reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
ja tez sie boje, zwlaszcza ze z synem wlasnie czekali i chcieliby czekac dalej tylko juz mowilam ze jestem po terminie i juz czekac nie chce. Z corka trafilam na taka pielegniarke ze majac 5 cm kazala mi isc spac bo nie wiadomo czy urodze..., pozniej z łaska zaprowadzila mnie na porodowke i tam mialam juz 8 cm i za 2 godz corka byla na swiecie. Niestety kazde dziecko rodzilam po terminie w 41+tc a to wiadomo ze ryzyko juz wtedy jest wieksze.
No ja tez mam okoloporodowe zle wspomnienia. Lekarz i polozna mnie zlali. I w sumie dzeki stazyscie ktory sie zaintersowal zyje moje dziecko. Po zbadaniu mnie i posluchaniu co mowie za 3 min sciagnal polozna lekarza i chyba anestozjologa. Ale na cesarke bylo za pozno. Wyciskai dziecko z brzucha i nacinali brorozwarcie bylo za male. Dziecko nie odychalo. Dostalo 3 pkt. Wiec teraz panikuje o wszystko. Tyle ze u nas aktualnie juz czterolatek nasczescie jest zdrowy. Ma obnizone napiecie miesni i musi cwiczyc ale to naprawde nic strasnego w jego przypadku. Totalnie zdrowy. A ile dzieci nie ma tego szczescia...Wcale mnie te 9 miesiecy nie cieszy. Chce juz bobasa na rekach bezpiecznego w domku <3
 
❤️ jeszcze z Wami zostaje,żeby trochę Wam smęcic 😅 ciąża zywa. Co ciekawe dziś przesunięcie wieku Bobasa znowu 🙈 według ostatniego USG powinno dziś być 8+3 a na tym dzisiejszym badaniu wyszło 9+1... Ale lepiej w tą stronę, niż druga swoją drogą :p kolejna funduszowa wizyta 31 sierpnia. Dostałam skierowanie na badanie moczu i krwi przed wizytą. No i może w końcu na te prenatalne się umowie 🙈
wow ale bobas ruszyl 🙂

Byłam na wizycie(Celowo nie podaję terminów moich wizyt, dla mnie to za duża presja, sorry tak już ze mną jest ;) ). Dr Kosmitka spóźniona 35min, 3pacjentki zajęły jej 1,5h kiedy rejestrują co 15 min 🤦‍♀️ Myślałam że jajo zniosę. Okazało się że system komputera szwankuje... Z bobasem wszystko w porządku, ma się dobrze mimo plamień. 1,22cm człowieka💛
Na plamienia ktore nie chca zniknąć mam brać dalej tabletki i jak najwięcej leżeć. Mój urlop wydłużył się o tydzień. Może to i dobrze... Wyleżę swoje a potem będzie z górki
lez poki mozesz 🙂 niech maly czlowiek dalej pieknie rosnie
 
Czy wy tez odczuwacie wilczy głód ? Jestem osoba dosyć szczupła i generalnie jadam niewiele a od kilku dni lodówka mi się nie zamyka 🥴
Od 3 dni co chwila jestem głodna 🙈 nawet budzę się rano głodna, co mi się KE zdarzało. Staram się jakoś rozsądnie do tego podchodzić... Waga stoi w miejscu, ale mam wrażenie że mnie wzdęlo i mi wystaje brzuch. A wolę żeby póki co nikt nic nie podejrzewał. Wiec garderobę wybieram bardzo przemyślanie....
 
nie to same badania, usg to osobna sprawa 🙂 mam zrobic te 3 co sa na zdjeciu
Może się orientujecie dziewuchy... dostałam dzisiaj z pracy wiadomość o skierowaniu na badania okresowe.. Ja niby jestem 7+4, ale w pracy się jeszcze nie pochwaliłam 🤷‍♀️ powiedzcie mi wyjdzie to na badaniach? Chyba nie badają tam przecież bety?
Nie badają bety, mogą chcieć zrobić ci jakeś prześwietlenie i zapytaja czy jesteś w ciazy to wiadomo powiedz ze tak ale oni o niczym nie informują pracodawcy jeśli jesteś w ciąży to twoja indywidualna sprawa.
 
reklama
Czy wy tez odczuwacie wilczy głód ? Jestem osoba dosyć szczupła i generalnie jadam niewiele a od kilku dni lodówka mi się nie zamyka 🥴
tak mnie ssie co chwile , staram sie nie sięgać po słodycze ani po niezdrowe przekąski :) ale jak nie zjem w momencie uczucia głodu to mnie mdli i to jest jeszcze gorsze
 
Do góry