tego mało co pije :(
 
a z jaką wagą startujecie jak można zapytać? :D
Ja 64 przy zwrocie 172. Za 3 tygodnie mam wesele brata i moim celem było zrzucić te 4 kg 😂😂 jednak marnie to widzę - tzn taki cel obrałam jeszcze zanim dowiedziałam się, ze jestem w ciąży. Ogólnie kiedyś ważyłam 25 kg więcej i obawiam się, ze w trakcie zaawansowanej ciąży moja waga sporo wzrośnie. Tymbardziej, ze ostatnio poluzowałam dietę i mam te 4kg na plusie.
 
a z jaką wagą startujecie jak można zapytać? :D
Ja startowałam z początkiem ciąży 66,5 kg ale przed owulacją było 66 kg (zawsze zbierałam wodę na owulację). No a teraz już prawie 69 😅 Natomiast ja mam tak, że brzuszek widać u mnie niemalże od zagnieżdżania. Tak było w każdej ciąży 👀 Także bardzo chciałabym ukryć przed światem jeszcze nowiny, ale nie zawsze się da 😅 Moja mama miała identycznie i wyglądała jak w 5 miesiącu ciąży przez 5 miesięcy od dnia zero 😅
 

Załączniki

  • IMG_6797.jpeg
    IMG_6797.jpeg
    37,3 KB · Wyświetleń: 106
  • IMG_6509.jpeg
    IMG_6509.jpeg
    191,6 KB · Wyświetleń: 102
Ja startowałam z początkiem ciąży 66,5 kg ale przed owulacją było 66 kg (zawsze zbierałam wodę na owulację). No a teraz już prawie 69 😅 Natomiast ja mam tak, że brzuszek widać u mnie niemalże od zagnieżdżania. Tak było w każdej ciąży 👀 Także bardzo chciałabym ukryć przed światem jeszcze nowiny, ale nie zawsze się da 😅 Moja mama miała identycznie i wyglądała jak w 5 miesiącu ciąży przez 5 miesięcy od dnia zero 😅
łooo matko faktycznie :O
 
reklama
Do góry